След Чучулигата,на екрана и в живота,любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 55

  • 65 847
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 063
newsm78 Аз във фрагмана - това виждам newsm78 newsm78 Стената - среща - протегната ръка и пръстен newsm78

Да newsm10, и аз това видях,
според мен Кемал има твърде  големи очаквания щом е решил пръстен да подарява,
откакто чух, че за нея брат й е нейната душа, прозвуча ми като "той е моя живот и за всичко друго място няма", може би трябва да се разрешат всички проблеми на рода им и тогава Нихан да се отдаде на любовта си, незнам, може и да не съм права, но мисля, че не отдава дължимото на Кемал...чувства, признания, изповед... newsm78 newsm78

# 31
  • Мнения: 61
Здравейте,благодаря за новата тема.Преди малко,пиейки си кафето,изгледах много клипчета с нашите любимци.Перфектни са,а за химията,струяща между тях нямам думи.Дано скоро последват примера на Къванч,може пък да си имат причина,за да отлагат,знам ли?Или поне папараците да ги засекат някъде влюбени и красиви,че и ние да им се насладим.В едно интервю Бу каза,че заради големия интерес към личния му живот,избягвал публичните места,предпочитал спокойствието в дома му.Може би и сега е така,с тази разлика,че там го чака Фе.Въпреки,че много искам и тя да започне да се снима,ако не в сериал,поне във филм.Чета ви с удоволствие.Приятен ден.

# 32
  • Мнения: 4 157
Хелън Heart Eyes Hug Не знам  Thinking Нейната любов ми е много - "изискваща", "задължаваща" newsm78 Кемал е "длъжен" някак си - да я обича, подкрепя, закриля, оказва внимание, отделя от времето си, предпочита - дори пред близките си newsm78 Той - свобода - на практика няма Thinking
Постоянно трябва - да се отчита, обяснява... да е на линия.

И какво беше - това с подаръка й за Зейнеп - не разбрах newsm78 Как така се случи - точно в подходящия момент Thinking
Начинът, по който  подари дрехите newsm78 Като милостиня ли беше newsm78 Защо не реагира, когато Зейнеп поиска - чехличките newsm78 Скандализирана ми изглеждаше тогава  newsm78

И тук - в тази ситуация - Асу  Thinking newsm78 Нейната подкрепа, помощ. Съобразителността й. Деликатността й.
Тя не обича по-малко Кемал, но го обича - по-различно. Не го отделя от семейството му.

 Peace Знам  Peace Кого обича Кемал е важно  Peace
Но веднага припомням Камрян, а май и Кемал  newsm78 Peace Не е важно, кого обича сърцето - важно е - кого ще избере.

Кали  Heart Eyes Hug Да - така казват  Peace Предпочитат тихи, спокойни места... Обичат да си стоят у дома, да гледат филми...
Само че - нещата леко излязоха извън контрол ooooh! Когато са казали - "А" - да кажат и "Б"
То не бяха репортажи - ФЕ гледа влюбено...То не бяха - тематични лайкове...То не бяха - споделени - вълнения... И сега - изведнъж - тишина.
 newsm78 Възможно е някой да ги "притиска" newsm78 Да иска да им развали плановете newsm78
Подобна ситуация - преди премиерата на АСБ  Peace
 Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 14 505
                                  newsm78 newsm78 newsm78
Сегашна ли е  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


    

# 34
  • Мнения: 4 157
Себи Heart Eyes "Монтаж"  Sad И им го изпратиха Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 1 866
Хелън  Heart Eyes newsm78 Аз във фрагмана - това виждам newsm78 newsm78 Стената - среща - протегната ръка и пръстен newsm78
Но - може и да съм в грешка Peace Все пак - това е нещо, което още не сме гледали  Peace Peace

Алекс Heart Eyes Не ми се сърди Praynig за Лейла  Praynig Praynig Все пак - предстои да видим - мотивите на Галип  Peace Бори се той - за внимание  Wink Признава , че е впечатлен...

