Пазаруване от H&M ➤ 3

  • 91 913
  • 769
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 69 137
Ако с една поръчка поръчам три неща, после в един пакет ли ги връщам или за всеки артикул поотделно ще ми удържат по 4.90лв? newsm78

# 691
  • Мнения: 8 969
Някой да помогне!!!

На детските дрешки има оферта панталон плюс блузка, но ми излиза цената им поотделно и всъщност не мога да разбера каква е офертата.....  Sad

Примерно това :

http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0350267003.html

ani-ali, а как ще се ориентираш за размера?
В таблицата не открих бельо...

teta75, ще си върнеш всичко, което имаш да връщаш и ще си платиш само 4,90 пощенски за всичко! А сумата те ще ти я върнат.

# 692
  • Мнения: 69 137
Утро, благодаря. Чудех се, да не ми таксуват връщането отделно за всеки артикул..досега съм връщала само по един.

# 693
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
От днес има ли нови неща, някой да е забелязал? Simple Smile

# 694
  • Мнения: 8 969
 teta75, това не е таксуване. Всъщност ти си поемаш пощенските разходи, за да им върнеш артикулите, които не искаш да ползваш.

Оф, аз обаче нищо не разбирам от тия промоциииии... Уж говорих с един младеж по телефона. Пак ще му звъня.

Той ми каза, че намаленията трябва да ми се видят в количката, но не се получава. Имам неща, които са 50% за втори артикул, но цените им си стоят същите в количката... Или пък блузка с панталон....  smile3511

# 695
  • Мнения: 69 137
Две отделни поръчки например не можеш да върнеш като една, в един пакет. Два пъти ще платиш по 4.90лв. Това ми бе мисълта...
Моето питане е обратно - от една поръчка с три неща, мога ли после да върна само двете например? Ила може само трите или нищо?

# 696
  • Мнения: 2 257
Две отделни поръчки например не можеш да върнеш като една, в един пакет. Два пъти ще платиш по 4.90лв. Това ми бе мисълта...
Моето питане е обратно - от една поръчка с три неща, мога ли после да върна само двете например? Ила може само трите или нищо?

Естествено, че може само 2-те неща.

# 697
  • Мнения: 2 257
utro77 ,

Намалението ще го видиш на следващата стъпка.Не само да ги сложиш в кошницата, а на Checkout, на стъпката с адреса и др данни.

# 698
  • Варна
  • Мнения: 1 956
Някой дали го има този панталон ?http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0294524002.html?
За размери да попитам?Или подобен?Много ми харесва ,ще свърши докато се чудя.... Praynig

Последна редакция: ср, 30 мар 2016, 13:16 от Velina_p

# 699
  • София
  • Мнения: 439
Защо не се отразява офертата 50% отстъпка от втори продукт? Може ли да се ползва заедно с кода за 25%? Охх, сега прочетох, че вече сте го коментирали...

# 700
  • София
  • Мнения: 1 635
Някой дали има този панталон ?http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0294524002.html?
За размери да попитам?Или подобен?Много ми харесва ,ще свърши докато се чудя.... Praynig
Аз имам и на мен много ми харесва. Еластичен е. Взех го два номера по- голям, за да го нося по- широк в крачола, в талията и шанша добре заради еластичността. И в моя номер бих влязла, но ще седи по- впито от колкото се харесвам. Съвет, кой номер да избереш, не мога да дам.

# 701
  • у дълбоката провинция
  • Мнения: 127
Мацки,какво се случва с кода от 25%.Направих си нова регистрация,но ми излиза инфо,че получавам 10% за избран артикул.От кога е така?

# 702
  • Мнения: 279
Мацки,какво се случва с кода от 25%.Направих си нова регистрация,но ми излиза инфо,че получавам 10% за избран артикул.От кога е така?

От няколко дни го промениха да пише 10% от цялата поръчка, но самия код все още си дава 25% намаление на най-скъпия артикул и безплатна доставка. Не гледайте какво пише. Предполагам скоро ще го оправят и това, така че взимайте кодове/поръчвайте, докато е оферта.

# 703
  • у дълбоката провинция
  • Мнения: 127
Мацки,какво се случва с кода от 25%.Направих си нова регистрация,но ми излиза инфо,че получавам 10% за избран артикул.От кога е така?

От няколко дни го промениха да пише 10% от цялата поръчка, но самия код все още си дава 25% намаление на най-скъпия артикул и безплатна доставка. Не гледайте какво пише. Предполагам скоро ще го оправят и това, така че взимайте кодове/поръчвайте, докато е оферта.


Олекна ми.Благодаря! bouquet

Дали имате от суитчерите в серията за момчета,да споделите за размерите дали си отговарят.Моя син е 90см,р-р 92 дали няма да му късее,че 98/104 пък голямо ми се струва.

# 704
  • Мнения: 608
Аз също не съм впечатлена.Влязох заради едни чехли от Новата колекция,който исках,но се оказа,че няма помен от тях и се върнах на по стари любови като  тази ризо рокля ,която също исках при това намалена на половината цена  направо я отнесох   https://lp2.hm.com/hmprod%3Fset%3Dsource%5B%2Fmodel%2F2015%2FC00 … product%2Fcart%5D

и тези дънки да не е сама ризата   Mr. Green
https://lp2.hm.com/hmprod%3Fset%3Dsource%5B%2Fmodel%2F2015%2FC00 … product%2Fcart%5D

Рових часове на ред,разходих се и до магазина им и само с това си останах.

Благодаря на милата съфорумка  тя си знае коя е  bouquet Heart Eyes за кода,чудесна работа ми свърши.

може ли линк към дънките ? Hug

Общи условия

Активация на акаунт