Препоръчайте ми сватбен Ди Джей

  • 2 180
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Здравейте,
Предстои ми сватба през юни 2016 .
Моля ви да ми препоръчате добър Ди джей (гр.София) ,който да прави сватбеното тържество незабравимо
Благодаря  Wink

# 1
  • Мнения: 95
Здравей,горещо препоръчвам DJ Stanara -ние сме при него на 05.06 Simple Smile Може да го намериш във Facebook Simple Smile

# 2
  • Мнения: 51
Трябва ми да е в гр. София Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 464
Аз пррепоръчвам нашият-Стоян Петров! Каквото и да кажа за него, ще бъде малко! Толкова фин и ненатрапчив човек, който се съобразява с всичките желания на младоженците, без да прави каквото и да е на своя глава. Виж дали все още е свободен за вашата дата.

# 4
  • Мнения: 51
Sad зает е Стоян Петров .. гледахме го вчера Sad

# 5
  • Мнения: 1 464
Много жалко! Пишете му и го помолете да ви препоръча някой свой колега. Той помага, когато сам не може да поеме ангажимент.

# 6
  • Мнения: 51
Здравей,горещо препоръчвам DJ Stanara -ние сме при него на 05.06 Simple Smile Може да го намериш във Facebook Simple Smile
]
Намерих го и той е зает  Sad

# 7
  • Мнения: 2 405
Здравей,не искам да те плаша ама тая работа с Дж-ите е сложна...вече го изпитахме !Иначе като имена виж тези-Найден Найденов,Бедрос,Емил Алексов Simple Smile Успех Simple Smile))

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 011
Бедрос е нашия ДЖ - добър е, била съм на сватба където е бил ДЖ.

# 9
  • Мнения: 2 405
Бедрос е нашия ДЖ - добър е, била съм на сватба където е бил ДЖ.

      Е със сигурност знаете,че имате добър дж!!! Simple Smile Аз също съм била на сватба,на която той беше дж и беше много хубаво Simple Smile Веднага го харесахме-уви беше ангажиран за нашата дата Simple Smile Честно да си призная бях доста неприятно изненадана,когато започнахме да звъним с приятеля ми по телефоните....и отсреща чувахме"съжалявам имам поет ангажимент за тази дата"...доста неприятно,но явно хората действат по-отраничко Simple Smile Проблема ни се реши малко по-късно след неуспехите и след като разбрахме,че почти всички
по-известните имена са заети...Нашият дж е познат на братовчед ми,всичко стана много случайно...живее в Германия,но през май ще е тук...и така,стискам палци да се представи на ниво(опит има),но пък в крайна сметка и от самите гости си зависи...истинският купон Simple Smile)))

Последна редакция: чт, 11 фев 2016, 00:06 от Be_Special

# 10
  • София
  • Мнения: 10
Ние също избрахме Бедрос. Виждахме се 2-3 пъти да уточняваме разни неща около сватбата. За нас е важно да ни допаднат хората с които работим, а след това и тяхните професионални качества. Беше ни препоръчан от нашата невероятна агентка. Вземете Бедрос и няма да сгрешите. Прави договор, няма пари на ръка или нещо от сорта. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт