След Чучулигата,на екрана и в живота,любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 55

  • 65 838
  • 735
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 255
Аз бях, Гани Simple Smile Има логика в това  newsm78 и много други техни реплики от Чучулигата са актуални към живота на двамата, но все се замислям нали те са написани от сценарист,  следователно не излизат от техните мисли, а от нечии други  Thinking

# 46
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!! Hug Hug
Откакто станахме повече нямате стигане  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Литъл, благодаря за новия дом  Hug Hug bouquet bouquet

.......... и следя за новини за тези две скъпоценни камъчета.
Еми, добре дошла Hug Hug
Ето това, в червеното, много ми хареса - така не сме се сетили да наричаме нашите любимци  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И защо трябва да искаш разрешение да пишеш тук - всеки е добре дошъл да пише когато поиска  Hug Hug


margita9, добре дошла и на теб   Hug Hug
Пиши когато искаш  да споделиш нещо или да попиташ нещо  Hug


Мисля, че доста останаха встрани Кемал и Неслито от всичко случващо се около тях. Сестри, братя, майки, лели, чичовци...на второ място след всички тези пълнежи...затова ще им падат рейтингите!
А на мен това най-много ми харесва - че остават встрани и има напрежение в сериала - всичко друго случващо се ме интересува много повече от Нихан и Кемал - те са ми за фон и за главни виновници за всичко случващо се около тях - объркаха живота на всички  ooooh! Mr. Green
И мисля, че рейтинга на КС засега расте (Гани да каже, тя ги следи и им разбира Hug)


Хелън Heart Eyes Hug Не знам  Thinking Нейната любов ми е много - "изискваща", "задължаваща" newsm78 Кемал е "длъжен" някак си - да я обича, подкрепя, закриля, оказва внимание, отделя от времето си, предпочита - дори пред близките си newsm78 Той - свобода - на практика няма Thinking
Постоянно трябва - да се отчита, обяснява... да е на линия.

Гани, точно затова мисля, че няма да просъществуват като двойка след като се разрешат всички проблеми.  ooooh!  Сега се стремят един към друг, като някакво изкупление за минали грешки, като за довършване на една недоизживяна любов, но като се отърсят от всичко случващо се  ще разберат колко са различни, може би, по-точно, Кемал ще го разбере  Rolling Eyes Rolling Eyes ooooh! ooooh!

# 47
  • Мнения: 2 063
Скрит текст:
Хелън Heart Eyes Възможно е - това да е "арабската" връзка newsm78 Прителка на Бурчин newsm78 Тези снимки се появиха първо при тях. Както и много често - от тях тръгва информация -  по-лична Thinking
Прилича ли си - със забраденото момиче от тук newsm78

Скрит текст:
Петя  Heart Eyes Ти ли ни пита  newsm78 - какво общо откриваме между Чучулигата и АСБ newsm78

Сега чета рускините Peace и много интересно твърдение  Peace Не бях се сетила Peace Peace
Камрян пише в "Книгата на отговорите" - "Любовта - това си ти, Фериде"
А Бурак нарича филма си - "Любовта прилича на теб" - Фахрие - допълвам - аз

Може пък - така да го е измислил newsm78
Wink Бурчин - спазва всички - "парти" - традиции - много отговорно.

 Heart Eyes
 

Генче, ти си една уникална енциклопедия-  веднага събитието- подплатено със снимките, коментара, обясненията - всичко както си е по учебник, благодаря ти newsm51

