♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 31

  • 68 432
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Разград
  • Мнения: 8 243



Елчин новото рекламно лице на Elidor

http://www.medyafaresi.com/haber/elcin-sangu-meryem-uzerlinin-isini-kapti/769885

Последна редакция: пт, 12 фев 2016, 09:45 от vania_e

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Добрютро в Ашковия петък  Hug

На мен в Kara Sevda и харесва точно напрежението, Нихан и Кемал не ме вълнуват като двойка, казах вече, че не виждам химия между тях, а само отлична актьорска игра.А Каан, тоя човек как играе с мимики, глас, върхът е  Mr. Green

Честно, това за летящите чаши по Йомер, ако го прочета още един път  Sick

# 47
  • Мнения: 7 006
Гюнайдъъън  Hug  Да започнем деня с малко музика  Laughing

Irem Derici - "Dantel"



# 48
  • Разград
  • Мнения: 8 243


https://www.youtube.com/watch?v=cbTaUf5vNOU

Последна редакция: пт, 12 фев 2016, 09:52 от vania_e

# 49
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!  Hug Hug Hug

И да питам- случайно да ви е позната тази рокля  hahaha hahaha hahaha
   
тази е третата, която облича тази рокля в този сериал  hahaha hahaha
Нериман, Ясемин и сега тази  hahaha hahaha


Фенките как са налазили Бурак  hahaha hahaha hahaha

# 50
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Günaydın  Hug
Всъщност, за да сме точни, тази я е облякла първа, защото тези кадри са още от началните епизоди, 3 еп. ако не се лъжа  Thinking  Laughing
Явно разчитат, че докато зяпаме Баръш, не забелязваме такива подробности  Stop Mr. Green

# 51
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Günaydın  Hug
Всъщност, за да сме точни, тази я е облякла първа, защото тези кадри са още от началните епизоди, 3 еп. ако не се лъжа  Thinking  Laughing
Явно разчитат, че докато зяпаме Баръш, не забелязваме такива подробности  Stop Mr. Green
Да де, обърнах им изреждането  Wink Grinning
А имаше и едни снимки на Баръш и Дениз, на които са с една и съща риза - въртят си дрехите в сериала за икономии  Laughing  Сами тоалетите на Дефне не съм ги виждала на други - то и на кой ли биха станали  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 469
Здравейте,момичета!
Имам да наваксвам с толкова много епизоди,а времето изобщо не ми стига.От една страна се радвам,че сериите са дълги(не като американските по 40 мин.и айде),но пък от друга страна като се сетя,че имам да гледам 8-9 серии (на различни сериали де)по 2 часа и кусуср и... #Crazy Mr. Green

# 53
  • Мнения: 7 006
Günaydın  Hug
Всъщност, за да сме точни, тази я е облякла първа, защото тези кадри са още от началните епизоди, 3 еп. ако не се лъжа  Thinking  Laughing
Явно разчитат, че докато зяпаме Баръш, не забелязваме такива подробности  Stop Mr. Green
Да де, обърнах им изреждането  Wink Grinning
А имаше и едни снимки на Баръш и Дениз, на които са с една и съща риза - въртят си дрехите в сериала за икономии  Laughing  Сами тоалетите на Дефне не съм ги виждала на други - то и на кой ли биха станали  Heart Eyes
Мисля, че имаше една рокля, с която и Дефне, и Суде бяха облечени.  Peace  Не съм 100 % сигурна, защото аз не съм от най-наблюдателните Laughing


Жани Hug  Къз, успех с наваксването Hug  8-9 серии - лелее Crazy

# 54
# 55
  • Мнения: 16 938
Роклята,която Суде носеше на партито си в 17 епизод я има в началото на 16 епизод ама Дефне не я обличала.
Йомер не е свикнал с друг човек в къщата ама гледам ще свикне с Дефнето и как ще я пусне да си ходи не знам.

# 56
# 57
# 58
# 59

Общи условия

Активация на акаунт