Работа, CV-та, HR-и, съвети - 50-та тем

  • 55 091
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 7 990
И в този мол само едно Инмедио ли има? Никъде другаде не продават вода? Абе аз не се сещам за работа, при която да не можеш да си носиш храна от къщи.

# 17
  • Мнения: 130
Аз все пак да отговоря по предната тема как имало скъпо и евтино. Селика, престани да обясняваш, че има за всеки вкус, моля те. Става досадно. Конкретно за обедната тема, в произволен мол за каква сума се храниш на обяд и с какво? Моята работа се върши в мол и да храненето ми е ок. 3 лв, но поради качеството е поне 3 пъти дневно, което гони и задминава десетачка на ден.
Работата не ме устройва много, но засега това съм намерила. На другите места заплатата е наполовина, а разходите същите.
И аз смятам, че такива на пръв поглед глупави разисквания са основни при избора на работа. След като прекарвам 8+ часа на работното си място, трябва някак да ги преживея тези часове, а не съм от вечно спазващите диета.
И друг пример, може би пак смешен за някого - пиенето на вода. Добре че в русенския мол има Карфур, иначе в Инмедио голямата вода гони 2 кинта.
В такъв сучай си носиш от вкъщи пълна чанта с храна и вода.
Лично аз бих си позволил да харча по 10лв за храна през работно време само ако взимам на 2500лв НЕТНО bouquet bouquet

# 18
  • Мнения: 48
В кои страни в Европа има търсене на фризьори? Със завършване на курс и получаване на диплома, важаща в целия ЕС, се чудя към кои страни е най-добре да се ориентирам. С прилично ниво на английски съм и планирам да го усъвършенствам.

# 19
  • Другата България
  • Мнения: 37 737
Евфемизъм на 600 лв... Абсолютната истина. Това е някакъв вододел в заплащането. А "към 1000 лв заплата" е мантра на всеки провинциалист Simple Smile
Мери, а моята обедна почивка дали ще ми стигне да ида до Ханчето? И ти за питателност на храната явно не си чувала. Не, макдоналдсовите картофки не нахранват.
Та, нося си от вкъщи. Въпросът е, че понякога писва сутрин да се чудиш къде да побереш тубата с вода, кутията с храна и термочашата.
Цъ.
Не съм.
Разкажи ми. Mr. Green

Разговорът става безсмислен, поне на тази тема и поне за мен.
Едно си баба знае, едно си бае.

# 20
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
В кои страни в Европа има търсене на фризьори? Със завършване на курс и получаване на диплома, важаща в целия ЕС, се чудя към кои страни е най-добре да се ориентирам. С прилично ниво на английски съм и планирам да го усъвършенствам.
Моя позната така замина за Германия, доволна е.

# 21
  • Другата България
  • Мнения: 37 737
Някой може ли да ми обясни при тази http://www.jobs.bg/f3082445
обява или по - скоро на работното място в нея какво точно ще се прави? Thinking

# 22
  • Мнения: 7 990
Ще продаваш услуги?. За повече инфо тук: https://www.energo-pro.bg/bg/Klienti

# 23
  • Другата България
  • Мнения: 37 737
Това е ясно, но къде следва да се предлагат тези "услуги"? Нещо ми е мътна обявата, не съм кандидатствала, сега я виждам и ми стана интересно...тук сме на ЧЕЗ, цяла Северозападна Бг.

# 24
  • София
  • Мнения: 38 900
Някой може ли да ми обясни при тази http://www.jobs.bg/f3082445
обява или по - скоро на работното място в нея какво точно ще се прави? Thinking

По-скоро си го представям като търговски представител в движение, който продава услугите на Енерго-Про. От човек на човек, с всичките мъки покрай това.

Късмет на всички и ми стискайте палци да ми се обадят от няколко места през новата седмица! Praynig

# 25
  • Другата България
  • Мнения: 37 737
 Laughing Няма как да е от човек на човек, нали затова питам, тук всичко е на ЧЕЗ, как ще реши Пенчо да стане клиент на друго енергоразпределително дружество, щото съм много убава... newsm78
Късмет ти пожелавам,  L'Agent.

# 26
  • Мнения: 7 990
Мери, Чез е енергоразпределителна компания а Енерго-про не е само разпределна компания. Има и други услуги.

# 27
  • Другата България
  • Мнения: 37 737
 newsm78 Тоест, да става въпрос за други услуги?
Мдаа, възможно е.
Благодаря ти.

Щото не намерих логика на първи прочит....

# 28
  • Мнения: 130
............Късмет на всички и ми стискайте палци да ми се обадят от няколко места през новата седмица! Praynig
[/quote]

Това подчертаното много ме изкефи.Успех!

# 29
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Щото не намерих логика на първи прочит....
Може да има връзка и с това:
http://bnt.bg/bnt2-regionalni/bnt2-ruse/liberalizatsiya-na-energijniya-pazar

Общи условия

Активация на акаунт