Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 37

  • 69 912
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 549
и аз играя, в правилата пише, че ще ги публикуват до 11.03, ще си почакаме още 2 дена
аз чакам 2 възглавници и 2 чаши на милка и от вчера едно много измъчено фризби на орео
мрън мрън за късмет  Grinning

# 691
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
Още едно фризби от Орео. От същия телефон. Явно няма ограничение на спечелени награди. Поне едни слушалки да паднат

# 692
  • Мнения: 526
Още едно фризби от Орео. От същия телефон. Явно няма ограничение на спечелени награди. Поне едни слушалки да паднат

За целия период на промоцията, един участник може да спечели максимум:
3 бр. Oreo фризби
1 бр. Oreo слушалки
1 бр. пакет от 2 нощувки за двама в „Горска къщичка“ в екоселище „Омая“

# 693
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
Още едно фризби от Орео. От същия телефон. Явно няма ограничение на спечелени награди. Поне едни слушалки да паднат

За целия период на промоцията, един участник може да спечели максимум:
3 бр. Oreo фризби
1 бр. Oreo слушалки
1 бр. пакет от 2 нощувки за двама в „Горска къщичка“ в екоселище „Омая“
Благодаря! Пак отворих правилата, но нямах време да чета подробно и не стигнах до там

# 694
  • Мнения: 1 524
ЧЕСТИТО
Ти спечели OREO фризби.

За да уточниш адреса за доставка на наградата, обади се до 10 дни на 024191209 или 0898150509 (според тарифния план).
Не забравяй – можеш да получиш наградата си само срещу представяне на валидна касова бележка.
БЛАГОДАРИМ ЗА УЧАСТИЕТО!
Регистрирай още покупки на OREO бисквитки за повече шансове да спечелиш OREO награди, както и да участваш в тегленето за голямата награда - 2 нощувки за двама в "Горска къщичка" в екоселище "Омая".
РЕГИСТРИРАЙ НОВА КАСОВА БЕЛЕЖКА

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 1 136
Благодаря Ви момичета  bouquet

Благодарение на вас спечелих чаша Dove  Hug

# 696
  • София
  • Мнения: 3 108
Наааай-после след множество опити и аз спечелих чаша от Дав. Сигурно знаят, че утре имам рожден ден, хихихи.  Heart Eyes За колко време я доставят? Охо, сега видях.. ще си почакаме.
Цитат
Наградата ще бъде предадена лично на спечелилия, чрез куриер за сметка на Оганизатора, в срок от 45 работни дни, след края на кампанията (30 Април 2016)
Забравих да си направя print screen, а не виждам и да имам и-мейл. Ще чакам да се обадят.

Последна редакция: чт, 10 мар 2016, 10:26 от Магси

# 697
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Игра за 3 броя душ-олио
https://www.facebook.com/269986109797135/photos/a.27776218235286 … ype=3&theater

# 698
  • Мнения: 3 549
И на мен ми донесоха възглавниците на Милка, не са лоши, аз си ги харесвам.
Донесоха и фризбито на Орео, обаче номера на касовата бележка не отговаряше, то и телефона беше друг, само името и адреса съвпадаха и не ми го дадоха. Абе усетих аз, че нещо не е както трябва. Дано да си оправят нещата, защото скоро орео няма да взимам. То наистина много измъчено това фризби, след като 3 бележки не печелеха, пратих детето да купи още едно и знам, че цената му е 2,19, давам му аз 2,20, а той се връща с орео и гризки, -те намалили ореото на 1,99. Много ме хвана яд, на следващия ден казах на ММ да купи и нали знам, че е намалено му казвам да купи няколко и да ми запази бележката, той купил 5 и разбира се забравил за бележката. Та така купих си аз най-накрая и те да ми го объркат... Видях го фризбито, не е кой знае какво, но пак е играчка и ще си играят децата.

# 699
  • Мнения: 526
Имах обаждане от куриер... Започнали са да разнасят и чашите на Милка

# 700
  • Мнения: 2 409
а може ли да споделиш, кога си спечелила и от кой град си. Аз спечелиш чашата на 02,02 и възглавницата на 28,02 - та се чудя кога ще ми ги донесат

# 701
  • Мнения: 526
а може ли да споделиш, кога си спечелила и от кой град си. Аз спечелиш чашата на 02,02 и възглавницата на 28,02 - та се чудя кога ще ми ги донесат
От София съм,спечелих на 01.02

# 702
  • Мнения: 2 013
Видях го фризбито, не е кой знае какво, но пак е играчка и ще си играят децата.
Фризбито като миналогодишното ли е /синьо, шушляково/?

# 703
  • Мнения: 2 409
Благодаря за отговора, надявам се тези дни вече и аз да си ги получа Blush

# 704
  • sofia
  • Мнения: 1 949
Не ми върви с тия чаши на  Dove и това си е.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт