Къде преграда за врата/стълби?

  • 4 832
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 000
Виждали ли сте някъде подвижна преградка за стълби или врата. Бях виждала някъде newsm78, мисля че беше в ТСМ, но в момента не мога да открия. Като законите на Мърфи - когато ти трябва никъде няма, а вече като нямаш нужда и го срещаш по път и над път.  Искам да изолирам кухненския бокс, че малкия започна много да обикаля. А също и да ви попитам ако сте ползвали има ли ефект в смисъл намират ли  цаката на вратичката?
Мерси предварително. Hug

На кооперативния в Люлин в ТСМ-а до зеленчуковия пазар.....
ТСМ-а там е много голям...................ще питаш......не може да не го намериш...................цената е 23 или 26 лева и ги има налични.

# 16
  • Мнения: 1 000
Забравих..................
Има ги и във всеки бебешки магазин
поръчват ги по каталога на САМ.....срещу скромната сума от 135-140 лева Simple Smile ................
Разликата не е кой знае каква................хахахахах какво му плащаш
Само маааааааааааааалко  са нагли а??

# 17
  • Мнения: 829
мами, знаете ли къде има в момента такива предпазни решетки? по-точно, в кой ТСМ, защото на тях цената им е поносима  Mr. Green

предварително благодаря!  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 2 708
мами, знаете ли къде има в момента такива предпазни решетки? по-точно, в кой ТСМ, защото на тях цената им е поносима  Mr. Green

предварително благодаря!  Hug

Имаше до скоро в склада на ТСМ в Младост 2 до последната спирка на автобус 306 май беше - 24 лв

# 19
  • София
  • Мнения: 626
мами, знаете ли къде има в момента такива предпазни решетки? по-точно, в кой ТСМ, защото на тях цената им е поносима  Mr. Green

предварително благодаря!  Hug
Аз видя в ТСМ в Иван Вазов на предпоследната(второта)спирка на трамвай 1, но не видях цената.

# 20
  • Мнения: 1 383
Забравих..................
Има ги и във всеки бебешки магазин
поръчват ги по каталога на САМ.....срещу скромната сума от 135-140 лева Simple Smile ................
Разликата не е кой знае каква................хахахахах какво му плащаш
Само маааааааааааааалко  са нагли а??

Тези на САМ не са ли за легло? Мисля, че се закрепят по друг начин.

# 21
  • Мнения: 829
мами, знаете ли къде има в момента такива предпазни решетки? по-точно, в кой ТСМ, защото на тях цената им е поносима  Mr. Green
предварително благодаря!  Hug
Аз видя в ТСМ в Иван Вазов на предпоследната(второта)спирка на трамвай 1, но не видях цената.
куки, благодаря ти, но Младост ми е доста далечко, та ще опитам на Иван Вазов-ския. Благодаря ти, ралиникол!  Hug

# 22
  • Мнения: 311
http://www.atrakcion.com/catalog/product_info.php/cPath/31_58/products_id/859

към момента нямат наличност, но пък може скоро да получат.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Аз си я поръчах от Атракцион и съм много доволна. Няма начин в близките две години да и "намери цаката" според мен, защото за да се отвори трябва едновременно да се натисне копчето и повдигне решетката.

# 24
  • Мнения: 829
А тази в Атракцион дали е като онези в ТСМ?  newsm78 разликата в цената не е голяма, дали едната е по-добра от другата?

но пък кой знае кога ще получат в Атракцион...

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 921
А тази в Атракцион дали е като онези в ТСМ? 
Еднакви са

# 26
  • Мнения: 829
А тази в Атракцион дали е като онези в ТСМ? 
Еднакви са
много ти благодаря!!!   bouquet

# 27
  • Мнения: 829
само да кажа, че купихме преграда за стълби от ТСМ, струваше 33 лв (не беше склад  Sad), но съм доволна, защото върши страхотна работа и много лесно се "монтира". благодарности на всички ви за съветите!   bouquet

# 28
  • Мнения: 3 457
Аз си я поръчах от Атракцион и съм много доволна. Няма начин в близките две години да и "намери цаката" според мен, защото за да се отвори трябва едновременно да се натисне копчето и повдигне решетката.
тъкмо и аз щях да кажа за атракциона-там са предимно тсм-ски стоки

Общи условия

Активация на акаунт