След Чучулигата,на екрана и в живота,любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 55

  • 65 898
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 255
Ахххх, тази Бесиме как ме ядоса  #Cussing out тя един син имала, а Фериде каква й е, нали уж за дъщеря я имаше Close  Как не ги обичам този тип майки (моят син заслужава най-доброто, моят син никога не е виновен). Запалих се, въпреки че е сериал Wink

В статията за мама Джейхан (която чак сега осъзнах, че е адашка на Чапа  ooooh!) пишат, че скоро Фе я била поканила нагости, не ми се вярва за две и кусур години това да е станало чак сега.

Зейбекът на Бу му се получава красиво, защото краката са му дълги и слаби и обут в тесните черни панталони, натъпкани в ботуши е като изваян  Party

# 76
  • Мнения: 14 515










Аз се моля  Praynig Praynig Praynigсамо за едно.
Любовта им да не завърши както в двата им съвместни сериал и филма след това -----с отворен край.

Петя Hug

# 77
  • Мнения: 2 063
Скрит текст:






e2606669175d0eb7deaf1388f907a/tumblr_n0wepdiJbO1sug4g8o2_r2_500.gif[/img]


[img]https://24.media.tu
Аз се моля  Praynig Praynig Praynigсамо за едно.
Любовта им да не завърши както в двата им съвместни сериал и филма след това -----с отворен край.

Петя Hug

Себи, сакън, недей така,  пепел ти на езика, дет' се вика
Аз пък имам шесто чувство, че ще се оженят до есента...
много, много сладки бяха в кръчмата, когато Фериде му каза, че е недокосната, когато Кямран искаше Фериде да знае, че не се интересува от това....много любов струеше от тях, много....

# 78
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Ахххх, тази Бесиме как ме ядоса  #Cussing out тя един син имала, а Фериде каква й е, нали уж за дъщеря я имаше Close  Как не ги обичам този тип майки (моят син заслужава най-доброто, моят син никога не е виновен). Запалих се, въпреки че е сериал Wink

В статията за мама Джейхан (която чак сега осъзнах, че е адашка на Чапа  ooooh!)
На Бесиме с кеф да и откъснеш главата - каквa беше, в какво се превърна  ooooh! ooooh! ooooh!



Имената нямат нищо общо  Hug
ceylan capa      - Джейлан Чапа  -  ceylan=газела
ceyhan_ozcivit  - Джейхан Йозчивит

Последна редакция: пн, 22 фев 2016, 23:57 от mama_an_ji

# 79
  • Мнения: 14 515
Хелен  Hug аз толкова изстрадах тяхната любов  , че ги чувствам част от моя живот.
Страх ме е  Sad ,Самият факт ,че се пазят от уроки  говори че са наясно  за хората които не им желаят доброто.Аз от кога им давам срокове за женитба ,че бях на път да се отказвам от темата за да не досаждам на момичетата.

   Ще си отдъхна когато ги  видя на тяхната  сватба , не само в роля.Такава съм си аз ,нетърпелива .Генчето и тя припалва от време на време , но е по- спокойна от мен.
Литъл , Мами и Алекс държат фронта .
Дано вие по- новите с вашия оптимизъм заразите и мен Praynig

Пожелавам ви лека нощ Hug

# 80
  • Враца
  • Мнения: 6 672

Цитат
Спасибо большое Zilya за перевод )))
Сначала о том что встретили Ф и она сказала что мерила костюм для рекламы, потом что 2 года в отношениях с Бу, что ответила на вопрос почему не делится совместными фото в соц сетях что делится тем что касается работы и к тому же чтобы не сглазили, потом о съемках с Киво, что он был недоволен Ф и сказал Керему Чагатаю что не будет никогда больше с ней сниматься, что утверждают что он теперь хочет в партнерши Эльчин Сангу, дальше у Ф спросили что думает о свадьбах знаменитостей за границей, она сказавла что считает неважным где и когда эта свадьба если она с любимым человеком.

# 81
  • Мнения: 2 063
Скрит текст:
Хелен  Hug аз толкова изстрадах тяхната любов  , че ги чувствам част от моя живот.
Страх ме е  Sad ,Самият факт ,че се пазят от уроки  говори че са наясно  за хората които не им желаят доброто.Аз от кога им давам срокове за женитба ,че бях на път да се отказвам от темата за да не досаждам на момичетата.
  Ще си отдъхна когато ги  видя на тяхната  сватба , не само в роля.Такава съм си аз ,нетърпелива .Генчето и тя припалва от време на време , но е по- спокойна от мен.
Литъл , Мами и Алекс държат фронта .
Дано вие по- новите с вашия оптимизъм заразите и мен Praynig

Пожелавам ви лека нощ Hug



Себи, Себи, подпали и на мен фитила сега, ама хайде, утре ще си довършим приказката...Лека нощ ти желая, лека нощ на всички момичета love001 love001 love001

# 82
  • София
  • Мнения: 1 877
Добро утро, Сладурки!  newsm51

Ей, големи писателки се извъдихте  hahaha - не мога да насмогвам с четенето  smile3538

Че с писането тези дни хич ме няма то е ясно, ама и филма взех да го пропускам, че нещо ми е много натоварено и уморено. Е, ако вземат да се вземат нашичките ще намеря сили за танци-манци  Joy Joy Joy Joy

Хайде на кафето и кроасаните!  Hug Френска закуска, няма да се излагаме, я!  newsm62

     


Себи, държим фронта и още как! Laughing  Наближава моментът, споко  smile3503

Прекрасен ден на всички! И много успешен!  Hug

 Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 14 515
Добро утро Hug Hug Hug

Алекс Heart Eyesмила,разбра ли сега защо бързам да си пия кафето с теб-освен ,че ме ободряваш ме и обнадеждаваш  bouquet

Може да си го позволи Фе Hugдори по- хубава е без грим  и силно червило.




След като си подобрих настроението  за равновесие на състоянието ми и да си го разваля с доста познати физиономии.
За тези ,които не знаят ,е от откриването на дюнержийницата.

Чуда се само ,защо излиза тази снимка точно сега ,преди 6 минути в Туитър

Познатите лица са -Мерве,Мурат, бащата на Бурак,самият той и неговата по  това време Чапа.


Приятен ден милички Hug

Последна редакция: вт, 23 фев 2016, 08:09 от sebilMM

# 84
  • Мнения: 4 157
Добро утро  Hug Heart Eyes Hug

Много - задачки -закачки - сте задали Heart Eyes Heart Eyes

Една по една  Wink

Себи Heart Eyes Hug Бурак продава дюнерната  newsm78

Що се отнася - до сроковете  Wink Иззеха ни функциите Wink Mr. Green Вече - други питат - вместо нас.
До края на годината - трябва Mr. Green
Следят - всяка дума....

Продължавам да не разбирам - какво означава това newsm78
Цитат
Dr.Soulmate @DrSoulmates  13 чПреди 13 часа
@wren_feride @calikusu2013 Evlilikleri ?


Продължавам ... Утката ми е - проблем - защо пак ги забърка такива Mr. Green
Това че Киво иска за партньорка Елчин е било опровергано - преди излъчването на репортажа...
Скрит текст:
Цитат
Неизвестная партнерша!

Недавно выходили слухи, что Эльчин Сангу сыграет в новом проекте с Кыванчем Татлытугом, но все новости были опровергнуты. Поговаривают, что партнершей актера станет никому неизвестная актриса.

Перевод сделан для группы Большой Клуб Турецких сериалов- turk_dizileri
Нека да има - същата новина Peace
Скрит текст:
Цитат
#diziturkhaber

Подготовки к съемкам Кыванча Татлытуга уже начались. Как утверждалось ранее, актер хотел видеть своей партнершей находящуюся в данный момент на гребне успеха Эльчин Сангу. Однако, пришло опровержение - Кыванч Татлытуг не рассматривал актрису в качестве партнерши,так как ищет совсем незнакомое для зрителей лицо. Поиски актрисы продолжаются.

Новината в оригинал - или поне - от "местна" медия. И приключвам въпроса.

Търся реакция в туитър Thinking на - другото - твърдение  Mr. Green обаче май - разтревожени няма  Wink
На друга вълна са/сме Wink
https://twitter.com/wren_feride/status/702023096367239170

Усмихнат ден  Heart Eyes Hug

Последна редакция: вт, 23 фев 2016, 10:38 от Ganaila

# 85
  • Мнения: 255
Здравейте, момичета  Hug Мами, Алекс, Себи, Хелън, Гани, Литъл  bouquet
 
Според мен продажбата на дюнерната може да е поради три причини: или Бу и баща му имат спешна нужда от пари, или бизнесът не върви, или Бу иска да се отърве от всичко, което го свързва със семейството на Чапа (нали нещо казвахте, че земята е на баща й, че тя му е помагала за пиара и тем подобни). Но всеки случай, жалко, че я продава.

Мами, сега разбрах, то разликата била една буква в имената на Джейлан и Джейхан  ooooh!

Гани, какво пишат днес медиите за тях, не разбрах?  newsm78

# 86
  • Мнения: 4 157
Петя Heart Eyes Hug
Дюнерната - не се оказа - печелившо начинание.  И на мен ми харесва - продажбата й Mr. Green Заради - спомените  Mr. Green
Не е закъсал за пари ooooh! Братята - събраха - над 22 мил. само в лири. За евра и други валути - не става дума.
КС - казват - и втори сезон ще има. И там за едни хиляди иде реч...

Новините -  сега ги - "чета" Embarassed Ще сложа линкове - ако има нещо по-различно  Peace

Обобщено - Всичко, което излезе през последните дни  Peace БУ - пред дома на ФЕ; БУ - пожелава щастие на приятелите си; Отговорът на ФЕ; Казаното от мама; Някой продължават - с годеж през април - други твърдят, че до края на годината ще има сватба.

Сега прибавяме - и Киво.
Още вчера..


