След Чучулигата,на екрана и в живота,любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 55

  • 65 856
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 507


   Вярно Мами Heart Eyes тази клекнала поза при сватбата с Дениз не си спомням.

Помня -тази-


# 61
  • Мнения: 4 157
 Heart Eyes Hug Здравейте отново  Heart Eyes Събрахме се Wink Heart Eyes

 Wink Зайбека - го приемам спокойно - засега Embarassed Като задължителен танц - в турска сватба Wink И като възможност за изява на БУ  Peace

Как обаче ще "натоварят" сцената - ще видим. Вече почнаха - с  монтажите Peace
Кемал- Дениз  Wink
https://twitter.com/wren_feride/status/701766354181951490


Крайните резултати - от анкетата..


Тази вечер - хубави моменти предстоят...
Скрит текст:






Не зная дали ще стигне времето - да видим и годежа Thinking
И репортажът с ФЕ може да излезе Thinking

 Heart Eyes

Последна редакция: пн, 22 фев 2016, 20:21 от Ganaila

# 62
  • Мнения: 2 063
Здравейте дружки Hug Hug Hug,

Фе има право да се страхува от уроки. Красивите хора са изложени на такива рискове, подсъзнателно, дори
и  най-добронамерено настроените хора може да ги урочасат.  Толкова много народ им се радва на красотата, че без да го желаят могат да го направят.

Маман, разбрах защо носи Бу на врата си верижка, разбрах smile3521 smile3521 newsm10 newsm10.

Бу играе зейбекито много артистично и достолепно.  Много му пасва. Вярно е. че сега ще го използват във всеки сериал може би, но нека...така  носи удоволствие на зрителите, които го гледат, пък той  си знае цената за тая работа.  И без това Фе каза в едно интервю, че да научи този танц, 2-3 месеца, часове наред е прекарвал в залата за репетиции, а във филма за няколко минути и изглеждало отстрани много лесно, но те всъщност си знаели колко труд му е коствало. Ще чакам с нетърпение да го гледам.

 

# 63
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Скрит текст:
Здравейте дружки Hug Hug Hug,

Фе има право да се страхува от уроки. Красивите хора са изложени на такива рискове, подсъзнателно, дори
и  най-добронамерено настроените хора може да ги урочасат.  Толкова много народ им се радва на красотата, че без да го желаят могат да го направят.

Маман, разбрах защо носи Бу на врата си верижка, разбрах smile3521 smile3521 newsm10 newsm10.
Бу играе зейбекито много артистично и достолепно.  Много му пасва. Вярно е. че сега ще го използват във всеки сериал може би, но нека...така  носи удоволствие на зрителите, които го гледат, пък той  си знае цената за тая работа.  И без това Фе каза в едно интервю, че да научи този танц, 2-3 месеца, часове наред е прекарвал в залата за репетиции, а във филма за няколко минути и изглеждало отстрани много лесно, но те всъщност си знаели колко труд му е коствало. Ще чакам с нетърпение да го гледам.

Ще си заслужава гледането отново - Наистина Бурак най-много ми харева как го играе от всичко гледано, а аз доста се порових тогава, когато казаха че се учи да играе зейбек. Но може би и хореографията е направена много добре  Heart Eyes Heart Eyes, но и Бурак е самата грация  Heart Eyes Heart Eyes

Цитат
Зейбек има обща характерна форма за изпълнение на танца, но позиционирането на ръцете и тялото се различават в различните региони. Бавният зейбек (Agir) започва с въведение в свободен стил, където танцьорите се движат свободно, преди да започнат да танцуват в ритъма на мелодията. Много бързият Зейбек е характерен за Бурдур-Фетие и го наричат Теке (Кози) танц. Характерно за него е използването на инструмента тръстика.

Хореографията на Бурак май е съчетала и двата стила  Thinking


Великолепно Heart Eyes

Последна редакция: пн, 22 фев 2016, 21:28 от mama_an_ji

# 64
  • Мнения: 2 063
Скрит текст:
Скрит текст:
Здравейте дружки Hug Hug Hug,

Фе има право да се страхува от уроки. Красивите хора са изложени на такива рискове, подсъзнателно, дори
и  най-добронамерено настроените хора може да ги урочасат.  Толкова много народ им се радва на красотата, че без да го желаят могат да го направят.

