Спалня по поръчка - мебелна фирма София?

  • 5 990
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 934
Препоръчайте фирма за мебели в София?

Оказа се че спалня 144х200см е нестандартен размер.

Пружинен или амортисьорен мех-м е по-добре?

Засега имам оферта но след 13 раб.дни /160лв/ с амортисьор, цвят по избор и 18мм ПДЧ.

# 1
  • София
  • Мнения: 860
Скрит текст:
Много съм доволна от Тинмар - правиха ми гардероб по поръчка, много нестандартен. Може би вземат малко скъпо, но са коректни и ползват хубави материали, правят 3Д визуализация, ако искаш, идват вкъщи, ако има нужда от оглед, лично шефът наблюдаваше монтажа.

# 2
  • Мнения: 2 990
Мога да препоръчам един майстор, малка фирма са, но много качествени неща прави. Не мога, обаче, да ти кажа каква ще е цената. Ето сайта:
Скрит текст:

# 3
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 846
160лв за 18мм ПДЧ е добра цена, ако е включен и амортесьора. Всъщност се слагат по 2 броя. Хубаво е да имаш и дъно от фазер/МДФ.

# 4
  • София
  • Мнения: 9 934
160лв за 18мм ПДЧ е добра цена, ако е включен и амортесьора. Всъщност се слагат по 2 броя. Хубаво е да имаш и дъно от фазер/МДФ.
Два са, има и дъно, от фазер, но не съм виждал мостра.
www.mebelibanko.com

# 5
  • Мнения: 1 525
Някой поръчвал ли е от lmmebeli?
Само по телефон ли е връзката с тях?

# 6
  • София
  • Мнения: 910
Препоръчвам с две ръце фирма Криал : http://www.krialbg.com/ .
Спалнята и кухнята ми са по поръчка-точни,професионалисти и мебелите не мърдат.

# 7
  • София
  • Мнения: 9 934
Препоръчвам с две ръце фирма Криал : http://www.krialbg.com/ .
Спалнята и кухнята ми са по поръчка-точни,професионалисти и мебелите не мърдат.
Скъпи ли са, една фирма ми даде цена 400лв...

# 8
  • София
  • Мнения: 910
Препоръчвам с две ръце фирма Криал : http://www.krialbg.com/ .
Спалнята и кухнята ми са по поръчка-точни,професионалисти и мебелите не мърдат.
Скъпи ли са, една фирма ми даде цена 400лв...
Зависи от от бюджета ти и от целите. Аз си правех спалня за собствен дом-т.е исках да е качествена и функционална. Обади се и се поинтересувай колко би ти излязло.
За 400лв има мебели тип Явор,които са толкова паянтови,че е по добре да спиш на матрак на земята от колкото да си дадеш парите за тях. От теб зависи-евтина цена и високо качество са мноого трудно постижими,а все пак са мебели,които ползваш поне 20 г.

# 9
  • София
  • Мнения: 9 934
Че то и за 160лв с мех-ма ми предлагат  Shocked

# 10
  • Мнения: 1 354
Препоръчайте фирма за мебели в София?

Оказа се че спалня 144х200см е нестандартен размер.

Пружинен или амортисьорен мех-м е по-добре?

Засега имам оферта но след 13 раб.дни /160лв/ с амортисьор, цвят по избор и 18мм ПДЧ.


Тази цена е идеална и то за 18 мм. Препоръчвам ти да поизчакаш при тях Simple Smile

# 11
  • Мнения: 4 275
Повдигам темата Simple Smile StarryDream, имате ли вече спалня  Laughing? На коя фирма се спряхте? Леглото, което поръчахте 144/200 ли остана като размер?

# 12
  • София
  • Мнения: 9 934
Спрях се на Пирински бор, зададох два проекта, но вече 2 месеца чакам офертата...
144/200 ли остана като размер?
да

Търся друга фирма.

# 13
  • Мнения: 4 275
Ужас, два месеца за оферта, явно са много несериозни. Писа ли им да напомниш за съществуването си? Тези дни и аз ще търся фирма, та ако попадна на някоя по-сериозна, ще пиша

# 14
  • Мнения: 5 234
С гардероб ли е спалнята?

Общи условия

Активация на акаунт