Сватбени рокли

  • 67 239
  • 142
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 161
Здравейте,

Включвам се, за да похваля Princess Fashion Studio в София. Сватбата ми беше на 21-ви август. Роклята, която си избрах на White One, направих поръчката края на май, доставката беше края на юли. Тъй като се наложи доста стесняване в последния момент, заради моята загуба на тегло, ми взеха последните мерки буквално седмица преди сватбата. Всичко беше изпълнено перфектно. Отношението също беше перфектно.

# 91
  • Мнения: 1
Здравейте, много много се вълнувам. Ще ставам булка Simple Smile Получих романтично предложение от моя дългогодишен приятел и започваме да планираме мечтаната сватба. Разбира се, най-важната част е роклята Simple Smile Четох много в интернет и се ориентирах горе долу. Със сигурност ще мина през Асеновград да разгледам, отделно си харесах няколко модела като визии на испанските марки Avenue Diagonal, La Sposa  и White One. Харесах си и на Pronovias от новия каталог, но като видях цените и май ще пропусна. Ще си остана с въздишките да нося роклята на Ирина Шейх от ревюто Simple Smile
Колебая се между нежна русалка с голям воал и шлейф или нещо тип модерна принцеса. Като меря ще си позная роклята Simple Smile Накупих си всички сватбни списания и си харесах някои български дизайнери мъже, които ме изненадват приятно.
Започвам приключението "мечтаната рокля" и ще ви държа в течение как се развиват нещата Simple Smile Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 1
Здравейте,

Някой да има представа ориентировъчно колко пари вървят роклите в Sweet Memories гр. Варна?

Благодаря предварително!

# 93
  • London, UK
  • Мнения: 301
Здравейте момичета,

Имам нужда от малко насоки. Живея в чужбина и ще си идвам за празниците и искам да обиколя колкото се може повече магазини за рокли за възможно най-кратко време, като ме интересуват предимно места на които могат да ушият рокля по снимка или да направят комбинация от няколко рокли. Гледала съм много модели онлайн и за нито един не мога да кажа, че е това което искам, затова предпочитам да ми я ушият. Вероятно ще отделя един ден за Асеновград, но преди това мисля да обиколя София. Сега въпросът ми е според вас от къде е най-добре да започна, кои магазини са близо един до друг и в кои е необходимо запазване на час и в кои не? Има ли магазини в Асеновград за които трябва запазване на час? Спомням си, че преди години по баловете приятелки като ходеха не им трябваха часове, дали това важи и за булките?

Благодаря ви предварително за помощта Simple Smile

# 94
  • Мнения: 1 488
Здравей, Цвети!
Аз лично не обикалях много, защото бързо намерих това, което исках. Но ще споделя с теб макар и малкия ми опит Simple Smile
В София посетих само салон Арети, където трябваше да си запазя час предварително. Имат красиви рокли, но моята не беше там. Не мисля обаче, че могат да шият, защото имат каталог и ги поръчват от чужбина.
В Асеновград има ужасни магазини с още по-ужасни рокли. Струва си само да посетиш магазините на Стоян Радичев, те са два в Асеновград. Не трябва да си запазваш првдварително час. Може да видиш фейсбук страниците както на Арети, така и на Стоян Радичев, за да добиеш представа за роклите.
Моята беше от Стоян Радичев.
Това е от мен, дано се включи още някоя девойка с повече инфо за бутиците и по-скоро да даде съвет къди би могла да си ушиеш.
Успех с намирането на рокля!

# 95
  • велико търново
  • Мнения: 588
Виктория това е твоят опит и мнение.
Аз бих посъветвала да се пробва налична рокля в магазин . Която се доближава до моделът който искате.После хубаво преценете подхожда ли ви.Цвят и дължина на роклята.С колко високи обувки ще сте.

# 96
  • London, UK
  • Мнения: 301
Благодаря и на двете ви за отговорите. Със сигурност ще мина през Радичев и вероятно през Арети. Колкото до меренето, аз съм ходила в Англия и знам какво искам като цвят, дължина и модел, проблемът е, че не мога да намеря всичко което искам в 1 модел. Обикновено трябва да се комбинират 2 или 3 модела, а магазините които просто внасят не го предлагат като вариант.

