Може ли да се замрази детски спестовен влог, след като е отворен?

  • 3 521
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 292
Здравейте, преди 5 години майка ми е направила детски спестовен влог на мое име.. Аз съм вече на 18 и отворих сметката без тя да знае, но ако тя разбере ще стане много лошо, а и аз не съм с много добра финансова дисциплина.. Та въпроса ми е : Мога ли да замразя сметката, как става това и дали тя ще разбере, че сметката е била отворена?

П. П. Не е внасяла в сметката от март миналата година.
Какво стана майка ти разбра ли, че си теглила?
Неблагодарна работа са това детските депозити, отделяш, внасяш и после 18 и мама няма право на инфо за парите, които е събирала години.

# 16
  • Мнения: 1 368
А най-лошото е ,че просто с времето се обезценяват....Наскоро сина ми си закри един такъв детски спестовен влог,който навремето сме му открили,колко сме внасяли не знам.... Изтегли колосалната сума от 43 лв...  Joy,след което е закрил влога.
Ама и ние не знам откога не сме внасяли,а и откакто не живеем вече в БГ,пък изобщо.....

Сега за дъщеря ми мисля да си и дам една определена сума като стане на 18г,но за нещо смислено-кола,обучение....

# 17
  • Мнения: 54 319
Няма смисъл от детски влогове.
Обезценяват се, не може да тегли родителят, ако се наложи, накрая детето ги прахоса за глупости! Crazy

Общи условия

Активация на акаунт