Тя - Бомбата - щеше да "избухне" дори и да беше отговорила, че и харесва, мечтае - и тя да се омъжи в чужбина ooooh!
Спомняш ли си, когато ФЕ използва фенски колаж - да "отпразнува" 1 мил. последователи в инстаграм   Peace Веднага излязоха статии - копирала била  тази - онази... "Залагам си главата" - че и сега щеше да се случи същото  Mr. Green

Обаче - като гледам  репортажа - как се "мъчи" Киво да играе с ФЕ Embarassed Боже... колко мъка имало на този свят, Боже....

На този "анализ" чакам превод  Peace Очилаткото съм си го набелязала вече - като принципно заяждаш се  Mr. Green Не мога да разбера - той подкрепя или обратно - сватбите зад граница newsm78
В този ред на мисли - негови - Къде е грешката на ФЕ - в отговора, който е дала newsm78

Последна редакция: вт, 23 фев 2016, 10:55 от Ganaila

# 87
  • Мнения: 14 515
Гетче Heart Eyes
Петя Hug

  Аз съм в принудително  присъствие в къщи /монтират ми секция/ и подскачам от нерви ,че много работа ме чака .Успокоявам се като  чета  в  тема откривам това-онова.


По слухам,Бурак Озчивит который открыл свой первый ресторан в Левенте,"Бали бей Донер",решил продать это заведение. В связи с тем,что оно уже не такое прибыльное как раньше,хотя бы потому что актер бывал там,и народу было безумное количество с разных стран.А сейчас,он редкий гость там,из-за нехватки свободного времени. Озчивит просит,за заведение "440 тысяч.тур.лир",а сам хочет заняться более выгодным бизнесом,каким пока остается загадкой.Уже появились первые покупатели,актер ведет переговоры с ними.



Красавица -Мурка,а каква игра направи Кево с нея макар и за малко .И там не я оставиха на мира.Как няма да носи нещо против уроки.



Много и искрено се радвам за Кево.Изглежда ми щастлив и спокоен !

# 88
  • Мнения: 4 157
Себи Heart Eyes Hug
Много странен репортаж - снощи Thinking От една страна - говорило се, че Киво не искал да играе с ФЕ - а от друга - много хубаво подбрани кадри и достатъчни като количество Thinking
Ами - "ако искаше" - какво правим Mr. Green ooooh! Трябваше и тях да женим  Mr. Green

Или - цялата работа - трябваше да изглежда "случайна" newsm78 Нали обикновено - има по много микрофони, камери на различни ТВ-та Thinking А сега  newsm78 Първо БУ - го "срещат" репортери само на ШОУ Thinking а сега ФЕ - само от Утката Thinking и то за втори път-така. Нали имаме - селфи с репортерите.

И мога да си позволя да дам следния пример  Peace Ние харесваме Боз и Аслъ  Peace Ако спомена - други - ще се приеме като заяждане ooooh!

Отразиха - двойният стандарт - на медиите към ФЕ Peace
Цитат
ÇALIKUŞU_F love B @19Meadow  15 чПреди 15 часа
Magazin basınının çifte standart tavri :Fahriye seti ziyaret edince Baskın oluyor, diğerleri sete gidince Ziyaret!!

Ако ФЕ посети - снимачната площадка - ШОК - Ужас... Ревност  ooooh!
Но - Боз - при Аслъ - Ашк...

 Mr. Green Ако и по всички - вълнуващи ни въпроси - имахме толкова - бързо развитие Mr. Green

Дюнерната вече не се продава, а се отдава под наем  Wink

На 20-ти февруари са сменили обявата Peace

Защо обаче - е споменато и името на ФЕ newsm78 Поне - пишат, че е щастлива Wink

Както и да е  Peace "Подредихме" въпросите - проблемите Wink по важност и значение - за кой ли път вече  Wink За Киво - се забрави  Peace По-важен от него е - бизнеса на Бурак  Wink и - препратката - към "бъдещето" заедно с ФЕ  Wink
Оказва се, че съм задобряла с турския Embarassed Всичко разбирам .....но не бих взела - страна - в спора Wink

 Heart Eyes
ПП Wink  hahaha Ако и при това разгласяване - повсеместно и международно - на обявата за дюнерната, Бурак не успее да си намери - наематели или купувачи   #Crazy #Crazy Mr. Green

Последна редакция: вт, 23 фев 2016, 13:37 от Ganaila

# 89
  • Мнения: 255
Сигурно Чапа го е проклела да не му провърви бизнеса Wink Затова трябва да се оженят без да се знае кога и къде и след това да кажат: ние се оженихме, ето ви снимки, гледайте  Wink
Според мен Киво е длъжен да оправдае тези уж свои изявления, че не иска да играе с нея и не я харесва, като заиграе някъде с нея отново, тогава да им затвори устите на всички зложелатели  smile3508
За сватба зад граница, на Фе може и да й се иска да се ожени там, където се е родила и живеят близките й, но Бу е голям традиционалист и сигурно не смее и да му спомене  Confused и затова е отговорила, че й харесва идеята по принцип.

Общи условия

Активация на акаунт