Сполучливи имитации на маркови парфюми - 13

  • 109 424
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • BG-DE
  • Мнения: 5 116
 m_rija, Магика, много ви благодаря  bouquet и на мен ми се въртеше, че на Заг беше по-добрата но не бях сигурна  Hug

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Сладурке,и аз съм за Заг,явно ти се е приискало нещо сладичко доста. bouquet

# 32
  • BG-DE
  • Мнения: 5 116
Да, има нещо такова  Grinning решила съм да се опитам да компенсирам зверския си апетит към сладко с такива аромати  Hug

# 33
  • Мнения: 1 339
Момичета, коя е най-добрата имитация на Viktor & Rolf Flowerbomb?

На Ди енд Пи е много добра.

# 34
  • Мнения: 2 622
На Зара също не е лоша, не съм имала точно нея, само съм я тествала, но трайността й не е впечатляваща - около 3 часа.

# 35
  • Мнения: 1 398
На Зара също не е лоша, не съм имала точно нея, само съм я тествала, но трайността й не е впечатляваща - около 3 часа.
Зара имитации ли са?! Shocked

# 36
  • Добрич
  • Мнения: 795
Здравейте, чудесна темичка  bouquet

Търся имитация на my insolens на Guerlain, понеже в оригинал няма къде да го помириша в нашия град, реших че и това е вариант.

# 37
  • Мнения: 2 622
На Зара също не е лоша, не съм имала точно нея, само съм я тествала, но трайността й не е впечатляваща - около 3 часа.
Зара имитации ли са?! Shocked

Със сигурност знам за някои. Може и авторски да имат, но не съм засичала. Имат имитация и на Прекрасния живот, на Цветната бомба, на Майкъл Корс....

# 38
  • Мнения: 247
Здравейте, чудесна темичка  bouquet

Търся имитация на my insolens на Guerlain, понеже в оригинал няма къде да го помириша в нашия град, реших че и това е вариант.

В предишната тема се спомена,че Sandago Теменужка е много добра имитация. Peace

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 883
Здравейте, чудесна темичка  bouquet

Търся имитация на my insolens на Guerlain, понеже в оригинал няма къде да го помириша в нашия град, реших че и това е вариант.

В предишната тема се спомена,че Sandago Теменужка е много добра имитация. Peace
Не, Теменужката е на Инсоленс ЕДТ. Май Инсоленс няма имитация.  Peace

# 40
  • Мнения: 247
Моя грешка,  Outta Joint извинявам се.

# 41
  • Добрич
  • Мнения: 795
KDS Тъкмо и аз това написах, но ме изпревари Simple Smile

А аромат с доминираща малина да ми препоръчате... понеже според описанието тя е доминираща в My insolens.

Последна редакция: чт, 18 фев 2016, 14:53 от Sneakers

# 42
  • Мнения: 3 118
Здравейте , дами. Търся добра имитация на VERSENSE -  VERSACE Hug Hug

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
На Май Инсоленс имитация няма,а и да имаше  съм убедена,че ще е зле.Незная дали е доминираща малината,на описания не вярвай,най-общо казано мирише на скъп прах за пране,аз обожавам този парфюм. Heart EyesХРИСТИНА,виж на Рефан,нямам го но съм го мирисла,не беше никък лош.Версенс не е скъп и в оригинал,50 и няколко лв. е 30-ката.http://www.enzo.bg/versace/versense-toaletna-voda-za-zheni/

# 44
  • Deutschland
  • Мнения: 5 542
В Пловдив къде мога да намеря парфюми на Заг и г/д какви пари са? А и още един въпрос- и те ли са с капки като на Рефан?

Аз си вземам от магазинчето на Пешеходния мост. Не са скъпи, а продавачката е много мила

Общи условия

Активация на акаунт