Как да заговоря момче във фитнеса?

  • 9 369
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Между другото, ако е притеснителен ще има задръжки да те заговори, но едва ли притеснителен човек ще ти намига, не се вързва.

# 16
  • Мнения: 14
Ferda да така е, не ми изглежда свит попринцип- говори си с другите момчета и т.н.. Ноооо, попринцип и аз не съм свита и мълчалива с приятелите си и все пак не мога да заговоря непознат особено ако ми харесва  Embarassed Ако например ме заговори, може и аз да отговоря нещо тъпо и да не се отпусна веднага- ох, защо са толкова сложни тия неща  Grinning

Доколкото за намигването не казвам, че е 100% знак, че някои те харесва, но не мисля, че намигаш на хора, които са ти антипатични като цяло  Laughing

Друг детайл, който не съм добавила е, че едното от момчетата мисля, че е негов приятел, защото всеки път си говорят, ОЧЕВИДНО си пада по мен- заговаря ме, поздравява ме, усмихва се и намига доста  Grinning Там нещата са доста явни, за разлика от този, който ми допада. А, той също си е малко свит, в смисъл гледа и поздравява, идва да ме пита как съм и имам ли нужда от помощ и като му се усмихна и го поздравя (от учтивост) направо се изчервява, но не е посмял да ме покани на среща примерно. От една страна ако говоря с него по-често може да стигна и до другия, но от друга ако са добри приятели и си споделят и наистина си пада по мен може да е проблем..  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 314
Скрит текст:
Ferda да така е, не ми изглежда свит попринцип- говори си с другите момчета и т.н.. Ноооо, попринцип и аз не съм свита и мълчалива с приятелите си и все пак не мога да заговоря непознат особено ако ми харесва  Embarassed Ако например ме заговори, може и аз да отговоря нещо тъпо и да не се отпусна веднага- ох, защо са толкова сложни тия неща  Grinning
Доколкото за намигването не казвам, че е 100% знак, че някои те харесва, но не мисля, че намигаш на хора, които са ти антипатични като цяло  Laughing

Скрит текст:
Друг детайл, който не съм добавила е, че едното от момчетата мисля, че е негов приятел, защото всеки път си говорят, ОЧЕВИДНО си пада по мен- заговаря ме, поздравява ме, усмихва се и намига доста  Grinning Там нещата са доста явни, за разлика от този, който ми допада. А, той също си е малко свит, в смисъл гледа и поздравява, идва да ме пита как съм и имам ли нужда от помощ и като му се усмихна и го поздравя (от учтивост) направо се изчервява, но не е посмял да ме покани на среща примерно. От една страна ако говоря с него по-често може да стигна и до другия, но от друга ако са добри приятели и си споделят и наистина си пада по мен може да е проблем..  Crossing Arms


Използвай намигването като претекст. Предложи му загрижено капки за очи. Ще го шашнеш, повярвай ми. Или няма повече да те погледне, или ще направи самопризнания.

# 18
  • Мнения: 2 650
Ех, ама как забелязвате във фитнеса кой как ви гледа, пък и намига  Laughing Щом са такива  отношенията - субект, който ти харесва и приятел негов, който пък харесва теб - най-добре си гледай фитнеса и нищо друго Sunglasses

Ха-ха, сега прочетох Глен  Joy bouquet

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 655
Намигането не означава нищо, аз намигам на познати и непознати, колко от тях ли мислят, че ги харесвам. Mr. Green
Според мен, ако мъж се интересува от жена, ще я заговори, ако ще за времето, за уредите, за секса между пингвините, все нещо ще измисли. Ако толкова си го харесала директно го покани да хапнете/пийнете нещо след фитнеса, ако приеме добре, ако не приеме няма да си губиш времето да въздишаш по него.

# 20
  • Мнения: 1 253
Това с намигането ме уби, мислех че така се свалят само в старите филми Simple Smile

Един единствен път съм го виждала на живо, преди 100 години моя много забавна приятелка упорито намигаше на един тип зад бара, за да види какво ще стане Simple Smile Човекът беше крайно объркан, накрая си тръгна, но и предаде чрез бармана бележка с телефона си Simple Smile Simple Smile беше много смешно, но не беше свалка от нейна страна, тя нямаше реален интерес.

