ХИТОВИ романтични РУСКИ филми и сериали - тема 13

  • 77 093
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 243
Здравейте  Simple Smile
пуснаха първите серии на "Не пара", сладко сериалче, Макарский е очарователен, сериите са дълги.
https://russia.tv/video/show/brand_id/60655/episode_id/1307496/










Мария, не за что!
Докато търсех комедии и ненатоварващи сериали, трябваше да се напъна, защото в главата ми е каша, гледам непрекъснато и не всичко помня, та...у меня назрел вопрос.
Ако не е много трудоемко и ако се напънем заедно, бихме ли могли да класифицираме дългите списъци с филми от стр. 1? Поне в най-общи черти? Ще бъде по-лесно да намерим каквото търсим. Може по жанр, по година, или дори само като х/ф, мини сериал, сериал. Поне няколко чекмедженца да им направим на нашите филми.

Ако побързаме, можем дори за новата тема да успеем, давайте предложения и идеи.  Simple Smile

# 706
  • Мнения: 3 547
Вале, за новата тема е абсурд да успеем, щото материалът е огромен .

по моему засега за новата да си останат тези основните, а вече за следващата да се опитаме да направим подреждане по жанрове - да речем -  криминални, мелодрами, исторически и военни, комедии и т.н.. може да си разпределим задачите, после ще ги подредим по азбучен ред в съответния списък и вече за следващата тема ще ги добавим.

дори и това няма да е съвсем просто, защото не всички сме гледали всичко и ще се налага да се прави справка кой филм какъв е .

особено за филмите, предлагани в по-ранни теми, преди аз да започна да чета тоя форум изобщо не съм сигурна дали дори  и една четвърт от тях съм гледала.

натали съвсем съвестно подрежда абсолютно всичко, което предлагаме, но навярно и тя не успява да изгледа всичко ...

обаче идеята ти е хубава и може да се заемем полека ... bouquet

аз бих се заела с криминалния жанр на първо време. най-много това гледам и сигурно ще са ми по-познати заглавията  newsm78

# 707
  • Мнения: 3 243
Лор, радвам се, че приемаш идеята, ще чакаме и други да се изкажат. Доста труд е наистина, но пък ще проправим пътечки в тази безбрежна тайга.  Simple Smile
Представям си нещо такова - всеки от нас поема определени страници от списъка, за да не разваляме подредбата по азбучен ред и усилията на Натали. Ако нещо не сме гледали, консултираме се с кино-театр, после си разменяме страниците и който може, допълва.
Когато срещу всяко заглавие има отметка, ги подреждаме в нови списъци.

Аз гледам "Не пара" и одобряю!  Joy

Страхотна нова снимка на Нил Кропалов

# 708
  • Мнения: 3 547
хахах...много сладка нова комедийка от преди два-три дни  Joy Joy Joy Joy



От печали до радости



Нина Сизова, Анна Сизова, Павел Южаков-Харланчук,  Александр Ефремов
Александр Цуркан, Марина Куделинская, Дмитрий Тесловский

Это история о встрече двух сестер-близнецов, разлученных в младенчестве и не подозревавших о существовании друг друга до 20 лет.
Анна работает дояркой на сельской ферме, Яна - городская жительница, актриса, которую коллеги по цеху, да и она сама, считают обделенной талантом.

http://bigcinema.tv/series/ot-pechali-do-radosti-2016.html

# 709
  • Мнения: 3 547
за малко да пропуснем днешния любимец - рожденник

Ч.Р.Д !   bdbaloni


# 710
  • Мнения: 3 547
 Laughing Laughing какво ли снимат )))


изобщо всички са по снимки  някъде ...)))










Последна редакция: чт, 23 юни 2016, 10:27 от lor

# 711
  • Мнения: 3 243
Светлана Ходченкова ▪ Официальная группа
Как мы уже сообщали ранее, в этом году 27-й "Кинотавр" закрылся показом трагикомедии "Сдаётся дом со всеми неудобствами" режиссёра Веры Сторожевой, снятой по книге Маши Трауб -"Домик на юге". Продюсерами картины выступили Карен Шахназаров, Станислав Говорухин и Екатерина Маскина, а ведущие роли в проекте исполнили Виктория Исакова, Ирина Пегова, Светлана Ходченкова, Владимир Вдовиченков и другие актёры...........................................
Дата выхода фильма в прокат неизвестна. Пока «Мосфильм» занимается поиском прокатной компании для выпуска картины в кинотеатрах.


https://vk.com/club76210607?z=video-12802544_456239040%2F4d04031 … pl_wall_-76210607



Полная версия видеоинтервью Светланы Ходченковой для телеканала «МИР 24». (Эфир от 7 июня 2016г)
https://vk.com/hodchenkova.group?z=video-12802544_456239039%2F35 … pl_wall_-12802544

# 712
  • Мнения: 3 547
гледам Вълците на НТВ мир ...)))

голямо удоволствие си е да го гледа човек по тв )))



# 713
  • Мнения: 3 547
ivanyankovsky Маме и Папе сегодня 26 лет!!!! Счастье быть вашим сыном!!


и ние ги обичаме ))

