Какви са жените, издържащи мъже?

  • 46 465
  • 432
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12 473
Все едно той да е поет, и затова да се издават негови книги, да се лансират и промотират сред средите..)
Само пример, в реалността е за друга сфера..)

# 61
  • Мнения: 4 270
Нина*, да, разбирам, обаче като какъв специалист ще го препоръча Mr. Green и това няма ли да компрометира бизнес отношенията на търсещия работа за гаджето си?
    В България гаджетата се уреждат на държавна служба, там на ничий бизнес не пречат.  Mr. Green Шегувам се, едва ли е правило, но го има. Иначе какъв проблем има приятел да вземе на нискоквалифирана длъжност подобно гадже? Едва ли са все съвсем леворъки.  В по-сериозни компании просто си фигурират във ведомостите без да посещават работното си място.

Е, нискоквалифицирана длъжност и гаджето може да си намери, ама нали не е престижно.

# 62
  • Мнения: 10 547
А какви са мъжете, които оставят жените им да ги издържат?

# 63
  • Мнения: 12 473
С ако жената е внезапно забогатяла?
Да я смени ли?

# 64
  • Мнения: X
А какви са мъжете, които оставят жените им да ги издържат?
Мързеливи!

# 65
  • Мнения: 4 270
Все едно той да е поет, и затова да се издават негови книги, да се лансират и промотират сред средите..)
Само пример, в реалността е за друга сфера..)

Много сложно!

# 66
  • Мнения: 19 317
Лоша форма на шуробаджанащина е това. Никой не е длъжен да се наслаждава на некадърните напъни, когато са такива, на любовника в дадена сфера. Няма ли да е по-честно и почтено просто да си го издържат, без да се мъчат да го бутат да е нещо?

п.п.  Понякога и на съвсем средностатистическо ниво жени издържат мъжете си. В провинцията на някои места е масово жени да ходят да блъскат в чужбина някаква черна работа като болногледачки и чистачки, а пък мъжете си стоят вкъщи безработни - за тях все няма (подходяща) работа. То и на жените сигурно не им е приятно и не мислят, че е особено подходящо да мият насраните задници на баби и дядовци, но го правят. А мъжете имат повече шансове за работа, за тях са подходящи физически дейности, които жените трудно ги вършат.

# 67
  • Мнения: 184
Е,чак пък бездарен newsm78.Ако е нямал дарба,едва ли е щял да успее в САЩ и да си купи такава къща.Дори и дарбата да е да накара някоя жена да се чувства специална.Колко мъже(а и жени) са успели така?А и човека си каза всичко 1 към 1 без да лицемерничи и без да се прави на "ощипана мома".Сега си изкарва свои пари и рано или късно и той ще си намери майстора.

И това е така, до момента, в който каза, че не й говори от не знам колко години, защото когато си е тръгвал не му е дала нито стотинка на горкия.  Laughing Става вече леко нагло...и след това същата история, но с някакъв приятел пък...
Да, браво, че след 10 години се оправя сам (ако не са го спонсорирали отново).
Много се забавлявах с интервюто, обаче!

# 68
  • Мнения: 9 039
Независимо мъже или жени е неприемливо да разчиташ на друг да те издържа и да си зависим  Peace

Но всеки в дадена позиция има удобно оправдание за себе си  Wink

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Независимо мъже или жени е неприемливо да разчиташ на друг да те издържа и да си зависим  Peace

Но всеки в дадена позиция има удобно оправдание за себе си  Wink
Нямам оправдание, просто ми е добре. И не го намирам за неприемливо. Ей на, аз съм издържана жена.

# 70
  • Мнения: 2 931
Ей на, аз съм издържана жена.
     Сега го писах в друга тема и тук ще го кажа. Жените, решили да останат у дома и да си гледат децата не са издържани жени. Приносът в семейството не се съизмерява само с кеша. Знам, че се опитваш да попаднеш в класация по темата, ама не ти се получава.    Laughing

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Ей на, аз съм издържана жена.
     Сега го писах в друга тема и тук ще го кажа. Жените, решили да останат у дома и да си гледат децата не са издържани жени. Приносът в семейството не се съизмерява само с кеша. Знам, че се опитваш да попаднеш в класация по темата, ама не ти се получава.    Laughing
Хърмаяни, не ме подтискай така де Laughing

# 72
  • Мнения: 2 931
Хърмаяни, не ме подтискай така де Laughing
      Лягай на кушетката, започвам за размятам часовник пред лицето ти и да повтарям "Янтра, ти си геврек". Всяка подтиснатост ще изчезне, даже ще заживееш в мир с факта, че не влизаш в класацията на държанките. Laughing

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
И не си права.  Laughing Laughing Laughing Laughing По дефиниция какво е издържана жена - жена, на която мъж и плаща пълна издръжка. Е така си е.

# 74
  • Мнения: 19 317
И не си права.  Laughing Laughing Laughing Laughing По дефиниция какво е издържана жена - жена, на която мъж и плаща пълна издръжка. Е така си е.

Да бе, ама някак не звучи толкова добре, колкото да имаш "статут" (между другото, на български не казваме ли "статус" в подобни случаи?), да живееш в къща за милиони, да караш кола за 100К и да не ти се налага да гледаш деца и да въртиш домакинство. Ако кажеш, че предимно сексуални услуги предоставяш и в замяна на това те издържат луксозно, звучи някак по-изискано.

Общи условия

Активация на акаунт