Може пък - да имаме - щастлив край - точно по тази линия  Peace

Ааааааа, Гани, аз Лейля на Галип не я давам!!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Собственоръчно ще го линчувам, така да знаеш  smile3513

Сега сериозно - струвами се, че Галип ще изиграе и Вилдан - тя участва на търга с негови пари, а и неговите адвокати ще работят по договорите. Това ме навежда на мисълта, че тънката сметка на гадината Галип е да спечели Лейля чрез къщата, а Вилдан да стои с пръст в уста и да вие  hahaha Хубавото е, че Кемалчик е оправно момче и ще намери изход от ситуацията - вярвам му на 100%! Другото е, че Лейля няма да се даде на Галип и за 100 родни къщи - в това съм пак 100% сигурна  smile3508

А за Нихан ..... ех, Нихан  no
В този сълзлив вид е ясно, че няма да приеме пръстена  ooooh! Тя кога ли е правила нещо в името на любовта си към Кемал, пък то и една лИбофффф  smile3515
Въобще СЦ много се постараха да й създадат образ на вечно неуверена ( вероятно в собствените си чувства  newsm78 ) богаташка щерка. Писах преди, ще го напиша пак - Кемал е истинска заблудена оФца и не вижда, че Нихан го дърпа назад и се опитва да спре всички негови напъни да извоюва свободата й, за да изживеят любовта си! Да вземат да се вземат с Асуто, че да му мирне главата!  Joy Joy Joy Ама няма да стане скоро  smile3516
В Хакъ бей е ключа от бараката - и за изнудването на Емко и за бъдещето на Кемалчо - така ми се струва на мене  smile3503

Гани, Нихан е като ветропоказател - на където духа Кемалския вятър, натам гледа  и тя! За чехличките беше скандализирана, но като видя как Кемал се вълнува и закриля сестричката ( Зезето е супер манипулаторка!) веднага се сети да й поръча дрешки  hahaha
Че то тази кърмъзъ рокличка щеше скоро да загуби цвета си от толкова носене  Joy Joy Joy

Себи  Hug страхотен е колажа!  Фе и Бу толкова си отиват един до друг - красота  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes smile3544 smile3544 smile3544

# 36
  • Мнения: 2 063
Скрит текст:
Хелън  Heart Eyes newsm78 Аз във фрагмана - това виждам newsm78 newsm78 Стената - среща - протегната ръка и пръстен newsm78
Но - може и да съм в грешка Peace Все пак - това е нещо, което още не сме гледали  Peace Peace

Алекс Heart Eyes Не ми се сърди Praynig за Лейла  Praynig Praynig Все пак - предстои да видим - мотивите на Галип  Peace Бори се той - за внимание  Wink Признава , че е впечатлен...

Може пък - да имаме - щастлив край - точно по тази линия  Peace


Ааааааа, Гани, аз Лейля на Галип не я давам!!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Собственоръчно ще го линчувам, така да знаеш  smile3513

Сега сериозно - струвами се, че Галип ще изиграе и Вилдан - тя участва на търга с негови пари, а и неговите адвокати ще работят по договорите. Това ме навежда на мисълта, че тънката сметка на гадината Галип е да спечели Лейля чрез къщата, а Вилдан да стои с пръст в уста и да вие  hahaha Хубавото е, че Кемалчик е оправно момче и ще намери изход от ситуацията - вярвам му на 100%! Другото е, че Лейля няма да се даде на Галип и за 100 родни къщи - в това съм пак 100% сигурна  smile3508

А за Нихан ..... ех, Нихан  no
В този сълзлив вид е ясно, че няма да приеме пръстена  ooooh! Тя кога ли е правила нещо в името на любовта си към Кемал, пък то и една лИбофффф  smile3515
Въобще СЦ много се постараха да й създадат образ на вечно неуверена ( вероятно в собствените си чувства  newsm78 ) богаташка щерка. Писах преди, ще го напиша пак - Кемал е истинска заблудена оФца и не вижда, че Нихан го дърпа назад и се опитва да спре всички негови напъни да извоюва свободата й, за да изживеят любовта си! Да вземат да се вземат с Асуто, че да му мирне главата!  Joy Joy Joy Ама няма да стане скоро  smile3516
В Хакъ бей е ключа от бараката - и за изнудването на Емко и за бъдещето на Кемалчо - така ми се струва на мене  smile3503
Скрит текст:
Гани, Нихан е като ветропоказател - на където духа Кемалския вятър, натам гледа  и тя! За чехличките беше скандализирана, но като видя как Кемал се вълнува и закриля сестричката ( Зезето е супер манипулаторка!) веднага се сети да й поръча дрешки  hahaha
Че то тази кърмъзъ рокличка щеше скоро да загуби цвета си от толкова носене  Joy Joy Joy

