Избор на телефон

  • 372 150
  • 6 058
  •   1
Отговори
# 2 805
  • Мнения: 5 255
Моля ако някой има впечатления от телефон Motorola moto g30 да сподели. Главно се интересувам от издръжливостта на батерията, и снимките качествени ли са.
Ревю от GSMarena правено в България. https://www.gsmarena.com/motorola_moto_g30-review-2237p5.php

# 2 806
  • Мнения: 2 108
Някой направи ли предварителна заявка за Iphone 13?
Кога очаквате да ги доставят?

# 2 807
  • София
  • Мнения: 46
Някой направи ли предварителна заявка за Iphone 13?
Кога очаквате да ги доставят?

Аз направих предварителна заявка от Emag. Първоначално ми казаха след 08.10 да го очаквам, но от онзи ден в сайта изписва, че доставките ще започнат от 17.10.

# 2 808
  • Мнения: 2 108
Аз направих през Виваком и никой нищо не знае..... а ми предстои по-дълго отсъствие от страната и не знам как да процедирам с доставката ако се улучи в този период

# 2 809
  • София
  • Мнения: 46
Ами остава надеждата телефонът да дойде преди отсъствието или след това.

Вариантът е да си говорите с хората от Vivacom, ако има опция да го запазят, докато го вземете.

# 2 810
  • Мнения: 1 090
Отидох ЗОРА на 8 окт. В първия ден на доставките от предварителните поръчки, а аз нямах такава.
Поръчах 13 pro max,  платих го и на 9ти го взех от магазина. Много съм доволен от коректноста им.

# 2 811
  • Мнения: 9 033
Ако си купя мобифон и го оставя така в кутията,ще може ли да се ползва след пет години например,или след десет? Ще се развали ли? Има ли някаква трайност?

# 2 812
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 996
Няма да се развали, но ще е технологично остарял.

# 2 813
  • Мнения: 5 381
Майче не ми е много за тук въпроса, но нещо не мога да намеря вариант да изключа всички звуци и вибрации на Huwawei P40 Pro.
Говоря за тези, които са свързани с Viber, Messanger, Facebook и тнт.

# 2 814
  • Мнения: 5 255
Майче не ми е много за тук въпроса, но нещо не мога да намеря вариант да изключа всички звуци и вибрации на Huwawei P40 Pro.
Говоря за тези, които са свързани с Viber, Messanger, Facebook и тнт.
Тази тема https://www.bg-mamma.com/?topic=675744

# 2 815
  • Мнения: 2 108
Поръчката и плащането са от 5,10,2021 г.  още никой нищо не казва; Звъня ,питам .....  не се знае кога ще дойде-може тази седмица, може другата, може и ноември; Просто при всяко обаждане различен служител дава различен отговор; Отказват ми и промяна на номера за доставка или промяна на адреса за доставка;
Моля, не си поръчвайте никога нищо от Виваком!

# 2 816
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 996
Айфон нямат чипове и затова производството на айфон 13 е силно намалено. Операторът не е виновен.

# 2 817
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Производството на чиповете стратира още през май, а Apple подписаха с леярната TSMC споразумение за приоритет.

Но имат голям проблем с камерите, тъй като фабриката във Виетнам, в която се произвеждат - затвори, поради ковид ....

Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 19:17 от a.l.e.n.a

# 2 818
  • София
  • Мнения: 862
Здравейте!
Двоумя се между два телефона Xaiomi redmi note 10 pro и Poco X3 Pro.
Нямам опит нито с едната, нито с другата марка.
Изгледах куп ревюта, които с нищо не ми помогнаха в избора.
Poco изглежда по-добър телефон, но със сравнително слаба камера.
Здравината доказана с времето също е важен фактор.
Бих приветствала и други предложения в същата ценова категория.

# 2 819
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 743
Piole, сега кажи от телефона доволен ли си?

Общи условия

Активация на акаунт