Каква беше, а каква станà (искрено и носталгично)

  • 26 349
  • 404
  •   1
Отговори
  • Мнения: 329
След дълго отсъствие преди броени дни отворих тук и какво да видя - нови лица, нови новости  Grinning... въобще много ново станало тук. Скролвайки тук-там, взех да си припомням някои познати никове, други ми бяха съвършено непознати... И в този ред на мисли се запитах какво всъщност от старата картинка ми липсва. А на вас? Не е казано, че непременно трябва да е конкретен потребител. Например на мен много ми липсват литературните намигвания на Мъстейнчето (mustaine) в стил "чиклит", където описваше злободневните си премеждия. Сега се сещам, че ме е болял корема от смях, четейки я. В случай, че случайно ме прочете, използвам случая да й кажа едно виртуално наздраве и да й пратя широка усмивка. А вас какво от форумния субстрат ви е карало да се усмихвате, което напоследък го няма? Ако от цялото това бла-бла не сте разбрали "какво, аджеба, иска да каже авторът", приемете темата така: "Носталгичен прочит на доброто старо форумско време". Отворено за фосили и новаци.  Hug

Последна редакция: ср, 10 фев 2016, 14:01 от Argent

# 1
# 2
  • Мнения: 329
Знам, че има тема "Форумски липси", но тя по-скоро е за конкретни лица, а аз имах предвид, липса на нещо, което преди сте харесвали тук - определен тип теми, хубави практики, шеги, начин на изразяване, начин на общуване между определени потребители и т.н.

# 3
  • Мнения: 3 784
Ами, това го говорим във "Форумни образи", една от темите на първа страница в момента, наред с коментарите за образите  Laughing

Разбирам носталгията ти, на всички ни се е случвало, особено след дълго отсъствие.

Ако държиш да имаш отделна тема, смени й заглавието, за да няма дублиране. Примерно "Какво беше, а какво станА".  Laughing Макар че Сия имаше подобна тема - "О, спомняте ли си, госпожо".

Трудно е човек да не застъпи с вече съществуваща, така е.

# 4
  • Мнения: X
Липсва ми различността, своеобразната атмосфера, която създаваха разни потребители, които вече ги няма. Дори и да не съм ги харесвала много.
А много устати чешити на едно място си е веселба.

# 5
  • Мнения: 329
А много устати чешити на едно място си е веселба.

 Peace Така си е.
Ако държиш да имаш отделна тема, смени й заглавието, за да няма дублиране. Примерно "Какво беше, а какво станА".  Laughing Макар че Сия имаше подобна тема - "О, спомняте ли си, госпожо".

Трудно е човек да не застъпи с вече съществуваща, така е.

 Peace Сменям.

# 6
  • Мнения: 3 784
Значително си подобрил случайната ми хрумка, така е много готино.

На мен ми липсват потребителите, които правеха форума готино и пиперливо, но по смислен, фин и културен начин място. Като се махнат 30-40 такива, и то от пишещите активно, а се влеят 500, които едва мислят, едва пишат, но за сметка на това обожават да дърпат коси и да крякат, става съвсем друго място.

За щастие, все още има хора, които чета с голямо удоволствие. Тъжното е, че общият фон е променен. Трябва да си изровя поста от Форумни образи, там писах за това по-премислено и точно.

# 7
  • София
  • Мнения: 38 804
Липсват ми пишещите, умни хора - Ламбер, Дона и други.

Аржан, драго ми е да те видя.

# 8
  • София
  • Мнения: 62 595
Другарки и другари, стига рИвахтИ!  Wink

# 9
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
О, Аржан, добре завърнал се!

Липсва хъсът ми. Laughing Преди приемах нещата по-емоционално, по новашки. Сега с голяма доза досада отварям темите. Въртят се едни и същи неща... Но липсва, в смисъл, че буквално го няма вече, а не, че ми липсва и искам пак да се върне. Не знам, така е по-скучно, но пък не се занимавам с глупости и безсмислени спорове. Crazy

# 10
  • Мнения: 3 976
И като толкова ви липсва този или онзи защо не му/ѝ пишете? Неудобство да изразим симапатии.

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Кейси ми липсва  Sad Толкова позитивен и градивен човек, с вътрешна и външна красота. Така се обичахме и без предупреждение ме заряза.  Confused

# 12
  • София
  • Мнения: 12 374
Кейси ми липсва  Sad Толкова позитивен и градивен човек, с вътрешна и външна красота. Така се обичахме и без предупреждение ме заряза.  Confused
Кейси ми е една от любимките. Страшно липсва.
Също Дона, Шанел, Мадам и Октопод с рокля. Всяка беше вселена, а не жалък сателит.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 6 619
На мен ми липсва Тумбалумба.

# 14
  • Мнения: 3 784

Също Дона, Шанел, Мадам и Октопод с рокля. Всяка беше вселена, а не жалък сателит.

+1

Повтарям се днес, но и КЛОНКА. Имелда, Ellyst, Василиса Умница, Azzy. Има и други.

И като толкова ви липсва този или онзи защо не му/ѝ пишете? Неудобство да изразим симапатии.

Неудобно е, особено когато не сте близки, или пък не общувате персонално, а харесваш цялостното форумно присъствие на някого.

Примерно, сред активно списващите сега по един или друг повод сме си изразявали симпатии из темите, не е неудобно или натрапливо.

А освен с хората, с които вече от темите се знаем, на мен много ми харесва как се изразява и мисли Жаве, а не сме общували, че да й го кажа. Впрочем, използвам случая.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт