След Чучулигата,на екрана и в живота,любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 54

  • 40 951
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 18 721
Хелън Hug събират ни в темите красивите и талантливи хора, нашите любимци!!
Себи  Hug снимките на ФЕ са от  януари 2011 Peace

а тази на снимката не е Башак, а едно френско гадже на Киво-Флоранс, много красива, фотомодел, ама не им се получи Wink

ето я Башак Peace
Скрит текст:

хубав уикенд ви пожелавам bouquet

# 691
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!! Hug Hug Hug
Литълче се е появила за по-дълго  Hug Hug Hug (ей, момиче, напъвай науките  Wink Wink Heart Eyes)


Привет момичета Hug
виждам, че сте отразили сватбата на Къванч с хубави думи, за което ви благодаря bouquet
щото се начетох на тъпотии и плювки Whistling
Пожелавам и вашите Буфчета да ги видите също така красиви и празнични в скоро време!!

Хелън, Башак е стилист, работи за Ай Япъм и облича мъжете в сериалите им(не всички сериали)
работила е примерно за ЗП(където е обличала Киво Wink)имаха връзка 2 години Peace

тези виждали ли сте ги? пишат, че са стари/нови Simple Smile

Аирра, теб питам, защото виждам, че си фенка на Къванч Hug Hug
Той не опроверга ли всички слухове около него наскоро Thinking Thinking
Беше вече излязла новината, че ще се жени и ще прави сватба в Париж в тесен кръг и след няколко дни писаха ли, да видео ли имаше - не помня - та той каза да не вярват на всичко, което се говори за него и "плановете му"  ooooh! ooooh! ooooh! Или нещо друго е опровергал  ooooh!
Тогава си помислих, че и тях ги женят журналята и на лягане и на ставане  ooooh! ooooh!
А то се оказа истина - БРАВО на тях  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


А дано в скоро време и при нас такава радост  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 18 721
Мама Анжи Hug, Киво имаше впредвид, писанията, че майка му не харесва снахата и е против сватбата, това опроверга.....но май наистина си е вярно, че не я харесва Башак-била разведена и по-голяма от него Whistling Confused

# 693
  • Мнения: 4 157
 Hug Heart Eyes

Киво и Башак - дано да са щастливи заедно  Praynig Praynig
"Страшилище" са тамошните свекърви  Wink колко - снахи - не харесват  ooooh! Така пишат и за Берен - сигурно и за други Peace
ФЕ като се разбираше с майката на Ози - да не би да случи  Mr. Green Седа Гювен  newsm78 и тя получи предложение за брак - на РД на свекърва си - и колко брак имаше newsm78 нямаше и година  Peace

Всяка майка би трябвало да иска детето й да е щастливо  Peace Ако Киво е щастлив - а на такъв изглежда - какво по-вече  Peace

Сега ми е гадно за Синем и Кенан. Тя е от "нашата черга". Снощи сложих снимките й с ФЕ от периода им на "самота". Кой знае - какви статии ще излизат - през следващите месеци до сватбата Sad Не могат да се зарадват на нечие щастие и това е  Crossing Arms

Ето го - нашият Бей. Струва ми се - че е избрал моделът на поведение на Киво. Каквото има за казване - ще го каже в навечерието на събитието. И ще стане това, което сам е решил.



 Heart Eyes

# 694
  • Мнения: 14 514
   Ауууу.....Башак е хубава и изискана, а сигурно и интелигентна . Този светски тип не се котират много в Турция.Аз наистина не съм я виждала често и съжалявам за грешката.





Мисля ,че ако разликата не е много голяма  няма никакво значение за една връзка .





И нашето момче  се прибира изморено , но щастливо ,че ще си почине в нежната прегръдка на Фе Thinking Thinking Thinking

Последна редакция: сб, 20 фев 2016, 12:44 от sebilMM

# 695
  • Мнения: 5 096
Мами Hug Малко почивчица си дадох днес до обяд Heart Eyes И веднага съм на едно от любимите ми места за отмора - при вас  Heart Eyes Hug

Айра Hug Много се радвам за Киво  Hug На мен Башак ми е симпатична Heart Eyes Щом са стигнали до сватба значи наистина се обичат  Heart Eyes А ако са го направили въпреки мнението на майка му , това е още по-голям сигнал, затова колко е силна връзката на младоженците  Heart Eyes Маман ще се примири по някое време , особено ако се появят внуци  Heart Eyes Желая им щастие  Heart Eyes

Гани Hug Надявам се вече да сме съвсем близо до '' навечерието '' на събитието  Heart Eyes Нямам търпение вече smile3514

# 696
  • Мнения: 18 721
Благодаря ви момичета за хубавите думи и пожелания за нашите младоженци bouquet bouquet

разликата им е 3 години, ама той Киво си пада по каки Wink
и в други теми във форума ги обсъждаха, но най-голямата тъпотия беше, че Башак имала физиономия, все едно ще й вадят зъб ooooh! ooooh!

И според мен си се обичат много, щом Киво застана срещу семейството си заради нея Peace

айде и на вас да ви направя скоро такъв колаж Wink

Скрит текст:

# 697
  • Мнения: 4 157
Лите Heart Eyes Щом си в почивка - "свърши нещо полезно"  Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

БУ не казва - късмет - на видеото newsm78 Избягва въпроса  newsm78
 Thinking Преди две години се е пишело - БУ изморен, ангажиран от снимки... и само в един ден от седмицата е имал възможност да се види със "севгилито"
Сега - пак изморен и т.н.... но, се прибира - всяка вечер - при севгилито Wink И като му гледам - физиономията - не се чувства - потиснат или нещо - засрамен - от факта.

