NESCAFE DOLCE GUSTO

  • 266 015
  • 1 174
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 606
Попрочетох написаното до момента от вас, тъй като бях решила да си купя намалената в КАуфланд Пиколо, но не я намирам в моя град, а и във "Варна търсиха, изчерпана. СЕга се насочвам към коледните промоции от сайта на долчегусто и предложенито им за Мини. Интересно ми е някой от вас има ли идея колко бонус точки носи кафе машината? Т.е. както при кутиите с кафе ли е - 10% от покупната им стойност с бонус точки, или няма такова съотношение?
 

# 391
  • Мнения: 2 057
Ако регистрираш кода от кафемашина Долче густо ти дават ваучер за 20% намаление.

# 392
  • Мнения: 3 959
И аз точно това отворих сайта да проверя. Имам ваучер за 20% намаление, валиден до 2030г. Иначе самата машина не ми е донесла точки. Всяка регистрирана кутия ми дава 10 точки, като на 200 точки мога да си взема безплатно кутия капсули, 3200 точки машина Пиколо, 3400 машина Обло, 4000 - Мини ми.

Така като гледам колко бавно събирам точки, скоро няма да се сдобия с нова машина. Поне изтичат 2030 година, за 14 години може и да съм събрала точки за нова  Mr. Green

# 393
  • Мнения: 606
Благодаря за бързите отговори! Аз толкова четох и гледах, че накрая тотално се обърках, та имах нужда от вашата помощ! Simple Smile

# 394
  • Хасково
  • Мнения: 592
Реших се днес и си поръчах http://www.emag.bg/espreso-mashina-nescafer-dolce-gustor-r-melod … 025/pd/EMWS2BBBM/ , дано ми я доставят , че май последната взех Simple Smile

Не взех автиматична , защото надминаваше бюджета който дори не включваше кафемашина ама...  Mr. Green Mr. Green

В Технополис също са на много добри цени  Peace
 

# 395
  • Варна
  • Мнения: 114
Пристигнаха капсуллите за многократна употреба... ама нещо не ми пасва - все едно шварц пия. Най-си е добре с оригиналните.

# 396
  • Мнения: 9 776
Аз имам същото усещане за оригиналните капсули, които купувам. Не ми харесва кафето напоследък.  Rolling Eyes

# 397
  • Варна
  • Мнения: 223
 И при мен е така напоследък с оригиналните капсули.Изобщо кафето не е така силно както преди.Мислех,че проблема може да е от машината,тъй като вече я ползвам 4 години.Но явно не е от това.

# 398
  • Мнения: 9 776
Направо стои блудкаво. Колко му е да го развалят. Кое да ни учуди вече. Whistling

# 399
  • Мнения: 276
Имам две машини. Едната е на повече от 5 години. Така съм свикнала с това кафе, че вече дори и Лаваца не мога да пия, когато се наложи.
Пия предимно експресо. Последната кутия /от Е-маг закупена/ която отворих - нямам думи. Експресото интезно е отвратително на вкус- блудкаво и адски горчиво.
Защо всяко нещо го развалят след време не знам?

# 400
  • Мнения: 3 959
Загледах се в чуждите сайтове на Долче Густо и по - конкретно немския и австрийския.
Гледам, че там са много по - евтини машините. Мини ме, която тук е 200 лева, там е на промоция на 100 лева в момента + подарък капсули  Crossing Arms
Дроп машината е 180 лева, а тук я продават за над 300  newsm78

# 401
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Моята машина Пиколо е закупена от Кауфланд в Берлин, Германия, за 30 евро преди година и половина. В интерес на истината, не бих дала и повече пари, защото не съм голям любител на кафето, а мъжът ми от друга страна предпочита да си приготвя шварц в кубинката или кафе в джезве, когато има повече време. С удоволствие си купува кафе от различни страни, където пътува. А пък аз я пия по едно на ден от капсулите, я не. Свекърите ми споделят, че на тях капсулите им идват много неизгодно, защото пият по много кафе.
Всеки прави сметка за себе си.

# 402
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 177
Аз не съм забелязала проблем с капсулите - купувам от Била и Кауфланд... newsm78

# 403
  • Мнения: 738
Пристигнаха ми тези от aliexpress.Правихме няколко кафета за сега добре се справят  Party

# 404
  • Мнения: 9 776
Да са ти честити капсулите!
Може ли да пуснеш линк, че има доста модели, а някой по-напред писа, че не му пасвали за машината?
И с какво кафе ги пробва?

Общи условия

Активация на акаунт