Лидл ::80::

  • 112 316
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Ирайн, не се ядосвай за обувките, не бяха кой знае какво. Отзад са с мека пета, което не е препоръчително при малките деца, трябва да е твърда. Наистина няма междинни номера в Лидл, но при мен сушилнята върши работа ако нещо е прекалено голямо  Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 1 969
Лидълските размери са големи, за 77см си е идеално 74/80, моето дете почти до 2г още си носеше 74/80 от техните, сега на 3 е около 100см и все още е по-добре 86/92, отколкото 98/104, но за нови дрехи вече взимам по-големия размер, да има мегдан все пак.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Не знам какво пише на твоя, но моят е розов и е без ацетон. Ето как изглежда:
http://promocii.bg/files/lakochistitel-1.jpg
И на него си пише "Acetone free"


Права си , аз съм в грешка.Розовия е без ацетон. Аз не съм го ползвала. Доволна съм от синия, а сега ползвам шишенцето с помпичката му ,като е налят розов ацетонов Wink

# 48
  • Мнения: 685
Знае ли се вече кога ще бъде открит магазинът в Драгалевци? До колкото разбрах там ще им бъде и складовата база?

# 49
  • Дъблин
  • Мнения: 331
svetla81, така е, но пак зависи от дрехата. Бодитата примерно са доста големи, аз сега взех 74-80 за сина ми и ще са му доста свободни. Панталонките обаче 74-80 не са толкова големи. Преди са пускали подобни, имам и 62-68 и 74-80. След първото пране и сушене в сушилнята са почти еднакви като размер, по-големите се свиха.
При по-големите номера наблюденията ми са, че са доста уголемени обаче. На дъщеря ми още купувам 98-104 от блузките. Ще видим в четвъртък как ще са те.

# 50
  • Мнения: 5 169
Успях да взема една кутийка зърнесто сирене след като ходих две вечери последователно миналата седмица. И пред мен на касата един с цял картон, незнам по колко са по 10 или повече броя, а аз се чудех защо свършват толкова бързо... Те търговците /така предполагам поне с такова количество/ си зареждали магазинчетата... Naughty

Днес ще ходя за френски макарони /да уважа френския чар в темата  Heart Eyes/.

# 51
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Успях да взема една кутийка зърнесто сирене след като ходих две вечери последователно миналата седмица. И пред мен на касата един с цял картон, незнам по колко са по 10 или повече броя, а аз се чудех защо свършват толковоа бързо... Те търговците /така предполагам поне с такова количество/ си зареждали магазинчетата... Naughty

Чудно как са им позволили. Нали ограничението е до 5 броя на клиент. Това с кашона си е наглост  Crossing Arms

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Успях да взема една кутийка зърнесто сирене след като ходих две вечери последователно миналата седмица. И пред мен на касата един с цял картон, незнам по колко са по 10 или повече броя, а аз се чудех защо свършват толковоа бързо... Те търговците /така предполагам поне с такова количество/ си зареждали магазинчетата... Naughty
Не са само търговци, вчера ако ме беше видяла мен щеше да си кажеш "търговец", ама аз просто си направих седмичното зареждане. Купих един кашон мляко - 12 пресни, 24 кисели, 20 кроасана и т.н. да не изброявам. Всичко ще се изяде максимум до петък. Но мен ме познават, познават ми и семейната ситуация, виждали са ми стадото как ядат като скакалци.

# 53
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 817
цоп и аз при вас.
чакам четвъртък за детските неща. на снимки са чудесни, ще ги видим в действителност.  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 17 546
Скрит текст:
...Купих един кашон мляко - 12 пресни, 24 кисели, 20 кроасана и т.н. да не изброявам. Всичко ще се изяде максимум до петък. Но мен ме познават, познават ми и семейната ситуация, виждали са ми стадото как ядат като скакалци.
Mr. Green Mr. Green
Веднъж, прибирайки се от пазар, съседско детенце ни засече с покупките на асансьора и казва опулено на майка си: лелееее, мамооо, колко много храна! ooooh! Joy А тя му обясни усмихнато, че батковците са големи и много ядат, затова така. Съседите буквално ни мразят като се заприбираме от пазар, ама какво да правя сега?! Не мога всеки ден за по нещо да ходя до магазина, а с четирима мъже вкъщи и постоянно някоя мома приходяща, така е. Хладилникът ни е малък... Та, аз знам за какво говориш Mr. Green

Ще взема от това сирене довечера. Само веднъж купих и нещо не бях особено впечатлена, но аз умирам за всякакви сирена, та да видим.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Хладилникът ми е огромен, значително по-голям от среден стандартен Simple Smile И аз си тъпча яко. Не ми се ходи всеки ден на пазар просто.

# 56
  • Мнения: 5 169
Успях да взема една кутийка зърнесто сирене след като ходих две вечери последователно миналата седмица. И пред мен на касата един с цял картон, незнам по колко са по 10 или повече броя, а аз се чудех защо свършват толковоа бързо... Те търговците /така предполагам поне с такова количество/ си зареждали магазинчетата... Naughty
Не са само търговци, вчера ако ме беше видяла мен щеше да си кажеш "търговец", ама аз просто си направих седмичното зареждане. Купих един кашон мляко - 12 пресни, 24 кисели, 20 кроасана и т.н. да не изброявам. Всичко ще се изяде максимум до петък. Но мен ме познават, познават ми и семейната ситуация, виждали са ми стадото как ядат като скакалци.

При голямо семейство и яденето е повече, това е ясно. Но как съхраняваш 12 пресни млека - във фризер ? Или те са в кутии, а не в плик?

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Че колко са 12 млека?!?! Ще се изпият до петък ти казвам, днес сме понеделник, те са си в срок на годност.

# 58
  • Мнения: 790
Досега пускали ли са дрехи за бременни в лидл,аз за първи път май видях newsm78
Отидох да си взема от панталоните,но те бяха само 3-4 опаковки и само от сивия имаше моя размер, а от синия ,който исках не. Малко се ядосах, не вярвам да е имало чак такъв наплив за тези панталони,блузи и сутиени беше пълно, а панталоните 3-4.

# 59
  • Мнения: 530
Аз ползвам синия лакочистител и ми харесва. Розовият добре ли чисти?
В събота пазарувахме и освен всичко останало, мъжът ми взе и мармалад от лимони. Леко кисел е, леко горчив...някак не си го представям на филийка за закуска. Наредих го до азиатския сос с люти чушки, които виси в хладилника от миналата година, но нищо му няма още  Embarassed Някакви идеи за какво да го ползвам този мармалад?
На мен са ми подарявали нещо подобно беше сладко от лимони, но не беше от ЛИДЛ, нървеше чудесно в печива. Т.е. го слагах във вече готовата смес за кекс и му добавях няколко лъжици от сладкото и ставаше много ароматно.
Аз не съм виждала там такъв мармалад, бихте ли ми казали, какво представлява и от кой щанд беше.

Общи условия

Активация на акаунт