Себи  Hug страхотен е колажа!  Фе и Бу толкова си отиват един до друг - красота  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes smile3544 smile3544 smile3544

+1 Алекс, Алекс
баш си е така скъпа, напълно мисля като теб
то бива, бива, ама такъв образ да изградят на Нихан,  не бях гледала 18 еп с бг суб, днес го направих,  ами то ...пълно с образи дето имат все едно блокиран  мозък/ да не се изразявам по-образно/, без да разсъждават...
като почнеш от Лейля- модерна, умна, конструктивна, а в един момент до такава степен самонадеяност и глуповатост, че да не се сети за инсцинираното закъснение, барабар с нея и Нихан, после брат му и той - безмозъчен, ако му кажат- хвърли се от моста -и ще са джасне като едното нищо, пък за Нихан - все повече ми изглежда на някаква хубавелка -русавелка, без мозъчни гънки, накъдето я насочи Кемал и тя тутакси поема посоката, не че е лошо това, ама поне малко мисъл да бяха сложили в главицата й, права си Алекс,  Асуто има повече активи като персонаж, актрисата много ми харесва, като физика обаче май е по-висока, но от гледна точка на себеизразяване на любовта си- заслужава да спечели Кемал, друг е въпросът, че няма да се случи...

Последна редакция: нд, 21 фев 2016, 20:47 от helen.nona

# 37
  • Мнения: 255
Момичета, а аз също ли съм стара пушка Wink Много е хубаво, когато снахата се разбира със свекървата, дано мама Джейхан е искрена, че иначе  Naughty и дано Бу слуша повече жена си от майка си във всяко отношение  Naughty но да не задълбавам в темата снаха-свекърва Wink И на мен като Себи хич не ми е интересен КС и не чета тези коментари, защото и понятие си нямам от героите  newsm78           Приятна вечер и успешна седмица от утре Simple Smile

# 38
  • Мнения: 2 063
Момичета, а аз също ли съм стара пушка Wink Много е хубаво, когато снахата се разбира със свекървата, дано мама Джейхан е искрена, че иначе  Naughty и дано Бу слуша повече жена си от майка си във всяко отношение  Naughty но да не задълбавам в темата снаха-свекърва Wink И на мен като Себи хич не ми е интересен КС и не чета тези коментари, защото и понятие си нямам от героите  newsm78           Приятна вечер и успешна седмица от утре Simple Smile

Петя, здрасти и чао Hug Hug wavey wavey wavey

аз скъпа, КС го гледам заради един определен персонаж - почитаемия Бу love001 love001 love001

# 39
  • Мнения: 4 157
Петя Heart Eyes За "стара" - не знам  Wink но си - "пушка"  Heart Eyes

Оригинлът на "селфито"....

Как си запълват "времето" - докато чакат - нещо да се случи...

 newsm78 По-леко ли им става newsm78

И как Ади Heart Eyes се оказа "пророк"  Wink, но само за сега Wink Розичката на вуйчо  Wink А, ако и вуйната се появи...




Този ритуал - не ми е известен newsm78 Кръщене  newsm78 newsm78

Ади Heart Eyes Определено  Mr. Green преди РД на Ачеля - ще имаме резултати - по основната тема  Peace Чак толкова - не могат да се крит и шикалкавят  Mr. Green
КС Peace
Скрит текст:
За Нихан  Embarassed
На мен точно това ми е смешното  ooooh! От време на време - като решат да я покажат - мислеща, съобазителна... И като - навържа историята - заприличва ми на пародия...Особено пък - колко е впечатлен от нея - "бандита". Чак не смее да й противоречи ooooh! Да я излъже - съвсем.

Ами сцената - с "наблюдението". Нощ, мрак, отдалеченост...Той в яке - с бяло, червено...нов вид камуфлаж. Но моля Ви - видял очите й... Погледите им се срещнали и той разчел....И в същото това време - изключително съобразителния, наблюдателен Емир - дори и след като освети мястото - с фаровете на колата си - не го забеляза - въпреки светлоотразителните цветове - по всички закони на физиката.

