гадните киселини!

  • 2 081
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 271
Хапчета не дей да пиеш, сода също! Просто ще трябва да изтърпиш още малко и да обърнеш внимание от кои храни ти се образуват киселините. Например, на мен най-силни киселини ми излизаха от тиква.
Гледай да ядеш по-леки храни.
Ще мине и този период.

# 16
  • Мнения: 2 249
момичета,много е кофти тва с киселините-и аз ги имам и сега в началото а и преди от време на време поради проблеми с гастрита Embarassed
да ви кажа аз как се успокоявам-малко гадничко звучи ,но при мен помага -дано и на някой друг помогне
като ми започнат киселините-отивам до тоалетнас и си бъркам с пръст в устата все едно ще ... Sick-малко е неприятно,но се освобождава въздух-като при  силно оригване и доста отминава-оффф извинявам се за гадният начин-ама друг да го опиша няма ooooh! Crazy

# 17
  • тук-там
  • Мнения: 5 699
Аууу, ужасни киселини имах последните месеци. Сякаш ми горяха гърдите, направо се задушавах от киеселини  Mr. Green. Нищо не ми помагаше, но имаше храни, които ги провокираха. Внимавай с храната!

# 18
  • Мнения: 1 059
На мен гоктора ми беше изписал някакви хапчета ама да си кажа честно не ми помогнаха. Единствения лек беше салко сода.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Обърни внимание на храната!Аз родих през май и последните месеци доста си хапвах зелена салата с лук,оказа се че в него е проблема.Също сиропирани сладкиши,например баклава.Не те съветвам да вземаш лекарства,содата пък е абсолютно забранена-може да оказва някакъв моментен ефект,но при неутрализацията която протича в стомаха се отделя много въглероден диоксид,който раздува стомаха и допълнително стимулира отделянето на киселина.Това е от мен,успех и леко раждане!
Спи на висока възглавница!

# 20
  • Мнения: 8 917
На мен ми се появиха накрая само, но с Мезим нещата  се оправяха Peace

# 21
  • Мнения: 1 489
Каквото и да правиш от тях отърване няма.ПРосто трябва да си ги изтърпиш.Аз имах киселини от първия до последния ден.

# 22
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
А колко струват тези хапченца?Приемат се само когато имаш киселини нали?И не вредят на бременноста нали? newsm78

Талцида струва около 3,50 и не вреди. На мен ми помага повръщането, когато не се трае то само си излиза, обикновено става вечер като се навечерям и започна да си мия зъбите, тогава храната тръгва по обратен ред  Sick. След това едно лукче и ми олеква значително. Мен ме почнаха от преди около месец и до края направо ще се побъркам!

# 23
Такава гадост няма!Толкова са противни,че направо ме побаркват.Нищо не ми помага,дори и талцита.Добре,че имам още савсем малко до края.Дано като родя да забравя какво е това.Ужасно е!!!

# 24
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
И аз пия водичка със съвсем малко сода и ми минават, НО содата е за краен случай, не бива да се прекалява с нея защото може да има обратен ефект. И като казвам краен случай имам предвид наистина в краен.

# 25
  • Мнения: 545
Щом са се появили чак сега много е възмножно да са или от някаква храна (зелен лук, както дава пример bisserina), или от това че стомаха вече е доста притиснат от матката. Ако те мъчат много най-добре питай на консултацията, все пак фармацевтиката е доста напреднала и има доста лекарства, подходящи и за бременни. Аз лично и при първата си бременност и сега имах само 3-4 пъти през 7 месец, така че нищо конкретно като облекчение не мога да ти препоръчам. Само бях забелязала, че ми се появават, като прекаля с хапването вечер.

# 26
  • Мнения: 432
Няма оправяне.Дъвчех дъвки и пиех сода

# 27
  • Мнения: 601
  Киселини нямах и Слава Богу,обаче,започна всяка вечер да ме боли ниско долу Whistling

# 28
  • Мнения: 4 362
Знам,че се пие Талцид,но аз лично не съм пила понеже не съм имала киселини

# 29
  • Мнения: 962
zdr.mam4eta!blagodarq na vsi4ki za savetite!Probvah da piq gazirana voda(soda) i ot neq mi olekva.6te prodaljavam sas neq to o6te malko ostava. Peace

Общи условия

Активация на акаунт