Маман, разбрах защо носи Бу на врата си верижка, разбрах smile3521 smile3521 newsm10 newsm10.
Бу играе зейбекито много артистично и достолепно.  Много му пасва. Вярно е. че сега ще го използват във всеки сериал може би, но нека...така  носи удоволствие на зрителите, които го гледат, пък той  си знае цената за тая работа.  И без това Фе каза в едно интервю, че да научи този танц, 2-3 месеца, часове наред е прекарвал в залата за репетиции, а във филма за няколко минути и изглеждало отстрани много лесно, но те всъщност си знаели колко труд му е коствало. Ще чакам с нетърпение да го гледам.

Ще си заслужава гледането отново - Наистина Бурак най-много ми харева как го играе от всичко гледано, а аз доста се порових тогава, когато казаха че се учи да играе зейбек. Но може би и хореографията е направена много добре  Heart Eyes Heart Eyes, но и Бурак е самата грация  Heart Eyes Heart Eyes
Великолепно Heart Eyes


Маман, гледах трейлъра и снимките на зейбекито на Бу. В близък план той е вперил поглед в някоя, която му партнира в танца...много подозирам да не е Асуто... newsm78 newsm78...а Неслито милата  да гледа изумено.... newsm78

Последна редакция: пн, 22 фев 2016, 21:27 от helen.nona

# 65
  • Мнения: 4 157
 Heart Eyes Hug
Хелън Heart Eyes Аз не зная, колко са суеверни и дали Thinking Но много ми хареса - начина - по който излязоха от така създалата се ситуация. И двамата.
БУ - колко - деликатно - насочи вниманието към талисмана си Wink А тя - този ключодържател си го има и от преди, но никой не му обърна внимание...
Ако бяха такива фаталисти - нямаше да видим снимки на бебето Ачеля ми се струва Thinking Нямаше да има снимки на племенниците на ФЕ  Thinking

Те просто не искат да споделят личните си планове и преживявания. И дадоха някакво приемливо обяснение за това.
БУ и преди е имал "проблеми" с феновете, които са се опитвали да му "диктуват" какво да прави, как да постъпи...И сега реши, че няма да сподели нищо лично за Св.Валентин ooooh!

Важното е, че не е отрекла новината за наближаваща сватба и днес масово я разпространяват по страниците. Според мама Джейхан - трябва да се оженят -  веднага Wink

Мами Heart Eyes Той го танцува с удоволствие този танц и му личи. Какво го е мотивирало - за да го научи - не знаем. Но не е само в хореографията. Нали го гледахме - колко е скован на сватбата на сестра си. А сега - всяко едно едно негово  движение е изпипано. Преживява, изживява танца.

Хелън Heart Eyes Не е Асу  Wink
Скрит текст:

# 66
  • Мнения: 2 063
Heart Eyes Hug
Хелън Heart Eyes Аз не зная, колко са суеверни и дали Thinking Но много ми хареса - начина - по който излязоха от така създалата се ситуация. И двамата.
БУ - колко - деликатно - насочи вниманието към талисмана си Wink А тя - този ключодържател си го има и от преди, но никой не му обърна внимание...
Ако бяха такива фаталисти - нямаше да видим снимки на бебето Ачеля ми се струва Thinking Нямаше да има снимки на племенниците на ФЕ  Thinking

Те просто не искат да споделят личните си планове и преживявания. И дадоха някакво приемливо обяснение за това.
БУ и преди е имал "проблеми" с феновете, които са се опитвали да му "диктуват" какво да прави, как да постъпи...И сега реши, че няма да сподели нищо лично за Св.Валентин ooooh!

Важното е, че не е отрекла новината за наближаваща сватба и днес масово я разпространяват по страниците. Според мама Джейхан - трябва да се оженят -  веднага Wink

Мами Heart Eyes Той го танцува с удоволствие този танц и му личи. Какво го е мотивирало - за да го научи - не знаем. Но не е само в хореографията. Нали го гледахме - колко е скован на сватбата на сестра си. А сега - всяко едно едно негово  движение е изпипано. Преживява, изживява танца.

Хелън Heart Eyes Не е Асу  Wink
Скрит текст:

Е, браво на Неслито  smile3501 smile3501 Тенкс Генче!

Аз да си кажа честно от тези статии на турски нищо не разбирам,  къде ги казват тези неща за талисманите и сватбата ?

