След Чучулигата,на екрана и в живота,любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 54

  • 40 928
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 063
Литълче, мисля като теб - мисля, че Бу има  развито много силно чувство за хумор, а това много привлича жените. Забелязах на клиповете зад кадър на Чучулигата- първите серии, той все прави някакви маймунджулуци, а Фе се залива от смях, изглежда е забавен и с това си качество Фе се е привлякла като магнит към него..и не само...
Момичеъа, започнах да разглеждам фотки тук https://vk.com/burakozcivit_18
има много кофти фотки на Фе, както и на Бу и ФЕ
има много фотки на Бу и Чапа в любовния им период
стараех се да ги разглеждам максимално безпристрастно и непреднамерено фотките на Бу и Чапа, да видя любовта им...щастието им...ей Богу- не можах - не можах да видя в очите на Бу любов и щастие,
виждах  сипмптомите на добро, старо монотонно приятелство, на хора, които си прекарват и забавляват заедно и нищо повече.... newsm78 newsm78

но хелеее, на тези фотки Литълчеее....на тези фотки,  Бу с поглед изпива Фе, изпива я от любов и желания...представям си каква любов правят...но съм им дала срок да се женят до края на 2016 г Joy Joy Joy

# 721
  • Мнения: 4 157
 Heart Eyes Hug Аз си мисля, че ще ни се случат нещата  Mr. Green

Това, че той се съгласява на интервю - пред дома на ФЕ - въобще не е за пренебрегване. И  заявява, че се прибира - от работа. Т.е. - не така - между другото да се е появил - там случайно.

И колкото й да са "модерни", "разкрепостени" - "над нещата" - Той на практика - в ефир - признава, че са си семейство - с общ дом.
 
Интересно ми е - защо чак сега - журналистите го причакаха - пред дома на ФЕ, а не както многократно се случваше - на някоя отбивка  Wink след като - маршрута му е от ясен - по- ясен Wink

 Praynig Дано - това да са последните - дни,  седмици на - адресната регистрация.
Все пак - историята помни, че заради фенски набези - си е сменял квартирата Peace А сега - къде - къде е по-популярен...

 Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 5 096
Хелън Hug Когато човек е щастлив винаги му личи Heart Eyes И когато е нещастен също, разбира се  Heart Eyes

Надявам се БУФчетата да съхранят това , което имат помежду си  Heart Eyes  


и скоро да ни зарадват  Laughing Laughing Laughing




Гани Hug Знаем , че при тях няма нищо случайно  Heart Eyes Сто процента обаче ще е изненада Heart Eyes Препдолагам , че събитието  обаче ще е след края на сезона  Thinking Нещо ме чоплят и следващите месеци, когато по ми сметки Буфитата имат разни годишнини  Heart Eyes

Ади Heart Eyes Hug Виждам те  Heart Eyes Поздрави и целувки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 2 063
Heart Eyes Hug Аз си мисля, че ще ни се случат нещата  Mr. Green

Това, че той се съгласява на интервю - пред дома на ФЕ - въобще не е за пренебрегване. И  заявява, че се прибира - от работа. Т.е. - не така - между другото да се е появил - там случайно.

И колкото й да са "модерни", "разкрепостени" - "над нещата" - Той на практика - в ефир - признава, че са си семейство - с общ дом.

 
Скрит текст:
Интересно ми е - защо чак сега - журналистите го причакаха - пред дома на ФЕ, а не както многократно се случваше - на някоя отбивка  Wink след като - маршрута му е от ясен - по- ясен Wink

 Praynig Дано - това да са последните - дни,  седмици на - адресната регистрация.
Все пак - историята помни, че заради фенски набези - си е сменял квартирата Peace А сега - къде - къде е по-популярен...
Heart Eyes

Генче, ти си един невероятен Шерлок Холмс smile3530
Съжденията ти са логични,  много ме кефят!

А всъщност Фе има ли дом там, нали живеят в Германия, тази подробност не я знам, нает дом ли има, какво?

# 724
  • Мнения: 5 096
Ф си има дом в Турция  Heart Eyes Ето малко фотки Heart Eyes










Това са снимки за списание - Инстайл Хоум . Предполагам след като Бу се е нанесъл са внесли някои промени Heart Eyes

Сестрите и живеят в Германия. За родителите и  предполагам, че  са ту в Турция, ту в Германия Heart Eyes

# 725
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Скрит текст:
Heart Eyes Hug Аз си мисля, че ще ни се случат нещата  Mr. Green

Това, че той се съгласява на интервю - пред дома на ФЕ - въобще не е за пренебрегване. И  заявява, че се прибира - от работа. Т.е. - не така - между другото да се е появил - там случайно.

И колкото й да са "модерни", "разкрепостени" - "над нещата" - Той на практика - в ефир - признава, че са си семейство - с общ дом.

 
Скрит текст:
Интересно ми е - защо чак сега - журналистите го причакаха - пред дома на ФЕ, а не както многократно се случваше - на някоя отбивка  Wink след като - маршрута му е от ясен - по- ясен Wink

 Praynig Дано - това да са последните - дни,  седмици на - адресната регистрация.
Все пак - историята помни, че заради фенски набези - си е сменял квартирата Peace А сега - къде - къде е по-популярен...
Heart Eyes

Генче, ти си един невероятен Шерлок Холмс smile3530
Съжденията ти са логични,  много ме кефят!

