Без тема /марка боя за синя коса/

  • 8 689
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Аз съм Мария... Искам да боядисам косата си в синьо ,ако може да ми кажете марка на боя или нещо , с което мога да я направя (косата)синя..??! Simple Smile

Последна редакция: чт, 11 фев 2016, 14:34 от bubanka

# 1
  • Мнения: 8 892
Серията Live color XXL на Schwarzkopf имат сини цветове.

# 2
  • Мнения: 35 967
трайна боя за коса в нестандартен цвят - в "На тъмно" и подобните магазини
не се правИ с авто лак

# 3
  • Мнения: 9
Благодаря,но трябва да е временна най-много два месеца(пропуснах да напиша)

# 4
  • Мнения: 2 674
Помислих си, че си Малвина. Тя ходеше със синя коса:-)

# 5
  • Мнения: 2 450
Не мисля, че има  такова нещо като боя за коса за 2 месеца. Някакъв спрей евентуално или шампоан (надали ще намериш син), но имай предвид , че без боя, ако не ти е руса или много светла косата няма как да постигнеш наситен цвят с шампоан, а спрея се измива като се изкъпеш. Иначе са ти казали -на тъмно евентуално.

# 6
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Не  точно боя, а оцветяваща маска, за поддържане на цвета.От доста години съм фен на лилавите нюанси, които за жалост бързо се отмиват и косата остава с червен отенък, Ползвала съм всевъзможни лилави маски,  пак червенее.Тогава към лилавата  за насищане на цвета добавих малко синя. Реших проблема.Пигментацията е доста силна.Ако използваш такава маска,  коста със сигурност ще придобие син цвят.Интензивността му ще зависи от цвета с който си и честотата на използване на маската.Недостаръка е, че е само за боядисани коси, ефекта върху небоядисана коса е малък.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
sl би ли дала някакъв линк?
Аз кичури искам, мислех си за тези тебешири на Лореал. newsm78

# 8
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Използвам тази. Смесвам я с оцветяващи маски от други марки, които бях понатрупала в търсене на желания от мен нюанс.
http://nirvel.es/uploads/media/product/0001/03/thumb_2404_product_big.jpeg

# 9
  • София
  • Мнения: 5 289
Благодаря ти! Къде да я търся?

# 10
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Kубивам я от магазин за професионална козметика за коса но я има и в ибей.
http://m.ebay.com/itm/181985445944

# 11
  • Мнения: 9
Благодаря ви ще изчакам за още съвети ..... (цветът на косата ми е кестен) Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 38 499
Върху кестеняво синьо не можеш да докараш. Трябва да се изрусиш /поне кичури/. Покажи снимка какво искаш.

# 13
# 14
  • Мнения: 8 892
Супер! Дано не я триеш бързо, че да я видя и през компютъра.

Общи условия

Активация на акаунт