Пазаруване от H&M ➤ 3

  • 91 974
  • 769
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 897
Външният вид е 6/6, качеството там като поразглеждам също ми се струва добро, но дано някой се включи, който я има да каже по-отблизо как е.  Peace

# 76
  • Мнения: 1 325
Момичета, вече започвам да се ядосвам. Пратката ми стои в офис на Еконт от събота сутринта. Днес отново няма изгледи да ми я доставят, защото на проследяването няма промяна - стои си в офиса. Друг път ми изписва, че е предадена на куриер за доставка. Да чакам ли още, да не я върнат накрая на ХМ (нали ако стои 2 дни в офиса им я връщат или се бъркам). Или да звъня на Еконт? Thinking

# 77
  • София
  • Мнения: 318
Звънни на "Еконт" и ги питай защо още не са ти я доставили!  #2gunfire
Иначе пратки се връщат към подателя след 7 дни престой в офиса...

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 1 844
Здравейте, някой използвал ли е промоцията на артикули, на които стои надпис "50% за втори артикул"? Явно не я разбирам правилно - сложила съм два еднакви потника с този надпис за дъщеря ми, а нищо не се променя в цената им в кошницата..

Последна редакция: пн, 08 фев 2016, 10:37 от Vesana

# 79
  • Мнения: 1 325
Здравейте, някой използвал ли е промоцията на артикули, на които стои надпис "50% за втори артикул"? Явно не я разбирам правилно - сложила съм два еднакви потника с този надписа за дъщеря ми, а нищо не се променя в цената им в кошницата..
Пишеше нещо от сорта, че отстъпката се отразява, когато се премине към плащане.
"Офертата е валидна за артикула с най-ниска цена в кошницата. Отстъпката ще бъде отразена в кощницата Ви при извършване на плащането на покупка онлайн."

А относно пратката ми, писах на Еконт във фейсбук (и така става, по-бързо и лесно е, без да се занимаваш да звъниш) и ми отговориха, че моето селце се обслужвало само от понеделник до петък. Mr. Green И днес щели да ми доставят пратката.

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 1 844
Стигнах до последната стъпка за плащане и все така си остава цената.

# 81
  • София
  • Мнения: 318
Стигнах до последната стъпка за плащане и все така си остава цената.
А общата цена за плащане не се ли намалява? Ако не, тогава може да звъннете на H&M и да ги питате къде е проблема...

# 82
  • Мнения: 1 037
Здравейте, някой използвал ли е промоцията на артикули, на които стои надпис "50% за втори артикул"? Явно не я разбирам правилно - сложила съм два еднакви потника с този надпис за дъщеря ми, а нищо не се променя в цената им в кошницата..
Значи проблема не е само в моя телевизор /компютър:)/ Rolling Eyes И аз опитах няколко пъти, и след като не получих никаква отстъпка върху крайната сума реших, че няма да се възползвам от промоцията...

# 83
  • Мнения: 69 294
За съжаление ще се наложи май да връщам стока за първи път.
Поръчах си спален комплект - плик с калъфка, но цвета няма нищо общо с показания в сайта. На сайта е ярко розово и свежо, а в действителност - избеляло като след многократно пране. Определено не ми харесва и ще се възползвам от опцията да върна продукта. Жалко, а така ги чаках...
За тези става въпрос ..http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0340804001.html

# 84
  • Мнения: 75
Нвкой поръчвал ли е от тези дънки р-р 158? Ако да да ми измери някои работи, тъй като като гледам таблицата с размери има два вида свобона кройка и просто за момиче 12-13 г.  И не мога да се ориентирам кое да гледам.
http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0348168001.html

# 85
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Здравейте, някой използвал ли е промоцията на артикули, на които стои надпис "50% за втори артикул"? Явно не я разбирам правилно - сложила съм два еднакви потника с този надпис за дъщеря ми, а нищо не се променя в цената им в кошницата..
Значи проблема не е само в моя телевизор /компютър:)/ Rolling Eyes И аз опитах няколко пъти, и след като не получих никаква отстъпка върху крайната сума реших, че няма да се възползвам от промоцията...

Отстъпката не се виждам там, където са изредени артикулите, както е при другите намаляния, а само в крайната сума за плащане. Например два суитчъра по 19,99:

КРАЙНА СУМА ЗА ПЛАЩАНЕ
ПОРЪЧКАТА ВИ:   39,98 лв
ОТСТЪПКА:   - 9,99 лв
СТАНДАРТНА ДОСТАВКА:   6,90 лв
ВСИЧКО   36,89 лв

В единичната цена не е отразено намалението, само в крайната сума  Peace

# 86
  • Мнения: 282
 teta75 А иначе ,как е качеството на  спалния комплект ?Имам в предвид плата , плътен памук ли е или рехаво? Много отдавна се чудя  спалното бельо на ХМ ли е с по- добро качество или на Икеа  newsm78

# 87
  • Мнения: 70
Аз имам единично спално бельо и на двете марки, като на Икеа ми хареса повече, памука е по-плътен и мек, но като се има предвид, че на ХМ го взех на 21лв намалено не мога да се оплача  Grinning (намален от 54лв) На Икеа единичен ми струваше към 80 лв, но ако трябва да избирам между двете марки ненамален ще избера Икеа

# 88
  • Мнения: 705
teta75 А иначе ,как е качеството на  спалния комплект ?Имам в предвид плата , плътен памук ли е или рехаво? Много отдавна се чудя  спалното бельо на ХМ ли е с по- добро качество или на Икеа  newsm78
Категорично Икеа.

# 89
  • Мнения: X
Някой има ли проблем със сайта искам да поръчам на дъщеря ми онлайн няколко дрешки и като избера детските дънки нищо не ми зарежда.Пише :
ПОКАЖИ 0 от 0 Артикули това ми изписва и когато искам да разгледам артикулите за жени/обувки , панталони /
Само ми дава МОЖЕТЕ ДА ХАРЕСАТЕ И няколко допълнителни предложения.
Много ме напрегна и явно няма да поръчвам  #Cussing out .
Поне не днес .

Общи условия

Активация на акаунт