Девойчето с кърпата ми прилича да е едно и също  от снимките с майката на Бу и с другата госпожа- сигурно свекърва на Бурчин и общата им снимка наредени една до друга. Ама тя сестрата на Бу голяма купонджийка- обичала партита да прави, браво на нея, той и Бу като съм го гледала на фотки с компании, все е в центъра и си личи че се забавлява на МАХ, и той купонджия.  Явно семейството им е искрено, ведро,  сплотено, умеят да се ценят и уважават едни други, а такива хора никога няма шанс да са зли, лоши и да те предадат.   И много ми хареса фотката на Бу и Фе в родилното, Не бях я виждала. Нашата мома вече като член на семейство Йозчевит. Ама все още недокументирано.  Ще стане и това...скоро!
А за АСБ в Беяз Шоу Бу казва, че любовта прилича на Фахрие, с което почти й се обясни в любов и тя малко се позасрами, но бяха много сладки. Още по времето на Чучулигата Бу решил да направи филм. който да носи посланието за любовта му към Фе...това усетих че казва в едно интрервю, понеже взаимно са усетили енергията си/разбирай, че са се влюбили/ и продукта на тяхното силно и взаимно влюбване е АСБ.

Мами Ан,  Hug Hug Hug
ние с тебе посред нощите  творим, докато другите спят... smile3521 smile3521

# 48
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Скрит текст:
Скрит текст:
Хелън Heart Eyes Възможно е - това да е "арабската" връзка newsm78 Прителка на Бурчин newsm78 Тези снимки се появиха първо при тях. Както и много често - от тях тръгва информация -  по-лична Thinking
Прилича ли си - със забраденото момиче от тук newsm78

Скрит текст:
Петя  Heart Eyes Ти ли ни пита  newsm78 - какво общо откриваме между Чучулигата и АСБ newsm78

Сега чета рускините Peace и много интересно твърдение  Peace Не бях се сетила Peace Peace
Камрян пише в "Книгата на отговорите" - "Любовта - това си ти, Фериде"
А Бурак нарича филма си - "Любовта прилича на теб" - Фахрие - допълвам - аз

Може пък - така да го е измислил newsm78
Wink Бурчин - спазва всички - "парти" - традиции - много отговорно.

 Heart Eyes
 

Генче, ти си една уникална енциклопедия-  веднага събитието- подплатено със снимките, коментара, обясненията - всичко както си е по учебник, благодаря ти newsm51

Девойчето с кърпата ми прилича да е едно и също  от снимките с майката на Бу и с другата госпожа- сигурно свекърва на Бурчин и общата им снимка наредени една до друга. Ама тя сестрата на Бу голяма купонджийка- обичала партита да прави, браво на нея, той и Бу като съм го гледала на фотки с компании, все е в центъра и си личи че се забавлява на МАХ, и той купонджия.  Явно семейството им е искрено, ведро,  сплотено, умеят да се ценят и уважават едни други, а такива хора никога няма шанс да са зли, лоши и да те предадат.   И много ми хареса фотката на Бу и Фе в родилното, Не бях я виждала. Нашата мома вече като член на семейство Йозчевит. Ама все още недокументирано.  Ще стане и това...скоро!
А за АСБ в Беяз Шоу Бу казва, че любовта прилича на Фахрие, с което почти й се обясни в любов и тя малко се позасрами, но бяха много сладки. Още по времето на Чучулигата Бу решил да направи филм. който да носи посланието за любовта му към Фе...това усетих че казва в едно интрервю, понеже взаимно са усетили енергията си/разбирай, че са се влюбили/ и продукта на тяхното силно и взаимно влюбване е АСБ.
Мами Ан,  Hug Hug Hug
ние с тебе посред нощите  творим, докато другите спят... smile3521 smile3521
Ние сме нощната смяна  Mr. Green Mr. Green


https://vk.com/kara.sevda?z=video254008426_172095058%2F30d4e51c0 … pl_wall_-99351837

Последна редакция: пн, 22 фев 2016, 00:59 от mama_an_ji

# 49
  • София
  • Мнения: 1 866
Щастлива и успешна седмица, момичета! Hug

Дано е пълна с хубави новини!  newsm51

       

и кафето  Joy Joy Joy любовното  Joy Joy Joy

       

 Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 4 157
Добро утро  Hug Heart Eyes Heart Eyes

Дано Heart Eyes Heart Eyes Гледайте какво става  Wink

Да знаеме/те  Wink Да не питаме/те  Wink Що така  Wink Тайна-майна....
Цитат
Почетен Evcen страхува от уроки!