# 21
  • Мнения: 14
Намигането не мисля, че е свалка, просто го споменах между другото- в крайна сметка въпроса беше друг   Laughing

Аз фитнеса си го гледам, те също си го гледат, но си има време за всичко. Докато си на някои уред или се придвижваш от един до друг виждаш другите хора, които тренират, разменяте погледи, някоя приказка и пр, в крайна сметка с месеци виждаш едни и същи хора всеки ден. Не виждам, кое е странното. Не значи че се правя, че тренирам и само се оглеждам нагримирана и фризирана за някоя батка..  #Crazy Прекарвам доста време на силовите уреди, където са повечето мъже (тренирам по програма изготвена от инструктор), а не правя само кардио и между другото докато си правя тренировката виждам хубави мъже, с хубави тела, облечени в потници, които помпат мускули- ако вие не ги забелязвате, когато ходите на фитнес или сте сляпи или трябва да смените фитнеса   Joy

Последна редакция: нд, 14 фев 2016, 21:14 от sisi_smith

# 22
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
...
Доколкото за намигването не казвам, че е 100% знак, че някои те харесва, но не мисля, че намигаш на хора, които са ти антипатични като цяло  Laughing ....
Все си мисля, че човек инстинктивно би усетил, дали дадено намигване/поглед/усмивка са вяли или са автоматични, от приличие или пък има интерес. Ето, че човекът от горния пост си е дал телефона, т.е. как ли е усетил намигването на барманката? Simple Smile
Колкото и да е старомодно, на мен лично един поглед ) може много да ми разтупти сърцето (но не намигване - то си е закачка. Simple Smile
А понякога нещата си остават само до погледите...
Цитат
Друг детайл, който не съм добавила е, че едното от момчетата мисля, че е негов приятел, защото всеки път си говорят, ОЧЕВИДНО си пада по мен- заговаря ме, поздравява ме, усмихва се и намига доста  Grinning Там нещата са доста явни, за разлика от този, който ми допада. А, той също си е малко свит, в смисъл гледа и поздравява, идва да ме пита как съм и имам ли нужда от помощ и като му се усмихна и го поздравя (от учтивост) направо се изчервява, но не е посмял да ме покани на среща примерно. От една страна ако говоря с него по-често може да стигна и до другия, но от друга ако са добри приятели и си споделят и наистина си пада по мен може да е проблем..  Crossing Arms
Е, това вече е проблем! Не се бави да го заговориш, защото ако приятеля му те е харесал и си споделят, то той няма да тръгне да прави мръсно на приятеля си, даже и много да те харесва. Може да те е заглеждал, защото двамата са си говорили за теб или приятелят му да го е помолил да прецени, доколко има шанс и т.н.  Peace

Последна редакция: нд, 14 фев 2016, 21:12 от Ferda Mravkata

# 23
  • Мнения: 14
Freda съгласна съм. Гледам, че има противоречиви мнения, но като цяло май хората съжаляваме само за нещата, които не сме направили. Най-добре е ако сме директни и пробваме, ще взема да измисля нещо утре и ще дрънна една водка преди фитнеса и ще ви кажа какво е станало   Joy
И също съм съгласна, че всичко се вижда в погледа на човек, включително прословутото "намигване" на мен ми е направило някакво специално впечатление, затова го споменах. Може да ви звучи тъпо, но много зависи от ситуацията.

# 24
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
... Може да ви звучи тъпо, но много зависи от ситуацията.
Точно че всичко си зависи от ситуацията и от човека, понякога и от възрастта - никак даже не звучи тъпо.
Давай сега, защото с времето повече ще се притесняваш. Ама с водката умната, пък и да не лъха от тебе алкохол, хаха.
Сама ли ходиш на този фитнес, нямаш ли приятелка, която да има мнение?

# 25
  • Мнения: 2 650
Е, аз не съм  толкова  напред с фитнеса - придружавах няколко пъти една приятелка и толкова ми е опита, т.е. впечатлението, че всички приличат на "ближи си сладоледа",  а и миризмата е  супер романтична, афродизиак направо  Laughing Но пък ако  съм била на  суха авторомантика дълго време, сигурно щях  да  задвижа и други сензори, знам ли Laughing Сега сериозно - щом  приятелят на човека си пада по теб / според наблюденията ти/ нормално е да си му интересна, както и е нормално да не направи никаква стъпка. Така, че е нормално и ти да не правиш такава...или да смениш фтнеса Laughing

# 26
  • Мнения: 14
Фитнеса, в който ходя е доста голям, хубав и няма миризми и мизерии, така че няма да го сменя каквото и да става! Хаха И не знам какво е да приличаш на "ближи си сладоледа", но като цяло хората са си нормални "елитен" фитнес е ако може така да се каже  Sunglasses

Ами имам една позната, която ходи в същия фитнес и почти всеки път се засичаме и си говорим, но за жалост не ходя с близка приятелка иначе сигурно щеше да сме обсъдили въпроса вече  Grinning а за водката се шегувах

# 27
  • Мнения: 66
Много е просто и лесно да заговориш момче, ето ти един лесен начин: https://www.youtube.com/watch?v=YjQ1xD6UL-4

# 28
  • Мнения: 51
Пробвай с психологическа атака, ако те интересува дали имаш въздействие някакво върху него. Обличай се атрактивно и подчертаващо формите, издавай разни приглушени звуци, породени от усилията, отъркай се неволно у него... Разни такива.

Ако те намира за привлекателна, няма да му издържат нервите и ще си проличи, по един или друг начин.

# 29
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Леле! Опасна работа! На мястото на момчето бих се изплашила или отвратила и щях да си плюя на петите...  Joy

Общи условия

Активация на акаунт