Кауфланд - тема 16

  • 135 704
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 819
Някой има ли отзиви за електрическата кана, която е в брошурата тази седмица?
Взех я преди повече от година, с цел да преварявам вода за бебето, но след множество измивания и завирания, така и не изчезна силната миризма на пластмаса. Страх ме беше да ползвам водата и оттогава седи в шкафа.
Благодаря ти  bouquet
Тази вечер с една приятелка си взехме от Метро по една кана. Бяха на промоция плащаш едно-получаваш две.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 153
И аз взех от сапуните Дав и рексоната. Препоръчайте ми вино до 10лв, трябва да избера някакво, но понеже не пия съм в чуденка.
Не си уточнила какво вино търсиш - бяло, червено, розе? Аз съм почитател на белите вина и понякога розе. Харесвам Сайкъл (CYCLE) и Quantum
Търся и от трите вида  Grinning Тези дни трябва да черпя, а нямам идея какво да взема.

# 32
  • Мнения: 4 841
 В нашия магазин бабите се изтарикатиха. Дебнат лелката да излезе от склада с намалените плодове и зеленчуци и директно я нападат. Оня ден една баба пред мен беше напълнила количката така с намалени неща. Чудя се аз последните пъти защо нямам попадения.

# 33
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Кашкавала Кенана, който взехме преди няколко дена, направо си е Гауда Crossing Arms Тази вечер дъщеря ми констатира, че вкуса му е по-различен от предния. Тъй като съм на диета - прежалих се, опитах и наистина Гауда е.

# 34
  • Мнения: 4 206
И аз да се запиша тук...
След инвентаризацията винаги вадят доста неща с намаления. Аз също не успявам да ги сваря, но съседките дебнат от сутринта...

# 35
  • Мнения: 19 004
Водата за уста на Астера струва ли си?

# 36
  • Мнения: X
Днес видях тоалетната хартия "Бони" в супермаркет - 8бр за 2,44 - това й е нормална цена.
То си я имало и преди , но днес ми направи впечатление  Laughing 
Вчера казвах на ММ да купи от тази хартия от Кауфланд - ами няма смисъл просто .
  Отскоро съм фен на Фамилия , но като оглеждах днес тази ми се стори също хубава
Скрит текст:
.
Скрит текст:
Дано и кухненската й хартия е читава.

# 37
  • Мнения: 20 136
Препоръчайте ми вино до 10лв, трябва да избера някакво, но понеже не пия съм в чуденка.
Не си уточнила какво вино търсиш - бяло, червено, розе? Аз съм почитател на белите вина и понякога розе. Харесвам Сайкъл (CYCLE) и Quantum
Търся и от трите вида  Grinning Тези дни трябва да черпя, а нямам идея какво да взема.
Зависи колко пари ти се дават. В момента има на промоция вина на Братя Минкови на 9,99, много ги харесвам. Quantum също са много хубави, и Сайкълите не са лоши, те също са на Братя Минкови.

# 38
  • Мнения: 1 930
Препоръчайте ми вино до 10лв, трябва да избера някакво, но понеже не пия съм в чуденка.
Не си уточнила какво вино търсиш - бяло, червено, розе? Аз съм почитател на белите вина и понякога розе. Харесвам Сайкъл (CYCLE) и Quantum
Търся и от трите вида  Grinning Тези дни трябва да черпя, а нямам идея какво да взема.
Зависи колко пари ти се дават. В момента има на промоция вина на Братя Минкови на 9,99, много ги харесвам. Quantum също са много хубави, и Сайкълите не са лоши, те също са на Братя Минкови.
Верано Азур никак не е лошо, а и е на промоция тази седмица. Peace

# 39
  • Мнения: 2 821
Докараха и при нас айсберг и е хубав и голям.

# 40
  • Мнения: 19 004
При нас айсбергът днес е 3 пъти по-голям от този, който купих онзи ден, та се запасих

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 40 694
Аз довечера ще ида за сапуни,че ММ остана не изкъпан  Mr. Green Laughing та ще взема и айсберг,ама дана да е като при вас!

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 153
Благодаря ви за насоките за виното bouquet

# 43
  • Мнения: 4 569
Само кафето ми хареса от тази седмица но така и не отидох да си купя.

# 44
  • Мнения: 1 244
Разкошен айсберг купих и аз днес, исках хлебопекарната, но нямаше даже и следа, че е имало такава Close. Явно като я пускат, трябва първия ден да се отива...
Иначе сапуни Дав купих, рексони и страхотни свински гърди/ребра.

Последна редакция: сб, 13 фев 2016, 02:22 от Nikoga

Общи условия

Активация на акаунт