Горката им прислужница също ooooh! Който не я  срещне - той не я пита - кой командва в къщата... И тя - с основно занимание вече - тайно да докладва....
Heart Eyes

Последна редакция: нд, 21 фев 2016, 22:12 от Ganaila

# 40
  • Мнения: 2 063
Скрит текст:
Петя Heart Eyes За "стара" - не знам  Wink но си - "пушка"  Heart Eyes

Оригинлът на "селфито"....

Как си запълват "времето" - докато чакат - нещо да се случи...

 newsm78 По-леко ли им става newsm78

И как Ади Heart Eyes се оказа "пророк"  Wink, но само за сега Wink Розичката на вуйчо  Wink А, ако и вуйната се появи...



Този ритуал - не ми е известен newsm78 Кръщене  newsm78 newsm78

Ади Heart Eyes Определено  Mr. Green преди РД на Ачеля - ще имаме резултати - по основната тема  Peace Чак толкова - не могат да се крит и шикалкавят  Mr. Green

 Heart Eyes

Генче здравей   Hug Hug

Помислих, че това е РД на племенницата, ама май е кръщене, според твоите думи. Кога е РД, че  белким тогава зърнем вуйчото и вуйната smile3521 smile3521

# 41
  • Мнения: 4 157
 Heart Eyes Hug

Официално на 15 юни. Имаме съмнение, че е по-рано.
Точно на РД на ФЕ - 04.06 -  излезе инфо, че Бурчин е в болница и БУ е с нея.

Много странно се навързаха нещата тогава. На 14-ти излъчиха АСБ по Канал Д. Имаше вълнения по мрежата... филмът се хареса Peace Туити - разни... И на следващият ден - Шоково - Снимка от родилния дом - с БУ и ФЕ - при родилката, фрагман на КС - по Стар ТВ и промо снимка - БУ, Боз и Аслъ - като първо инфо за Братята.

 Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 2 063
Heart Eyes Hug

Официално на 15 юни. Имаме съмнение, че е по-рано.
Точно на РД на ФЕ - 04.06 -  излезе инфо, че Бурчин е в болница и БУ е с нея.

Много странно се навързаха нещата тогава. На 14-ти излъчиха АСБ по Канал Д. Имаше вълнения по мрежата... филмът се хареса Peace Туити - разни... И на следващият ден - Шоково - Снимка от родилния дом - с БУ и ФЕ - при родилката, фрагман на КС - по Стар ТВ и промо снимка - БУ, Боз и Аслъ - като първо инфо за Братята.

 Heart Eyes

Ехеее, то направо си е било лавина от събития, а Генче тази снимка от родилното на Бу и Фе дали някой я е съхранил, дали сега може да се види?  Пардон, аз вече съм като заспала, ти си я сложила, сега я видях.. smile3511 smile3511

Генче, кое е девойчето с покритата глава?

# 43
  • Мнения: 255
Петя Heart Eyes За "стара" - не знам  Wink но си - "пушка"  Heart Eyes
  hahaha Joy Joy Гани  Heart Eyes  Хелън  Hug           Обаче сестрата на Бу обича да прави разни големи тържества и да сменя тоалети Wink

# 44
  • Мнения: 4 157
Хелън Heart Eyes Възможно е - това да е "арабската" връзка newsm78 Прителка на Бурчин newsm78 Тези снимки се появиха първо при тях. Както и много често - от тях тръгва информация -  по-лична Thinking
Прилича ли си - със забраденото момиче от тук newsm78


Петя  Heart Eyes Ти ли ни пита  newsm78 - какво общо откриваме между Чучулигата и АСБ newsm78

Сега чета рускините Peace и много интересно твърдение  Peace Не бях се сетила Peace Peace
Камрян пише в "Книгата на отговорите" - "Любовта - това си ти, Фериде"
А Бурак нарича филма си - "Любовта прилича на теб" - Фахрие - допълвам - аз

Може пък - така да го е измислил newsm78

 Wink Бурчин - спазва всички - "парти" - традиции - много отговорно.


 Heart Eyes
 

Последна редакция: нд, 21 фев 2016, 23:18 от Ganaila

Общи условия

Активация на акаунт