Гъбички?

  • 10 778
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 403
Не , по време на лечението не се прави ,за да е ефективно лечението  Naughty

# 16
  • Мнения: 4 628
И аз така предположих, но съм длъжна да питам.
Благодаря на всички за съветите!

# 17
  • Мнения: 4 628
Здравейте... пак съм аз.
Уж ги излекувах гъбичките с микомакс и клотримазол, но след последната ми менструация имах мн обилно вагинално течение както и гъсто.... все пак посетих гинеколог, направиха ми микробиология  и резултатът е
ЛЕВКОЦИТИ:> ОТ 20 ДО МАСОВО НА ОТДЕЛНИ ПОЛЕТА
ЕПИТЕЛНИ КЛЕТКИ: УМЕРЕНО,СЛУЗ
ЛАКТОБАЦИЛИ: НОРМА
ПСЕВДОХИФИ
Култура
CANDIDA ALBICANS
(МАСОВО)
НЕ ДАВА РАЗВИТИЕ НА БАКТЕРИИ И MYCOPLASMA/UREAPLASMA
Заключение
КАНДИДОМИКОЗА

гинеколожката ме погледна на ултразвук и каза, че яйчниците ми са добре, а след като са такива гъбички ми предписа Гиназол (който ми каза да си го сложа 2 пъти, веднъж днес и веднъж след седмица), както и магнерот да го пия към месец и 10 дена... до тук добре (може би) обаче имам болки долу в коремната област (по-скоро някакво като тежест, сякаш съм в цикъл в момента, а не съм) и ме притеснява, а тя каза, че на ултразвука всичко е наред и нямало причина да ме боли... ама си ме боли и даже май се засилва... и не знам към кого да се обърна? какво може да е...  и пишкам по-често от преди, а не пия повече течности. Май й нямам много доверие на лекарката, ами ако е нещо сериозно... с тоя корем?

# 18
  • Мнения: 4 195
Правена ли ти е цитонамазка?

# 19
  • Мнения: 4 628
Не ми е правила цитонамазка, само микробиология.

# 20
  • Мнения: 4 195
А трябва. Тези левкоцити ми се виждат много. Хубаво е даже профилактично да се прави, а не само при проблем. Виж бях напълно права в предишния си коментар за гъбичките. Не ги изби само едно хапче Микомакс, нито пък чаено дърво. Гиназолът до колкото съм запозната е добър препарат и временно ще потуши инфекцията, но е доста вероятно пак да се появи и може би е добре да се посъветваш с лекаря си и за антимикотик за пиене.

# 21
  • Мнения: 4 628
Добре, не трябваше ли гинеколожката да каже дали са много левкоцитите и че трябва цитонамазка? При друга лекарка ли да ходя...  също така я питах дали приятелят ми да пие нещо и тя каза - не ако няма оплаквания.... объркана съм и не знам към кого да се обърна....

# 22
  • Мнения: X
докато трае лечението контактите се прекратяват най сигурно , левкоцитите са много защото е налице инфекция и се виждат съвсем ясно гъбичките, може и да имаш цистит, пусни си стерилна урина и се консултирай с лекар и не си прави самолечения никога!
повишеното количество левкоцити съответства на възпаление.
Ако трябва посети уролог , аз това се сещам. Друго приятелят ти също трябва да се лекува!  bouquet

# 23
  • Мнения: 4 195
Добре, не трябваше ли гинеколожката да каже дали са много левкоцитите и че трябва цитонамазка? При друга лекарка ли да ходя...  също така я питах дали приятелят ми да пие нещо и тя каза - не ако няма оплаквания.... объркана съм и не знам към кого да се обърна....
Ами попитай я за цитонамазка. По принцип лекарите са много пестеливи в обясненията... Иначе левкоцитите, точно така, означават инфекция. Не се шашкай.

# 24
  • Мнения: 4 628
Аз днес бях отново на гинеколог, каза ми, че гъбичките са се излекували, но като ме отвори с инструмента, каза, че имам кървене при допир и изпитвах някаква болка. Тя каза, че е раничка  и ми направи цитонамазка.. (Оказа се, че не ми е направила предния път, защото съм имала все пак инфекция) . Значи затова ме е боляло при полов акт, имах и няколко пъти леко кървене след акта. Дано не е нищо сериозно.  Praynig

# 25
  • Мнения: 4 195
Стискам ти палци и браво за гъбичките.  Peace

# 26
  • Мнения: 6 214
каза ми, че гъбичките са се излекували,
Пусни си микробиология. Това "каза ми" нищо не значи. Лекувай се до чиста микробиология, за да не пламнеш пак след още един цикъл.

# 27
  • Мнения: 4 628
ох, ами аз имам съмнения, че не са се махнали, защото имам някакво странно и гъсто течение Sad и си чувствам странно срамните устни
писна ми
сега като ми излезне цитонамазката ще си направя пак микробиология, или може би на друго място да отида, чувала съм, че в кожно-венерическия успешно лекуват гъбички

# 28
  • Мнения: X
Потърси си добър специалист, направи си микробиология и се лекувай до чиста микробиология, каквото покаже първата се лекува, както и партньора ти, не правите нищо, като с..с докато трае лечението. Видях поста ти от 17 03 - миналата година имах същата кандидомикоза - все още не знам излекувана ли е, но колкото повече лекари посещаваш, и специалисти толкова повече се объркваш и притесняваш. Само лечението не дава резултат. Гъбичките са упорити, след като имаш съмнение, отиди на лекар  ooooh!

# 29
  • Мнения: 4 628
Лекарката ми предписа ЛАКТАЖИН капсули, това са пробиотици и се чудих кое е по-добре, лактажин или пробиотичните тампони на ellen?

Общи условия

Активация на акаунт