# 714
  • Мнения: 3 547
ах с каква любов посрещат Ванечка на гастролите )))


# 715
  • Мнения: 3 243
"От печали до радости" се оказа много хубава лирична комедия, приятна за гледане.

Продължават сериите на "Не пара" с Антон Макарский и Светлана Антонова.
Попаднах на интервю с Антон и съпругата му, което доста ме озадачи. Наистина нищо не знаем за актьорите, колкото и да ги гледаме!  Grinning
http://www.femmina.ru/articles/176-anton-makarsky/

Цитат
Вика: Сейчас мой гардероб состоит только из тех вещей, которые нравятся Антону, а другие я дарю подругам или сестре Монике. Антон не разрешает мне в повседневной жизни красить губы и ресницы, носить короткие юбки. И вообще последнее слово в семье всегда за Антоном.
  newsm78

Цитат
Антон: Я человек неревнивый, а очень справедливый. Но если что-нибудь узнаю, убью (смеется). Ревность очень негативная эмоция, она разрушает любовь. Я Вику чувствую на расстоянии больше, чем она меня. Я ей доверяю, но проверяю ее мобильный телефон, записные книжки, я должен все знать про свою жену, чем она дышит, хотя мы расстаемся крайне редко.
  newsm78



Денис Шведов има дъщеричка! Честито!!!

# 716
  • Мнения: 3 547
честито на Денис )))

от Макарский никога не бих очаквала такава щуротия - да е толкова доминиращ и да ограничава жена си в дрехи, грим. това пък за четенето на телефоните съвсем ме уби Laughing

но има си и такива хора - уж напълно нормални, но с някаква патологична ревност, която не са в състояние да контролират. тотално собственическо чувство.
лошото е, че обикновено жертвите им така свикват с това, че го приемат за норма, дори стават зависими и не са в състояние да вземат самостоятелни решения за елементарни, ежедневни неща...

явно Антоша е точно такъв тип, а жена му му се е вързала и му играе по свирката.

те много дълго време не са имали деца, повече от 10 години мисля, така че и това е донякъде фактор. кой знае какъв тормоз и е минал през главата на бедната жена, така че това сега с контрола даже не го брои за проблем  Mr. Green

при всичките им положителни качества на нашите любимци,  си имат и тъмни страни на характера. и Антошка така - красив, талантлив, обаятелен,  с великолепен глас и 'абсолютен слух', а у дома - тиран ))))
/помниш ли, Вале. в книгата за Даниил, която четохме, пишеше, че Антон сам си казвал, че е с цигански произход всъщност/  

да е жив и здрав, добре, че ни ни е в къщите  Joy

помните ли, че като четохме за Любава и за Миша Пшеничный, от интервюто им се долавяше почти същата ситуация. всичко решавал Миша, той и казвал как да се облича, тя не била знаела кое е правилно, той готвел по-добре и разни от тоя род.
откак го четох това интервю, все като видя някой от тях двамата се сещам за това.

особено когато видя Любава да играе роля на хищна и манипулативна жена по филмите  Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: пт, 24 юни 2016, 01:05 от lor

# 717
  • Мнения: 3 547
какъв прекрасен глас има Антон )))

обожавам руската версия на Belle  харесвам я дори повече от оригинала  Two Hearts Two Hearts

в нея за пръв път чух и видях Макарский  Rolling Eyes



 честно, замислих се, ако Антоша всъщност ми пее така по цял ден вкъщи, дали не бих го все пак изтърпяла да ми рови из телефона   Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 24 юни 2016, 01:00 от lor

# 718
  • Мнения: 3 243
Доброе утро

и аз обожавам руската версия на Belle и всъщност Макарский като актьор не ме впечатлява особено, но в "Не пара" приятно ме изненада.
Въобще не мога да си представя съвременни млади хора, реализирани и успешни, в щастлив брак, да правят такива неща като забрана за грим или ровене в телефона. Това е срамно и ако ревност те кара да паднеш толкова ниско, прави го тайно поне, а не да споделяш в интервю.
Но пък казва също "я должен все знать про свою жену, чем она дышит, хотя мы расстаемся крайне редко."
Нека се обичат и да са щастливи. Чудесно е след толкова години брак да са толкова привързани един към друг.

В последните дни почнаха да излизат нови снимки от Московския кино фестивал.











Това видео ще ви направи щастливи
https://www.facebook.com/DanilaKozlovskyFansBR/?fref=ts

# 719
  • Мнения: 33
Hello everyone.
Предлагам ви да изгледате
Медвежья охота (2007) / Лов на мечки
http://-spam085-/details.php?id=225406
Сори ако са забранени външни връзки, изтрийте линка ако в разрез с правилата.
Също мога да ви помогна с намирането на всеки руски филм или сериал.
Също дори може и да имат бг субтитри. Синхването на субите е елементарно за мен ако не съвпадат.
Също и този
http://-spam085-/details.php?id=225418
Эйнштейн Теория любви С1Е1 (2013)
Ще се преведат всички 4 серии.
Поздрави.

Общи условия

Активация на акаунт