Не споделя общи снимки - защото се страхува от уроки - втори път Wink Wink по сайтовете  Peace
Нали за това - мънкам ooooh! Че все е изморен  ooooh! ooooh! щото знам, че е зает  Peace или за друга - заетост става на въпрос newsm78
Цитат
Бурак Özçivit и Фахрие Евджен е все зает!

 Mr. Green Бурак бей - не му е за първи път - ФЕ да се справя - със завъртяните въпроси  Mr. Green




И после - кой бил "главата" - кой "шията" - на петела - в тяхната къща ooooh!
 Thinking Дали означава нещо, че са я срещнали в Левент newsm78

Там ли живееше - свеки newsm78 newsm78
 Peace Ако има нещо за казване - ще ни го каже - Ойя Mr. Green Тя - информира за сватбата на Киво  Peace

Забавна седмица ни очаква  Peace От всички "пръстени" - които ни интересуват - най-сигурен е този, който Камрян ще сложи на пръстчето на Фериде Wink Peace
 
Усмихнат ден  Hug Heart Eyes

Последна редакция: пн, 22 фев 2016, 10:24 от Ganaila

# 51
  • Мнения: 36
https://v.cdn.vine.co/r/videos/4450C6944B1305965878113923072_408beef565c.5.1.10908392522791489963.mp4?versionId=BxuJNQeHGzqTBZFw9EVofd7GHYEqospS

Добро утро и от мен! Да ви е весел деня поне колкото и на тях! Hug Hug Hug
Аз също съм от тези, които гледат черната любов, но досега не съм си позволявала да коментирам! Вчера изгледах последната преведена серия и отново си затвърждавам мнението, че главните герои не стоят добре един до друг /мое лично мнение/. Асу като героиня ми симпатизира много повече и ако правещите филма бяха им разменили ролите на нея и Нихан, би било много по-добре. Затова много ми се ще Кемал да се ожени за Асу... Но знам ли? Поне като визия си подхождат!

Последна редакция: пн, 22 фев 2016, 11:35 от marasam

# 52
  • Мнения: 345
Хубава седмица за всички !

В Левент е дюнерната,не греша,нали....

# 53
  • Мнения: 4 157
marasam Hug Heart Eyes Гифчето е супер  Wink Сигурно - така са - хихикали - измисляйки - как да излязат от ситуацията  ooooh!
От тук - на сетне - все така ще бъде...Уроките ще са виновни - за липсата на отговори.
 ooooh! Колко хитро обаче  ooooh!

Ади Heart Eyes Hug На мен "оградките" ми изглеждат познати newsm78 но от тук не мога да покажа - снимка за сравнение  newsm78 А кварталите - заради "способността" ми да помня имена - ги обърквам  Sad
Да  Peace Близо до дюнерната  Peace
Цитат
Боятся сглаза!

Сегодня прекрасную Фахрийе Эвджен,встретили в районе Левента,не далеко от ресторана "Бали Бей Донер".После съемок очередной рекламы "Лореаль".У актрисы был в руках брелок от "Сглаза".Как и ее возлюбленный Бурак Озчивит,она носит его с собой везде.Так же насчет того,почему нет совместных фото,тоже боятся сглаза.
Wink БУ ще танцува - зайбек  Wink



Скрит текст:
Цитат
Свадьба будет за границей!

Из-за повышенного внимания к себе,пара как и многие звезды,решила провести свою свадьбу за рубежом.Как и многие другие звезды,Фахрийе и Бурак опасаются сглаза.😌

Тук - от друга статия  newsm78- по-различно Thinking по въпроса - за сватбата зад граница Thinking
Цитат
вот перевод Асем Карабековой из группы Фахрие :
" Говорит, что шла с проб для нового рекл ролика и поймали ее на улице .На вопросы о свадьбе помолвке за границей ответила, что не любит такие вещи и что если и будет такое событие, этот человек итак особенный и без парижа типа😂! еще насчет "не выставляете совм.фото" ответила - ничего особенного боюсь сглаза ."
Молодец Фахрие , хорошо отмазалась!  👍 👏 😆

