Разбито приятелство – как процедирате?

  • 47 538
  • 512
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 136
Не че нещо, ама 40 годишните не са на смъртен одър  и обикновено водят доста активен и успешен социален и сексуален живот. А и дамата, която е поканена не спомена възрастта си, та коментарът за възрастта и агнешкото мисля, че е малко необмислен.
Доколкото си спомням, тя беше пускала тема , че е студентка и бабите пред блока й правят забележка, че прекалено много учела. Така че вероятно е около 20-25 годишна. Това са 20 години разлика. Не съм казала нищо против 40-годишните. Познавам много хора около и над 40 , включително и мои близък роднина е на тази възраст и наистина се съгласявам , че водят активен социален живот , готини и забавни хора са, но до там. Не мисля, че нещата трябва да опират до свалки , ако дамата е на 20+. И понеже спамим с темата за 40-годишните, да си кажа мнението и за приятелството ви. Пак повтарям , че не знам какви са ви отношенията. Но на мен лично това ,,само по 1 сок и се прибираме " ми звучи като ,,само да те види приятелят на гаджето ми".

Последна редакция: нд, 09 юли 2017, 18:46 от malina.n

# 511
  • Мнения: 19 493
А, аз не разпознах потребителката, ако е в студентска възраст, 41 е доста за партьора и, въпреки че се срещат и изключения. А за конкретното питане - категорично не бих отишла на подобна уредена среща, ако мъжът, дето ще черпи сока не ме вълнува и искам да го игнорирам.

# 512
  • SF
  • Мнения: 21 242
40-годишните не са на смъртен одър, но от тях се очаква да могат и да знаят как да се запознаят с жена, която харесват, без да разчитат на сводниченето на "добрата" приятелка. Че и с едно сокче се кани да мине, брей какъв тарикат!

Аз не коментирам разликата в годините, нито знам дали има такава, нито семейното положение...
Не коментирам и своднеченето.
Запознавала съм приятели с приятели и не съм мислила, че правя нещо нередно. Един много удобен начин да се запознаеш с нови приятели е да те свържат с тях стари приятели - на ресторант, на купон, на разходка, в планината, на ваканция на плажа.... Много бебета са се родили от такива запознанства. Няма лошо в това.
Майка ми и баща ми са се запознали така - гадже на колежка на майка ми е завел баща ми на купон в работата им. И сме се родили ние.


Ако момичето е блокирала господина, ако ще и на нейна възраст да е, и в един клас да учат, да не ходи на срещата, щото е доста неловко и не й е нужно това преживяване. А и тя вече е преценила, че няма работа с този с целувките по фейсбук.

Общи условия

Активация на акаунт