Пазаруване от taobao.com - тема 4

  • 37 444
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20
В мистър тао как трябва да запиша правилно килограмите в калкулатора - 800 или 0.8?

# 31
  • Мнения: 3
 Здравейте,имали някой като мен.От вчера следобед сайта на мистър тао не ми зарежда😞

# 32
  • Мнения: 5 172
Здравейте,имали някой като мен.От вчера следобед сайта на мистър тао не ми зарежда😞
Току-що пробвах и при мен не се отваря.

# 33
  • Мнения: 3
Здравейте,имали някой като мен.От вчера следобед сайта на мистър тао не ми зарежда😞
Току-що пробвах и при мен не се отваря.
Благодаря,успокоих се 😃

# 34
  • Мнения: 1 283
Китайчето на Никид излезе голям мошеник!
магазина в алито е закрит,поръчах му лакове за нокти.платих му чрез пейпал и до днес лакове няма.
лошото е че не мога да пусна диспут в пейпал тъй като плащането не е извършено към магазин а към частно лице,за сега подадох жалба във банката

# 35
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604

snow22 съжалявам ,че така се е случило,  не знам защо така, аз си го ползвах преди 2 месеца ,магазини затваря,отваря нови,пак стари, но и плащане винаги и само чрез Али е минавало, а в Paypal, какво значение има ,спазвате ли срок в право сте, и само моля,не искам да позвучи , като моя некоректност, за таобаоо ползвам и др. посредник с  по-ниски цени, за когото също бях дала линк назад. Често поръчвам чрез него,никакви проблеми нямам аз.

# 36
  • Мнения: 1 283
бяха писала и на другия но не ми отговори до ден днешен.
до сега и аз не съм имала проблем със него но ето че е факт.утре ще пиша и на пейпал ,дано успея да си върна парите Praynig
спазвам си срока в пейпал,но едно е да извършиш плащане към магазин и съвсем друго към частно лице ,сега разбрах че във втория случай не може да се пуска диспут тъй като е към частно лице,един вид като банков превод.Не те обвинявам в нищо,просто нека всички да знаят за неговата не коректност.

# 37
  • Мнения: 1 283
писах на пейпал,обясних им случая с подробности.изпратих цялата кореспонденция с продавача от алито ,веднага отвориха диспут и дадоха 10 дневен срок на продавача да представи проследяващ номер на поръчката.днес продавача е върнал парите.
добре ,че им писах иначе чрез банката става за около месец
доволна съм много Simple Smile

# 38
  • Ловеч
  • Мнения: 69
Дами, наблюдения за китайчето на никид или някой друг посредник, от който сте поръчвали напоследък?

# 39
  • Мнения: 1 283
Последно поръчах чрез този посредник http://www.ebay.co.uk/usr/elodiwa_0 и останах много доволна,платих на два етапа чрез пейпал.

# 40
  • Ловеч
  • Мнения: 69
ЛС през ebay ли му пишеш за условията?

# 41
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Аз и назад бях споделила, че си имам ново Китайче, използвам напоследък него, много отзивчив, благодарности винаги, бърз в изпращането https://www.aliexpress.com/store/1761084?spm=2114.10010108.0.0.WzLWdO

# 42
  • Мнения: 1 283
ЛС през ebay ли му пишеш за условията?


Да,изпращам линк на артикулите и питам колко ще струва до България със доставката,имаше разминаване със грамажа от предварителната уговорка и до платих още 1-2$.Цените са доста добри,само 5% комисион взема.

# 43
  • Ловеч
  • Мнения: 69
Аз и назад бях споделила, че си имам ново Китайче, използвам напоследък него, много отзивчив, благодарности винаги, бърз в изпращането https://www.aliexpress.com/store/1761084?spm=2114.10010108.0.0.WzLWdO
никид, същия метод ли използва новото китайче, както при онова първото и как е с комисионните?
Да,изпращам линк на артикулите и питам колко ще струва до България със доставката,имаше разминаване със грамажа от предварителната уговорка и до платих още 1-2$.Цените са доста добри,само 5% комисион взема.
Благодаря snow22 Ще ги пробвам, пък да видим..

# 44
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Общо взето да, но му намирам работа да се рови, пращам му примерен линк на нещо желано от Таобао и искам най-ниската цена, казва ми, аз после смъквам още с някой $, накрая ми пише ,че е съгласен и благодари, макар и нищо да не печелил.Веднъж ми беше пратил 1 бр. по-малко и без снимки и диспути, при следваща поръчки ми добави липсващата бройка.

Общи условия

Активация на акаунт