Пазаруване от Amazon - тема №50

  • 126 053
  • 739
  •   1
Отговори
# 525
  • гр. София
  • Мнения: 5 014
Писах на амазонци за некачествен продукт и те ми върнаха отговор,но искат повече инфо.
Скрит текст:
макар,че им писах от контактната форма и от съответната поръчака,не виждали за коя поръчка става дума и искат номер на поръчката. )
Та сега пак от контактната форма ли трябва да им пиша или да им върна отговор на имейла. Отдавна не сме си писали и не помня как беше точно.

Може и от мейла. Аз от там отговарям.  Peace

# 526
  • UK
  • Мнения: 197
[quote author=fantasyy@@ link=topic=905232.msg32799805#msg32799805 date=145
Да похваля и тези http://www.amazon.co.uk/gp/product/B016L9GNK4/ref=as_li_tl?ie=UT … </a><img отскоро започнахме тренировки със съпружеското тяло и сега сме на вълна сваляне на шкембаци и тези са страхотниии само да има кой да ги върти  Laughing

Това въже за скачане ли е или ? Можеш ли да кажеш/покажеш как се ползва?
[/quote]

Да въже за скачане е  Simple Smile, но не е като едновремешните буквално въжета, тези са като кабели, тънки са но са тежки. Доста са дълги и имат опция да се отрежат на дължината която ще е идеална за този койте ще го използва.

# 527
  • Мнения: 1 560
Може ли да ме насочите съм имейла на френският амазон Praynig

# 528
  • Мнения: 923
Може ли да ме насочите съм имейла на френският амазон Praynig

https://www.amazon.fr/

# 529
  • Варна
  • Мнения: 7 230
https://www.amazon.fr/gp/help/customer/contact-us?ie=UTF8&ref_=cu_surl&

на първа страница има линк към английския. сменяш co.uk с fr и готово ...

# 530
  • София
  • Мнения: 2 481
Може ли да ме насочите съм имейла на френският амазон Praynig

Би трябвало да ти излезе долу като форма за контакт
https://www.amazon.fr/gp/help/customer/contact-us?ie=UTF8&no … p_gt_comp_cu&

Да похваля тази ленена блузка Esprit, която получих днес
http://www.amazon.co.uk/ESPRIT-Collection-Womens-Sleeve-Manufact … etailpage_o01_s00

стои страхотно, дано не се развлече.

Последна редакция: пт, 25 мар 2016, 18:36 от Magrat*

# 531
  • Бургас
  • Мнения: 2 285
И тук да попитам.

Момичета, ако съм междинка 38 1/2 дали ще се напъхам в сандал на art 38н-р, марката позволява ли половин номер надолу newsm78

# 532
  • Варна
  • Мнения: 1 626
И тук да попитам.

Момичета, ако съм междинка 38 1/2 дали ще се напъхам в сандал на art 38н-р, марката позволява ли половин номер надолу newsm78
От моят опит с марката зависи от модела. Особено много се разочаровах, когато си купих два чифта ботуши с еднаква подметка, но различни модели, едните са ми съвсем леко големи, с недебел чорап заспиват а вторите всякак ми хлопат. И да по-скоро 1/2 номер надолу си вземи.

# 533
  • Мнения: 107
И тук да попитам.

Момичета, ако съм междинка 38 1/2 дали ще се напъхам в сандал на art 38н-р, марката позволява ли половин номер надолу newsm78

От марката имам само едни сандали. 37,5 номер съм, първо поръчах 38-ми но ми бяха големи. Подарих ги на майка ми и си взех 37, те вече ми заспаха Simple Smile

# 534
  • Бургас
  • Мнения: 2 285
mentolka, Lima.lima това очаках да чуя  bouquet. Оба че в другата тема Бижу друго казва  newsm78
Ето за такава форма на подметката питам http://www.amazon.de/BREATHE-Damen-Durchgängies-Plateau-San … RFT6N3H1KXD6FH3DE

# 535
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Колко беше технологичното време за отблокиране на сума от сайта? Преди време ми блокираха пари за амазон фемили, но им писах че се отказвам и още нямам възможност да използвам парите. Отблокирането отбелязва ли се по накакъв начин в разпечатката от банката, защото блокирането е отбелязано като теглене.

# 536
  • Мнения: 107
maya_76, не ми се отваря линка ти. Моите са ето тези:
http://www.amazon.co.uk/Art-Amsterdam-Open-Womens-Sandals/dp/B00 … QEKRMD23R3QH2K6Y7

# 537
  • Sofia
  • Мнения: 4 916
Колко беше технологичното време за отблокиране на сума от сайта? Преди време ми блокираха пари за амазон фемили, но им писах че се отказвам и още нямам възможност да използвам парите. Отблокирането отбелязва ли се по накакъв начин в разпечатката от банката, защото блокирането е отбелязано като теглене.

Парите се отблокират от банката, не от сайта. В повечето банки срокът е 45 дни , но можеш да попиташ в твоята за всеки случай. В моето банкиране , когато блокирана сума бъде "освободена" , тя изчезва .

# 538
  • Стара Загора
  • Мнения: 142
...

Последна редакция: пт, 25 мар 2016, 23:50 от VeLin4eto

# 539
  • Бургас
  • Мнения: 2 285

http://www.amazon.de/BREATHE-Damen-Durchg%C3%A4ngies-Plateau-San … 0B0YMQRE23WSKFM4A, от този тип подметка/стелка се интересувам  Praynig, дали мога да вляза в половин номер надолу.

Общи условия

Активация на акаунт