А всъщност Фе има ли дом там, нали живеят в Германия, тази подробност не я знам, нает дом ли има, какво?
Казах ли ви аз - нашият Анализатор е това - ГАНИ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Ф си има дом в Турция  Heart Eyes Ето малко фотки Heart Eyes


Скрит текст:








Това са снимки за списание - Инстайл Хоум . Предполагам след като Бу се е нанесъл са внесли някои промени Heart Eyes

Сестрите и живеят в Германия. За родителите и  предполагам, че  са ту в Турция, ту в Германия Heart Eyes
Сигурни ли сме, че за този дом става въпрос от Бурак  newsm78 newsm78
Да не са сменили дома  Thinking Thinking



Последна редакция: сб, 20 фев 2016, 15:10 от mama_an_ji

# 726
  • Мнения: 2 063
Ф си има дом в Турция  Heart Eyes Ето малко фотки Heart Eyes









Сестрите и живеят в Германия. За родителите и  предполагам, че  са ту в Турция, ту в Германия Heart Eyes

Литълче, много ти благодаря, това нейния дом ли е?  Има топлота и уют!

А искам да питам нещо - във видеото на Бу, при слизане от колата на врата си има дълъг синджир с висулка, която прибира под тениската си на слизаме от автомобила, какво носи на врата си, знаете ли?

# 727
  • Мнения: 5 096
Maми, според мен са променили интерьора само  Mr. Green Laughing Нали имаше новини за това че са си купили диван  hahaha

Хелън , лично аз не знам дали е специална тази верижка. Бу си пада по такива неща Heart Eyes

# 728
  • Враца
  • Мнения: 6 672

А искам да питам нещо - във видеото на Бу, при слизане от колата на врата си има дълъг синджир с висулка, която прибира под тениската си на слизаме от автомобила, какво носи на врата си, знаете ли?
Някакъв тотем е - не се разделя с него = мисля дори и на снимки  Heart Eyes
На много стари снимки също се вижда тази верижка

# 729
  • Мнения: 4 157
 Hug И Айра ни помогна със снимки днес   Heart Eyes Ще са ни от полза - като разгадаваме селфита.

Мами  Heart Eyes В статиите пише - Домът на ФЕ Peace Сигурна съм - по селфитата, че е той. Не е чудно, че има промени. Когато се гледат котки - смяната на - тапицериите - е задължителна Wink

За фенството -  домът и е "локализиран" - т.е. знае се адреса с точност - няма грешка  Peace Тя си "изключи картата" от опцията за проследяване - едва през лятото на  2014  Embarassedooooh! година newsm78

Не беше тайна, че живеят заедно. Можеше да се предположи - от снимките на ФЕ - къде точно. Въпреки че - винаги имаше съмнения -и за втори адрес.

Но това появяване  Thinking След - повдигнатата тема - "Последният жених"  Thinking
Особено пък след "Виенските" събития  ooooh! Особено след - "Отказахме се да ходим на мач - заради интереса на феновете" Thinking

 Thinking  Thinking Thinking



Последна редакция: сб, 20 фев 2016, 15:27 от Ganaila

# 730
  • Мнения: 2 063
Благодаря ви момичета за отговорите ви за верижката.  Hug
Моля ви, ако има преведена 18 еп на  КС, пишете тук, че да видя какво става там. На трйлъра на 19 еп. гледах Кемал да подава пръстен на Нихан,  да предприемат нещо най-накрая, много ги разводниха май нещата при тях, аз и без това гледам изборно с мишката, само моментите на Кемал и Нихан... newsm10

# 731
  • Мнения: 345
Милички БУФОЛИНКИ Hug Hug Hug
Мнооого време им давате....до края на 2016....Хелън,Петя...това е мъчение за нас ветераните в тази мечта...Аз пак съм им ядосана...НИЩО НЕ СЕ СЛУЧВА???....Скоро ще започнем да гадаем кога красивата му сестричка ще ражда,....бейби-парти....после ще видим ФЕ пред родилното с фамилията на БУ в очакване на събитието...Вероятно ще "присъстваме" на 1-ви рожден ден на племеничката....Следва  рожден ден на ФЕ....завършен сезон за БУ...Пропускам ли нещо....изживяни повтарящи се събития ...все в очакване на ФЕ в булчинска  рокля....Толкова ги харесвам,толкова ги обичам!!! Още от ВВ съм "по петите" на БУ,....

# 732
  • Мнения: 14 507


   Мила Ади Heart Eyes Hug , няма да казвам ,че мисля като теб защото ще се потретя вече и ставам досадна.
Надявам се на едно единствено нещо -съобразяват се с астролози и чакат най- подходящата дата за събитието  и дано са я уточнили вече.

В най- черните ми мисли има едно кътче  което не ми дава мира -дали още чакат Нейно величество Чапа да се омъжи.

  Иначе .....по -зашеметяваща поза на модел от световна класа не съм виждала ,а не са малко модните списания които съм изгледала в моя живот Wink

А нашият Котьо как се наежил и подготвел за скок а????

   

# 733
  • Мнения: 5 096
Не се отчайвайте, момичета  Hug Ще изгрее слънце и на нашата улица  Hug Съвсем скоро  Heart Eyes
 Сезонът на сватбите тепърва започва  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Буфчетата от арабите  Heart Eyes

# 734
  • Мнения: 14 507


   Дано!!!!!!Литенце Laughing


И Фе в червено може би в най- щастливото си лято, с най-дълга коса и най-естествен вид!



Общи условия

Активация на акаунт