Айра Heart Eyes Има мъже, които си падат по "каки"  Peace Има й жени, които си падат по "батковци" - дори по "бащи". Какво толкова Wink Право на личен избор и предпочитания.
А по - казуса - "разведена" - В нашата тема - е забранено  Mr. Green да се говори. На нас не ни пречи, че Аслъ е такава Wink На БУ и на ФЕ - също  Wink след като подкрепят - двойката. А на Мурат -  от личен по-личен ерген - съвсем  Embarassed
Що се отнася - до външния вид - ........... много имаме да - споделим Wink

 Heart Eyes

# 698
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Мама Анжи Hug, Киво имаше впредвид, писанията, че майка му не харесва снахата и е против сватбата, това опроверга.....но май наистина си е вярно, че не я харесва Башак-била разведена и по-голяма от него Whistling Confused
Е и какво като е разведена и по-стара - няма право на щастие ли   Rolling Eyes  Laughing Laughing Laughing Нали К си я обича и му е гот с нея. Heart Eyes

# 699
  • Мнения: 5 096
Гани Hug Сега го изгледах  Hug Наиситна не казва '' Късмет'', а направо отбягва отговора и започва да им благодари, казва че е уморен и приключва интервюто  hahaha




Рекламата на филмчето продължава Heart Eyes Фотото е коментар '' Дойдохме в киното , за да се срещнем с вас''

# 700
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Нещо, което ми хареса Heart Eyes



От Кара севда:
Кемал му се струва, че познава Зейнеп от детството - знае ли какъв "играч' и "провокатор" е в момента и колко е двулична ooooh! ooooh! ooooh!
Цитат
— Ты знаешь, что отвечала Зейнеп, когда у неё спрашивали, кем ты станешь. Она говорила, что станет невестой. Мы не смогли увидеть сестру в свадебном наряде, которая с самого детства примеряла на себя белые занавески. Потому что вы поженились, словно, преступники, втайне ото всех. Вы настолько сильно любите друг друга, что готовы погубить свои мечты?
— Причём, очень сильно.
— Слушай, Озан. Зейнеп очень жизнерадостная, живая, немного мечтательная. До такой степени, что будет надеяться и верить, что улетевший от неё шарик однажды к ней вернётся. Её сердце... у неё безгранично большое сердце. Зейнеп не будет никогда предъявлять, она на всё закроет глаза. Потому, что думает, что когда-то оно всё само собой разрешиться, если она будет держать глаза закрытыми... Зейнеп не выдержит давления матери. Если не сможет дышать, то завянет просто

# 701
  • Мнения: 2 063
Аз казвам ЕВАЛЛА  на Киво и на такива мъже, които не страдат от скрупули и тесногръдие и дават шанс на любовта на жените си по-зряли от тях.  Моята кръстница, която ме е кръщавала като малка, има 30/трийсет/  годишна връзка с приятеля си, здрава връзка, на семейни начала - тя е с 8 /осем/ години по-голяма от него. Никога не са се разделяли и никога няма да го направят.  Ех, Живот!!!

# 702
  • Мнения: 255
Здравейте, момичета  Hug Хубави новини имаме. Много щастие за младоженците Киво и Башак  bouquet Дано има още сватби скоро в актъорските им среди  Laughing  За Синан не можах да разбера статията, за какво точно я плюят,  че е била с много мъже ли newsm78 Като нищо мълчанието на Бу е положителен отговор -мълчаливо съгласие Simple Smile Хубаво е, че всяка вечер се прибира при нея, значи всичко е наред, че тези дни се бях притеснила за обратното Sad

# 703
  • Мнения: 5 096
Хелънче  Hug Така е  Hug Възрастта е без значение когато хората са си сродни души и са щастливи заедно  Heart Eyes Hug

Мами  Hug Страхотен колаж Heart Eyes Най-любимите ми моменти от годежа  Heart EyesПринц и принцеса просто Heart Eyes








Petqняма страшно Heart Eyes Hug  Бу няма да се откаже толкова лесно от съкровището, което завоюва с толкова усилия Heart Eyes Hug

# 704
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте, момичета  Hug Хубави новини имаме. Много щастие за младоженците Киво и Башак  bouquet Дано има още сватби скоро в актъорските им среди  Laughing  За Синан не можах да разбера статията, за какво точно я плюят,  че е била с много мъже ли newsm78 Като нищо мълчанието на Бу е положителен отговор -мълчаливо съгласие Simple Smile Хубаво е, че всяка вечер се прибира при нея, значи всичко е наред, че тези дни се бях притеснила за обратното Sad
Rolling Eyes Rolling Eyes  Какво говориш ти  newsm78 newsm78
Вярно ли си мислиш такива неща  Shocked Laughing Laughing Laughing
Такава "изстрадана" връзка така лесно няма да свърши  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Плюс това те са свързани на много по-високо ниво от само любов - те са другари, приятели и 99,9% сигурна - партньори във всички, странични от участия в  сериали и филми, начинания  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Литъл, зная, че сме на една вълна за Буфчетата, въпреки разликите в годините  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes


 #Cussing out #Cussing out #Cussing out
https://vk.com/burakozcivit_18
Единствено ми се ще да побързат със брака заради такива като тия тука (не че ще им затворя устите, но все пак ще е разочарование за тях  #Cussing out Въпреки, че мога да кажа, че са най-големите фенове на Б иФ - ежеминутно се занимават с тях  hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: сб, 20 фев 2016, 13:53 от mama_an_ji

Общи условия

Активация на акаунт