Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 12

  • 59 923
  • 791
  •   1
Отговори
# 15
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 677
Ако трябва да бъда честна  му отива това Evil на същността.

# 16
  • Мнения: 1 780
В събота гледах едно предаване за сватби ..... та младоженката се казваше Златоела  newsm78 , днес попадам на ЦЕНЦЕРУШКА Лозанова   #Crazy

# 17
  • Мнения: 47
Ценцерушка Shocked Предпочагам не е младо момиче?! Сега се сещам за една баба МараТонка, трябва да е на около 70-80 години вече

# 18
  • Мнения: 2 299
Има една докторка, редовно я дават в „Преди обед” по бтв, казва се Неделя Щонова.

# 19
  • Мнения: 679
Има една докторка, редовно я дават в „Преди обед” по бтв, казва се Неделя Щонова.

В същото предаване дават и Д-р Василка Юрукова. Приличат си и се чудя дали не са сестри  Simple Smile


По темата: Донелия, на средна възраст, много приятна жена!

# 20
  • Мнения: 1 780
Ценцерушка Shocked Предпочагам не е младо момиче?! Сега се сещам за една баба МараТонка, трябва да е на около 70-80 години вече

Като я гледам е около 55г . Тук  Епископ Поликарп и Ценцерушка Андреева са на откриването на изложба на киноафиши, дарение от читалище Георги С. Раковски
Скрит текст:

# 21
  • Мнения: 3 135
Здравомир
Гордислав

# 22
  • Мнения: 1 317
Десинора - видях преди малко във ФБ.

# 23
  • София
  • Мнения: 11 502
И аз току що, във фейсбук, попаднах на Натък.

# 24
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 677
Аз си мисля,че тези от фейса са нереални  newsm78

# 25
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Момиче Нил и момче ТунА  Peace

# 26
  • Мнения: 2 406
Когато бях ученичка в училище имахме от випуска момиче с името Кристин и момче също с името Кристин.Войната помежду им беше голяма,а спора беше-в крайна сметка мъжко или женско име е?!? Simple Smile

# 27
  • Мнения: 5 407
Кристин е женско име.

# 28
  • Мнения: 1 317
За името Айлин съм чувала спорове също. Имах съученик и после състудентка с това име.

# 29
  • Мнения: 5 407
Айлин също е женско Crazy

Общи условия

Активация на акаунт