Много хубави снимки и колажи ползват, за да онагледят новината Wink
Thinking newsm78 Ние опровержение - на новината за предстояща сватба - нямаме Thinking все още  Thinking Само обяснение - защо не искат да споделят - каквото и да е - предварително Thinking И то - какво само Wink съобразено с народопсихологията им Wink

Последна редакция: пн, 22 фев 2016, 14:56 от Ganaila

# 54
  • Мнения: 14 499

  Здравейте Hug Hug Hug
 А тук рускините го сравняват с орел Wink Wink Wink




# 55
  • Мнения: 255
Здравейте, момичета  Hug
Какви хубави новини има днес.  Laughing
Разбирам я Фе с тези притеснения, които има. Знам една приказка от баба ми: лошите неща ги споделяй пред хората, за да си отидат, а хубавите си ги пази за себе си, за да не си отидат. Wink Представете си какво може да направи Чапа, ако знае датата и мястото на сватбата им  Shocked

А Бу явно този танц ще го играе навсякъде докато го помни все още  ooooh!

Разбрахте ли другата новина - Бергюзал и Халит чакат бебе, да им е честито  smile3501

# 56
  • Мнения: 2 063
Здравейте, момичета  Hug
Какви хубави новини има днес.  Laughing
Разбирам я Фе с тези притеснения, които има. Знам една приказка от баба ми: лошите неща ги споделяй пред хората, за да си отидат, а хубавите си ги пази за себе си, за да не си отидат. Wink Представете си какво може да направи Чапа, ако знае датата и мястото на сватбата им  Shocked

А Бу явно този танц ще го играе навсякъде докато го помни все още  ooooh!

Разбрахте ли другата новина - Бергюзал и Халит чакат бебе, да им е честито  smile3501

Здравейте момичета,

Петя, незнаех за Халит и Берг, те са ми идеала за популярни съпрузи с образцово семейство, искам Бу и Фе да приличат на тях.
А за приказката на баба ти- умна жена е била явно- ще я запомня тази мъдрост!

Другиге новини ще ги чета като се прибера, че още съм на работа, чао ви засега Hug Hug

# 57
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!  Hug Hug Hug
Цитат
Боятся сглаза!

Сегодня прекрасную Фахрийе Эвджен,встретили в районе Левента,не далеко от ресторана "Бали Бей Донер".После съемок очередной рекламы "Лореаль".У актрисы был в руках брелок от "Сглаза".Как и ее возлюбленный Бурак Озчивит,она носит его с собой везде.Так же насчет того,почему нет совместных фото,тоже боятся сглаза.
Wink БУ ще танцува - зайбек  Wink
 

Ще се самоцитирам  ooooh!

А искам да питам нещо - във видеото на Бу, при слизане от колата на врата си има дълъг синджир с висулка, която прибира под тениската си на слизаме от автомобила, какво носи на врата си, знаете ли?
Някакъв тотем е - не се разделя с него = мисля дори и на снимки  Heart Eyes
На много стари снимки също се вижда тази верижка

Хелън, разбра ли сега за верижката на врата? Какво крие  Бурак   Grinning

А колко хубаво - Бу ще играе зейбек  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Мисля, че той от всички артисти, които гледах,  се справя най-добре - казано не защото ми е любимец  Naughty Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 14 499
Забравила съм кога беше тази сцена?

Май ни предстои newsm78

 Добра игри на светлосенките Laughing





Добре ,че Бу научи перфектно  зейбека за да се представи на Фе ,че сега да го използват като папагали във всеки филм  в който участва докато краката го държат.

# 59
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Забравила съм кога беше тази сцена?

Май ни предстои newsm78

 Добра игри на светлосенките Laughing





Добре ,че Бу научи перфектно  зейбека за да се представи на Фе ,че сега да го използват като папагали във всеки филм  в който участва докато краката го държат.



Когато Фериде превръзваше Кямран   Heart Eyes

А Бурак може да вкара някоя нова стъпка в танца този път  Rolling Eyes  Wink Wink Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт