Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 12

  • 59 898
  • 791
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 679
Благодаря за новата тема!  bouquet

Преди малко във Фейсбук видях Ралин - дете. Но не знам на коя гласна е ударението.  

# 2
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Не знам дали е споменавано в другите теми това име,но аз наскоро се сблъсках с това Ника.Ударението е на А.Някак странно ми е.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Естел, благодаря за темата  bouquet

Имах ученичка Ника, сега е 5 клас, бащата е руснак.

НиколА - момиче - на мен ми е странно.

# 4
  • Мнения: 1 317
Нова тема, благодаря  bouquet
Познавам Елия -около 20 годишна, не го бях чувала.

# 5
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Благодаря за новата тема! Сега се сетих за момиченце Кристал, ударението е на А. Леко ми е странно и е от модата на женски имена, незавършващи на А/Я, тип Никол, Ивон и подобни.

# 6
  • Мнения: 47
Имам приятелка НиколА, англичанка е. Много нормално име за тук, в България много ще и се подиграват( ако е дете) поне така си мисля.
Кралина ми е странно на мен, онзи ден я видях някъде из фб.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Благодаря за новата тема!  bouquet

Преди малко във Фейсбук видях Ралин - дете. Но не знам на коя гласна е ударението.  

Аз имах съученичка Ралина, вече на 35+.

На моя състудентка племенникът й се казва Илвиян - мисля, че беше кръстен на дядо си Илия и баба си Виолета, но вече не си спомням точно.

На нашите нови съседи щерка им се казва: Ивет-Стефани.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
На моя позната синът е Ивилян - 8 клас е в момента.

# 9
  • Мнения: 1 326
Кръстихме дъщеря ми Полин на свекърва ми-Павлина.Живот и здраве ако 2-то ни детенце е момиченце,ще го кръстим Ванеса-Никол-на майка ми и баща ми.   Heart Eyes

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 319
Срещнах във фб едно име Динина.Едно ми е странно. newsm78 Rolling Eyes

# 11
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Сега се сетих за едно име на един познат Ивил  newsm78 .Все се чудя от къде идва името му,но ми е неудобно да го питам.Иначе се обръщат към него с Ив.

# 12
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Сега се сетих за едно име на един познат Ивил  newsm78 .Все се чудя от къде идва името му,но ми е неудобно да го питам.Иначе се обръщат към него с Ив.
Може да е български вариант на Evil Mr. Green
Наскоро се сетих за двама познати единият  се казва Истилиян, а другият Испиридон, идея си нямам откъде родителите им са ги измислили тези имена, за мен са аналогии на Стилиян и Спиридон, но това "И" отпред  Shocked

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Ако Истилиян е от Пловдив го познавам. И аз се чудя от къде идва името му.

Познавам една Селена, името не е чак толкова необичайно, интересното за мен е, че е кръстена на двете си баби - Сия и Елена.

# 14
  • Мнения: 5 338
Познавам Кристел - момиче.

Общи условия

Активация на акаунт