# 67
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Скрит текст:
Heart Eyes Hug
Хелън Heart Eyes Аз не зная, колко са суеверни и дали Thinking Но много ми хареса - начина - по който излязоха от така създалата се ситуация. И двамата.
БУ - колко - деликатно - насочи вниманието към талисмана си Wink А тя - този ключодържател си го има и от преди, но никой не му обърна внимание...
Ако бяха такива фаталисти - нямаше да видим снимки на бебето Ачеля ми се струва Thinking Нямаше да има снимки на племенниците на ФЕ  Thinking

Те просто не искат да споделят личните си планове и преживявания. И дадоха някакво приемливо обяснение за това.
БУ и преди е имал "проблеми" с феновете, които са се опитвали да му "диктуват" какво да прави, как да постъпи...И сега реши, че няма да сподели нищо лично за Св.Валентин ooooh!

Важното е, че не е отрекла новината за наближаваща сватба и днес масово я разпространяват по страниците. Според мама Джейхан - трябва да се оженят -  веднага Wink

Мами Heart Eyes Той го танцува с удоволствие този танц и му личи. Какво го е мотивирало - за да го научи - не знаем. Но не е само в хореографията. Нали го гледахме - колко е скован на сватбата на сестра си. А сега - всяко едно едно негово  движение е изпипано. Преживява, изживява танца.

Хелън Heart Eyes Не е Асу  Wink
Скрит текст:

Е, браво на Неслито  smile3501 smile3501 Тенкс Генче!

Аз да си кажа честно от тези статии на турски нищо не разбирам,  къде ги казват тези неща за талисманите и сватбата ?

Ето статиите - Гани ги беше сложила сутринта и превода им отдолу на руски
И ние не разбираме турски и разчитаме на рускините за преводите - кога верни, кога не толкова  Wink Mr. Green

Скрит текст:
Цитат
ТТ: ( очень нужен перевод🙏🙏🙏🙏🙏) за перевод первой статьи спасибо Зульфире Ачиловой😘 и Feride Nizameddin-Kizi😘
"Первая статья:
ФЭ прошедшим днем была в Левенте. Актриса, которая была на примерке одежды для своего нового рекламного ролика, привлекла внимание тем, что была без макияжа. На вопрос журналистов: "Почему в соцсетях вы не делитесь фотографиями со своим возлюбленным?", Эвджен дала искренний(откровенный) ответ: "У меня нет особых причин. Я боюсь дурного глаза."

Вторая почти такая же:
ФЭ, которая начиная с 2014 года проживает любовь с БО, прошедшим днем была в Левенте. ФЭ, у которой в инсте 1млн800тыс читателей, на вопрос журналистов: "Почему в соцсетях вы не делитесь фотографиями со своим возлюбленным?", смеясь дала ответ: "Потому что боюсь дурного глаза." В это время (между тем), у нее в руках был брелок с бусиной от сглаза."
Спасибо Фериде!
Третья:
Красивая актриса ФЭ, была на примерке одежды для своего нового рекламного ролика. У Эвджен, которая была замечена выходящей из одного здания в Левенте, спросили про новости о свадьбах, которые в последнее время вошло в моду справлять за рубежом. Высказывая свои мысли об этом, красавица сказала: "Я не любопытствую (не интересуюсь) тем, что связано с такими личными делами. Если я вступлю в брак, значит этот человек уже особенный и этого мне достаточно."

# 68
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Скрит текст:
Heart Eyes Hug
Хелън Heart Eyes Аз не зная, колко са суеверни и дали Thinking Но много ми хареса - начина - по който излязоха от така създалата се ситуация. И двамата.
БУ - колко - деликатно - насочи вниманието към талисмана си Wink А тя - този ключодържател си го има и от преди, но никой не му обърна внимание...
Ако бяха такива фаталисти - нямаше да видим снимки на бебето Ачеля ми се струва Thinking Нямаше да има снимки на племенниците на ФЕ  Thinking

Те просто не искат да споделят личните си планове и преживявания. И дадоха някакво приемливо обяснение за това.
БУ и преди е имал "проблеми" с феновете, които са се опитвали да му "диктуват" какво да прави, как да постъпи...И сега реши, че няма да сподели нищо лично за Св.Валентин ooooh!

