Избор на телефон

  • 372 150
  • 6 058
  •   1
Отговори
# 3 690
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Те май вървят заедно - батерията и задния панел. В сервиз трябва да могат и да запазят херметизирането, т.е. водоустойчивостта, стига мембраните и т.н. да не са износени.

# 3 691
  • Мнения: 68 654
Колега скоро счупи задна камера, ходи в сервиз и му го смениха. Около 30 лв каза..моторола някаква е телефона му.

# 3 692
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Тета, а имаш ли представа за колко време горе-долу, че тук в Германия с рекламациите е леко зловещо, едно легло от Икеа за да ми го сменят отне повече от месец ☹️  ако и сега е така по-скоро ще си жертвам гаранцията и като дойдем в България тогава ще го оправям.

# 3 693
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Ако гаранцията е международна, би бледвало и тук да може да се ползва. Можеш да попиташ. Ако компонентите са налични - бързо става.

# 3 694
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Нямам представа но мисля, че си е на магазина 🤔 трябва да питам.

# 3 695
  • Мнения: 68 654
Не е предявявал рекламация колегата.

Иначе тя се отправя или към производителя, или към търговеца..изборът е на клиента.

Месец е срокът за отстраняване на повредата, при уважена рекламация.

Икея без жалби до кзп трудно се задействат.

# 3 696
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 434
Здравейте , препоръчайте ми телефон на Самсунг нещо бюджетно с добра камера и да държи горе долу прилично батерията . Ще се ползва за чат , интаграм , и ровене в нета ...А и здрав да е горе долу . Бюджет около 500 -600 лв . Някога имах Самсунг , но замина след падане ...Сега съм с Huawei p smart pro ,, но е с една умряла колона пиксели Благодаря ппредварително !

# 3 697
  • Мнения: 260
И аз се интересувам от сравнително бюджетен Самсунг.
Още разносвам моя галакси ес 5, че новият Ксиаоми редми про 8, нито ме буди, нито аларма след примерно 10 мин, мога да ползвам, абе не е моят телефон.

# 3 698
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Samsung Galaxy A52s беше в някаква кампания в Емаг - няколко човека ме питаха за него тези дни. Не зная дали кампанията продължава - можете да погледнете.

# 3 699
  • Мнения: 260
Samsung Galaxy A52s беше в някаква кампания в Емаг - няколко човека ме питаха за него тези дни. Не зная дали кампанията продължава - можете да погледнете.
Благодаря, аlena, мен цената ме устройва независимо къде е. Стига да не е над 1000+, за телефон такива пари не ми се дават, някак безсмислено е във времената, в които живеем. Hug

# 3 700
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
За Вашия бюджет - Samsung Galaxy A73 Simple Smile Опционално Samsung Galaxy S21 FE или Samsung Galaxy S20 FE (със SD SoC).

# 3 701
  • Мнения: 260
За Вашия бюджет - Samsung Galaxy A73 Simple Smile Опционално Samsung Galaxy S21 FE или Samsung Galaxy S20 FE (със SD SoC).
Много, много благодаря! Hug

# 3 702
  • Мнения: 8 952
По повод камерите на айфон: Не съм виждала телефон, който да прави по-хубави снимки. Това е мнението и на всичките ми близки и познати.

# 3 703
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Самсунг A22 или Redmi 10?! Телефонът ще замени Redmi 9 (работи си чудесно, но ще стане резервен), за сина ми ше е.

# 3 704
  • Мнения: 277
Здравейте,на някой със Samsung A52S да му се е получавало така?
Вчера малко се понамокри ,тъй като беше в  джоба на якето ми ,та тази сутрин реших да го включа да се зарежда и ми излезе това със много гаден алармиращ звук ,  който не спира , вече е така няколко часа,не мога да го рестартирам , изключа , абсолютно нищо...
Реших да чакам да му падне батерията и  тогава да видим какво ще показва .....

Общи условия

Активация на акаунт