След Чучулигата,на екрана и в живота,любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 54

  • 40 952
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 255
Здравейте, момичета  Hug Хубави новини имаме. Много щастие за младоженците Киво и Башак  bouquet Дано има още сватби скоро в актъорските им среди  Laughing  За Синан не можах да разбера статията, за какво точно я плюят,  че е била с много мъже ли newsm78 Като нищо мълчанието на Бу е положителен отговор -мълчаливо съгласие Simple Smile Хубаво е, че всяка вечер се прибира при нея, значи всичко е наред, че тези дни се бях притеснила за обратното Sad
Rolling Eyes Rolling Eyes  Какво говориш ти  newsm78 newsm78
Вярно ли си мислиш такива неща  Shocked Laughing Laughing Laughing
Такава "изстрадана" връзка така лесно няма да свърши  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Плюс това те са свързани на много по-високо ниво от само любов - те са другари, приятели и 99,9% сигурна - партньори във всички, странични от участия в  сериали и филми, начинания  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Литъл, зная, че сме на една вълна за Буфчетата, въпреки разликите в годините  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes
                                 Не знам някаква такава мисъл ме обзе естествено невъзможна, но имах някакво лошо предчувствие, че да не са се скарали Sad Слава богу не са  Hug

# 706
  • Мнения: 2 063
Хелънче  Hug Така е  Hug Възрастта е без значение когато хората са си сродни души и са щастливи заедно  Heart Eyes Hug

Мами  Hug Страхотен колаж Heart Eyes Най-любимите ми моменти от годежа  Heart EyesПринц и принцеса просто Heart Eyes








Petqняма страшно Heart Eyes Hug  Бу няма да се откаже толкова лесно от съкровището, което завоюва с толкова усилия Heart Eyes Hug

Литълче, виждам само една фотка, другите две не ги виждам

# 707
  • Мнения: 5 096
Мами  Hug Heart Eyes

Ето още няколко гифчета ,този път от фотосесията за Инстайл, ако случайно има някой,който не е видял как Бу се възхищава по време на снимките на своята принцеса  Heart Eyes Другите ще си припомним Heart Eyes





Хелън  newsm78 Не знам защо не виждаш newsm78 При мен е ок Embarassed Embarassed Може би трябва да почакаш да зареди  Crazy

# 708
  • Мнения: 2 063
Мами  Hug Heart Eyes

Ето още няколко гифчета ,този път от фотосесията за Инстайл, ако случайно има някой,който не е видял как Бу се възхищава по време на снимките на своята принцеса  Heart Eyes Другите ще и припомним Heart Eyes





Хелън  newsm78 Не знам защо не виждаш newsm78 При мен е ок Embarassed Embarassed
ами и аз незнам, жалко, и тези последните две не виждам newsm78 newsm78 при другите момичета как е, виждате ли последните фотки на Литълчето,
дава ми грешка във ВК

# 709
  • Мнения: 255
Прави сте Бу знае каква жена има и колко му завиждат за нея Wink А като видях тези колажи се сетих за снощната серия. По принцип съм гледала уж докрай Чучулигата, но не с бг превод и не мога да разбера дали наистина Бесиме не започва да действа един вид против Фериде. Ето снощи като се усъмни, че може да е обезчестена дръпна назад за годежа, прибра й роклята в сандъка  newsm78  Така ли е, момичета? Противи ли се после Бесиме?

# 710
  • Враца
  • Мнения: 6 672
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out
https://vk.com/burakozcivit_18
Единствено ми се ще да побързат със брака заради такива като тия тука (не че ще им затворя устите, но все пак ще е разочарование за тях  #Cussing out Въпреки, че мога да кажа, че са най-големите фенове на Б иФ - ежеминутно се занимават с тях  hahaha hahaha hahaha


Мами  Hug Heart Eyes

Ето още няколко гифчета ,този път от фотосесията за Инстайл, ако случайно има някой,който не е видял как Бу се възхищава по време на снимките на своята принцеса  Heart Eyes Другите ще си припомним Heart Eyes





Хелън  newsm78 Не знам защо не виждаш newsm78 При мен е ок Embarassed Embarassed Може би трябва да почакаш да зареди  Crazy

Литъл, и аз не виждам сниката и гифчетата - дава ми грешка във ВК - коя група е това - да не би да не сме регистрирани или е личен профил  newsm78

# 711
  • Мнения: 5 096
Лоша работа  Embarassed Другите дали виждат  Rolling Eyes Отивам да правя новата тема Heart Eyes



Дали е само игра  Mr. Green Laughing Или истинско щастие и наслаждение от контакта един с друг  Heart Eyes


Предполагам не се виждат защото са от бонитата newsm78

# 712
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Литъл, ето тези - с този адрес  https://psv4.vk.me/c539615/u215279424/docs/94bac046003d/doc25013 … vbGFQDAI6vicStUsQ 
и другите такива - казва - страницата не е намерена  ooooh!

# 713
  • Мнения: 5 096
Я да пробвам последно  Embarassed Embarassed  Това вече си е от нета  Heart Eyes Уникален момент Heart Eyes

# 714
  • Мнения: 4 157
Литъл  Heart Eyes сега се вижда  Peace

Петя  Heart Eyes Дръпна назад Бесиме. Не ще - "обезчестена" снаха  ooooh!

Обаче - как за часове - и зарастна раната ooooh! ooooh!

Мами  Heart Eyes Сложила си - Невероятните  Wink Аз не посмях Embarassed Те са ми - "стимул" и на мен  Peace Няма такова - "съзнание"  ooooh! Чак ми е жал - за "битието" им Peace И да искам - и да се зоря - не мога да харесам - "фаворитките" им. Не и след това  отношение.

 Heart Eyes

Последна редакция: сб, 20 фев 2016, 14:13 от Ganaila

# 715
  • Мнения: 5 096
Дано и тези се виждат , въпреки че любимият ми го няма  Rolling Eyes



# 716
  • Мнения: 2 063
Скрит текст:
Литъл  Heart Eyes сега се вижда  Peace

Петя  Heart Eyes Дръпна назад Бесиме. Не ще - "обезчестена" снаха  ooooh!
Обаче - как за часове - и зарастна раната ooooh! ooooh!

еее, и аз бая ми беше смешно за тая рана, в единия кадър с рана, в следващия - без рана Joy

# 717
  • Мнения: 2 063
Дано и тези се виждат , въпреки че любимият ми го няма  Rolling Eyes





 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

ОК Литълчеее

# 718
  • Мнения: 5 096
Maлко го ударих на спомени  Mr. Green Ето как Бурашко най-вероятно е спечелил вниманието на Ф  Heart Eyes Mr. Green Разсмивал я е  Heart Eyes



А колко щастлив го прави неговата усмивка само  Heart Eyes


# 719
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Maлко го ударих на спомени  Mr. Green Ето как Бурашко най-вероятно е спечелил вниманието на Ф  Heart Eyes Mr. Green Разсмивал я е  Heart Eyes

А колко щастлив го прави неговата усмивка само  Heart Eyes


Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Моята снимка -  Blush Heart Eyes Heart Eyes  - Кумчо Вълчо  Wink Heart Eyes Heart Eyes

И тази:  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт