Сополи и ваксини при бебета

  • 8 173
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 382
Чака се 14 дни след антибиотик.  Peace

МЕСЕЦ след като детето е излекувано и не е боледувало сложете ваксината, нито ден по-рано. Подобен риск за ваксина с неясно заболяване е немислим.

# 16
  • София
  • Мнения: 117
Чака се 14 дни след антибиотик.  Peace

МЕСЕЦ след като детето е излекувано и не е боледувало сложете ваксината, нито ден по-рано. Подобен риск за ваксина с неясно заболяване е немислим.
Благодаря Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4
Здравейте,

По темата със сополите, като чуя тази дума и настръхвам. След като през декември 2014 дъщеря ми тръгна на ясла, стана страшно. Имаше сополи непрекъснато, без други усложнения. Вземаха се няколко секрета от носа първите 5 бяха чисти, въпреки това пихме антибиотици ( не един, за годината общо станаха 8, просто потресаващо).Общо взето някой от антибиотиците въобще не успяха да помогнат на сополите, говоря за сополи в огромни количества, повръщане на сополи през ноща и т.н. Антибиотик след антибитик, изледване на секрет на шестия път стрептокок пак антибиотик, леко подобрение ( но не спряха напъло) след месец отново ужасно много сополи,пак секрет стафилокок пак антибиотик, сополите въобще не спрха след 10 дни антибиотик, просто бях тотално полудяла(аз и всики около мен).Така майка ми говори с нейна приятелка , разказа историята и тя и препоръчва Колактив 3 на фирма Аквасорс( коластра) и АФА водорасли, доста скъпа комбинация, майка ми ги копува без да ми каже, а аз като разбрах се развиках, беше ми псинало да и давам лекарства( антибиотици) противоалергични, хомеопатия, сиропи за имунитет, почти всико от аптекта подходящо за нейната възраст съм го купувала и  нищо. И така отказах да и давам каквото и да било вкючително и коластрата и водораслите, но реших да направя проучване, прочетох доста неща, споделих с една колежка и тя ме увери , че ги дава на децата си от раждането и аз съм луда да ги имам вкъщи и да не и ги давам.В крайна сметка започнах да и давам колактив 3 и водорасли на Аквасорс и за мое голямо по едно на ден, въпреки че ми казаха че може и по повече, но аз все пак се притеснявах. За мое изумление след 5 дни сополите спряха, една година капки, антибиотици и какво ли не а сополите спряха от нещо което аз въобще не предполагах че съществува. Въпросните неща стигнаха за около два месеца, купих ги втори път вече три месеца малката ги пие всеки ден заедно с кисело мляко, искам да кажа че водораслите не са много приатни на вкус, но тя ги яде с огромно удоволствие заедно с кисело мляко. Питам я исках ли зелено кисело мляко а тя ДАААААА с огромна усмивка. От три месеца не е пила нищо друго, и когато запознах да и ги давам не и давах никакви други неща, нито капки, нито сиропи с витамини, нито хомеопатия нищо. Сега съм много запалена по тези суперхрани както ги наричат и започнах да ги пия и аз.

# 18
  • варна
  • Мнения: 1 228
: elvirka_elvirka
и ние имаме голям проблем със сополите и пием същите неща от както каката започна да ги пие за първи път ходи повече от месец на детска градина ,сега пак има сополи и започнах да и слагам капки ,не съм и увеличавала дозата на коластрата и зелената енергия .Малкия обикновенно щом тя е със сополи и той е ,но този път го пропуснаха (да чукна на дърво) , но други вирус не го подминаха през две седмици висока температура с разтройство и вирус само с температура .

Общи условия

Активация на акаунт