Пазаруване от Amazon - тема №50

  • 126 053
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 789
Момичета, единия киндъл нещо се повреди.Sad Купуван е от френския амазон преди година и половина. Колко и каква гаранция имат?
И евентуално къде тук да го занеса за ремонт?

Пиши на съпорта на Киндъл. Има отделна секция Kindle Support.
Имат си някакви хитринки при повреда. И аз си мислех, че моят е повреден и ще ходи на ремонт, но един мил младеж от съпорта ми каза какво да направя и Киндълът оживя.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 7 230
Мерси Алекс, ще им пиша от там.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 46 971
Трапезица , и аз съм с първата сокоизстисквачква. Доволна съм, купих я декември месец за 32-33 П.

Последно получих този пуловер  Heart Eyes взех го за 13€
http://www.amazon.de/gp/product/B00LEH1EIU?psc=1&redirect=tr … etailpage_o00_s00
 Яке 23€
http://www.amazon.de/gp/product/B00IYJ8G7S?psc=1&redirect=tr … etailpage_o00_s00
И за ММ 13€
http://www.amazon.de/gp/product/B00OKDVFW0? psc=1&redirect=t … etailpage_o01_s00
Много съм доволна, отговарят на размерите.
Якето и долнището отговарят ли си Thinking ти с код ли ги намали?

Трябват ми дамски и мъжки тениски.

Последна редакция: ср, 17 фев 2016, 08:27 от mystic woman

# 63
  • София
  • Мнения: 47 993
Момичета да ви питам за мнение.
Харесах си едно  шушляче тънко за момче... обаче като го сложа в wish list ми излиза в друг цвят (момичешки) и то с името  на момичешкия цвят.
Според вас ако го поръчам какво е по-вероятно да получа, че нещо не ме кефи много този риск Simple Smile

# 64
  • Мнения: 5 926
Според мен-по описанието в кошницата . Може да питаш съпорта,но от опит-не са много достоверни.

# 65
  • София
  • Мнения: 47 993
Мерси, значи няма да рискувам, въпреки, че цената е доста привлекателна, ще му потърся нещо друго.

# 66
  • София
  • Мнения: 6 317
Уцелих най-после зимно яке за детето. Може би е една идея уголемено. Зеленото е малко по-тъмно.
http://www.amazon.de/gp/product/B00FDU2UEG?psc=1&redirect=tr … etailpage_o01_s01

# 67
  • Варна
  • Мнения: 975
mystic woman , отговарят си  Peace от якето взех 36 размер а долнището 52/L. Долнището е тънко, не е ватирано.
На тези цени бяха когато ги поръчвах.

# 68
  • На брега на реката
  • Мнения: 9 026
Момичета,
Онзи ден направих поръчка в немския амазон /2 артикула/, ще ползвам превозвач. Изпратили са ми само единия артикул, за другия изписаха, че ще има доставка на 24.02. Има ли някаква опция да чекна в сайта/не знам езика и ползвам преводача и ако го пише някъде не съм го видяла, а и преводача не винаги е ОК/, че искам поръчките ми да пристигнат заедно, ако е необходимо да забавят едната, иначе ми се губи далаверата, като платя на превозвача за две доставки. newsm78
Благодаря предварително!  bouquet

# 69
  • София
  • Мнения: 3 546
Бобулина има опция да "чекнеш", която излиза при пускането на поръчката. За съжаление, дори да е маркирано, пак си ги изпращат както им е удобно. Често артикулите се изпращат от различни складове, затова и тази опция не дава гаранция.

# 70
  • на Мелмак
  • Мнения: 12 711
Май е по-лесно да говориш с превозвача той да задържи първата пратка.

# 71
  • На брега на реката
  • Мнения: 9 026
Превозвача може да я задържи едва в Бг и то ако е за повече дни се плаща магазинаж, та май няма смисъл.
Благодаря ви.

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 16 695
Май е по-лесно да говориш с превозвача той да задържи първата пратка.

   Зависи кой е превозвачът – повечето не задържат поръчките на този принцип и не обединявам таксите за отделните пратки.

# 73
  • София
  • Мнения: 9 850
Получих моите неща, доволна съм, всичко е ОК, сега чакам един стъклен протектор за телефона. Оглеждам се за изгодни намаления на дънки...

# 74
  • Русе
  • Мнения: 3 710
Получих моите неща, доволна съм, всичко е ОК, сега чакам един стъклен протектор за телефона. Оглеждам се за изгодни намаления на дънки...

Откъде поръча протектора, че се чудя от амазон или от китай да вземам, че ми трябват няколко? Може ли линк към продавача?

Общи условия

Активация на акаунт