Важното е, че не е отрекла новината за наближаваща сватба и днес масово я разпространяват по страниците. Според мама Джейхан - трябва да се оженят -  веднага Wink

Мами Heart Eyes Той го танцува с удоволствие този танц и му личи. Какво го е мотивирало - за да го научи - не знаем. Но не е само в хореографията. Нали го гледахме - колко е скован на сватбата на сестра си. А сега - всяко едно едно негово  движение е изпипано. Преживява, изживява танца.
Той трепти като струна Heart Eyes Heart Eyes - просто съм учудена от него  Heart Eyes Heart Eyes Мотивацията ще да е била много голяма  Rolling Eyes Rolling Eyes Wink Wink Heart Eyes Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 4 157
Още един превод на статията за Мама Wink

Цитат
БО с ФЭ уже два года как вместе. Мама Бурака Джейхан Озчивит очень полюбила ФЭ, с которой познакомилась некоторое время назад. "Из всех подруг Бурака, кровь больше всех (очень) прикипела к Фахрие. Настоящая леди и умная"-, поделилась с близким окружением. Даже хотела, чтобы пара поженилась как можно скорее. А ФЭ недавно принимала свою будущую свекровь в своей квартире в Истинье. Поговаривают, что БО и ФЭ в апреле состоится помолвка (обручение).

Ето - от къде е - тръгнал Wink Два месеца - преди снимките на АСБ Wink



Това е превод на частта за тях от голямата статия...
Цитат
Спасибо за перевод вчерашних статей Фериде 🙏😍😍Первая статья:
Их любовь легенда во языцех, но история знакомства одинакова (та же), пара влюбилась друг в друга на съемках КПП. По мнению поклонников они настолько подходили друг другу, что их пожелания и в самом деле сбылись. Любовь началась в 2014 году, а через год они предстали перед камерами в фильме АСБ. Работа в фильме осталась в истории, но их фотография рука об руку в форме Фенербахче все взорвала (произвела эффект бомбы). В ряды их поклонников перебрались и фанаты Фенербахче. Пробивая их имена, Гугл мне выдал вот какой вопрос "Вы хотели сказать 'Когда поженятся Фахрие и Бурак?' ". Не хотел, но больше всего в Гугле набирается это. Но пока (все еще) у этих отношений в материальном смысле победителя нет...

 Thinking Всички пишат, че любовта им е започнала по времето на Чучулигата Thinking Дали така не искат да внушат, че достатъчно дълго време са заедно Thinking нещо като - контра - глупостите Mr. Green ooooh! за Синем - за прибързването Peace

Има вече видео за ФЕ newsm78 newsm78

Последна редакция: пн, 22 фев 2016, 22:18 от Ganaila

# 70
# 71
  • Мнения: 2 063
Генче, Маман, оооххх, много се смях на Бу, как е изглеждал ама досущ турчин... Joy Joy
Прочетох и руските тектове, ама в общи линии ми стана ясно, открехнахте ме.... love001 love001 love001

Бу е голяма скица, тромавичък, не мяза на този от сега, с 10-15 кила надолу, стегнат, трениран...струна, струна.... newsm10 newsm10 newsm10

Продължавам да чета статиите...

# 72
  • Мнения: 14 507

  Генче Heart Eyes аз харесвам Фе всякак  и без грим и с грим..
Важното е ,че  не бяга  от журналята , а им отговаря и се смее с нейния  прекрасен смях.

Започва  една една от най-приятната серия и вечерята им в кръчмата.



 

Последна редакция: пн, 22 фев 2016, 22:46 от sebilMM

# 73
  • Мнения: 2 063


  Генче Heart Eyes аз харесвам Фе всякак  и без грим и с грим..
Важното е ,че  не бяга  от журналята , а им отговаря и се смее с нейния  прекрасен смях.

Започва  една една от най-приятната серия и вечерята им в кръчмата.

 newsm10 newsm10 newsm10 Така е Себи,  красива е и ставайки сутрин от леглото, въпреки, че не съм я виждала...коя ли жена може да се похвали да е красива с прибрана под кърпа коса, и изцяло открито лице...и без грим smile3521 smile3521 newsm10 newsm10

а в тази серия ли ще се боричкат Кямран и приятелчето

..забелязахте ли колко са червени ушичките на Фериде като й държи Кямран ръката.. Joy

# 74

Общи условия

Активация на акаунт