Ще се радвам, ако и други минали по този път дадат мнение.

# 97
  • Мнения: 1 756
Здравейте,

Включвам се, за да похваля Princess Fashion Studio в София. Сватбата ми беше на 21-ви август. Роклята, която си избрах на White One, направих поръчката края на май, доставката беше края на юли. Тъй като се наложи доста стесняване в последния момент, заради моята загуба на тегло, ми взеха последните мерки буквално седмица преди сватбата. Всичко беше изпълнено перфектно. Отношението също беше перфектно.

Много ми харесват как работят. От няколко от по-нестандартните им модели събрахме моята визия. Първа и единствена проба имах и сега трябва да ида да си я взема тези дни Simple Smile Влюбена съм в роклите им. Това е и първият и единствен бутик, който посетих след обстойно разглеждане в интернет. Препоръчвам с две ръце!!!

# 98
  • Мнения: 25
Привет от мен! Съвсем нова съм в сайта Simple Smile Това лято ми предстои да бъда булка (началото на юни) ☺ От два дни разглеждам рокли, но от българските модни къщи абсолютно нищо не ми хваща окото. Искам да попитам някоя от вас знае ли добро шивашко ателие, което може да ми направи избрана рокля наистина добре? Харесала съм един модел съвсем случайно и не мога да го открия никъде за директна продажба, затова обмислях вариянта с шиене по поръчка. И да попитам някоя от вас да си е купувала роклята от "Atelier Ivoire" ? Там единствено харесах една рокля, но не съм чувала никакви отзиви за тях и дори не знам какъв им е ценовия диапазон Simple Smile Забравих да отбележа, че не съм разглеждала нещата на Julia Kontogruni и силно се надявам там да намеря "моята" рокля Simple Smile

# 99
  • Мнения: 2 840
Привет от мен! Съвсем нова съм в сайта Simple Smile Това лято ми предстои да бъда булка (началото на юни) ☺ От два дни разглеждам рокли, но от българските модни къщи абсолютно нищо не ми хваща окото. Искам да попитам някоя от вас знае ли добро шивашко ателие, което може да ми направи избрана рокля наистина добре? Харесала съм един модел съвсем случайно и не мога да го открия никъде за директна продажба, затова обмислях вариянта с шиене по поръчка. И да попитам някоя от вас да си е купувала роклята от "Atelier Ivoire" ? Там единствено харесах една рокля, но не съм чувала никакви отзиви за тях и дори не знам какъв им е ценовия диапазон Simple Smile Забравих да отбележа, че не съм разглеждала нещата на Julia Kontogruni и силно се надявам там да намеря "моята" рокля Simple Smile
"Atelier Ivoire" имат цени в сайта, около 1-2 к лева , същите рокли ги видях аз в китайските сайтове
на Julia Kontogruni  - скъпи ( над 2 к лева май)  и красиви, но си зависи с какъв бюджет сте : ))) за едни са скъпи, за други - не особено

# 100
  • Мнения: 25
Привет от мен! Съвсем нова съм в сайта Simple Smile Това лято ми предстои да бъда булка (началото на юни) ☺ От два дни разглеждам рокли, но от българските модни къщи абсолютно нищо не ми хваща окото. Искам да попитам някоя от вас знае ли добро шивашко ателие, което може да ми направи избрана рокля наистина добре? Харесала съм един модел съвсем случайно и не мога да го открия никъде за директна продажба, затова обмислях вариянта с шиене по поръчка. И да попитам някоя от вас да си е купувала роклята от "Atelier Ivoire" ? Там единствено харесах една рокля, но не съм чувала никакви отзиви за тях и дори не знам какъв им е ценовия диапазон Simple Smile Забравих да отбележа, че не съм разглеждала нещата на Julia Kontogruni и силно се надявам там да намеря "моята" рокля Simple Smile
"Atelier Ivoire" имат цени в сайта, около 1-2 к лева , същите рокли ги видях аз в китайските сайтове
на Julia Kontogruni  - скъпи ( над 2 к лева май)  и красиви, но си зависи с какъв бюджет сте : ))) за едни са скъпи, за други - не особено


За "Atelier Ivoire" питах и ми казаха 2000 лв за тази, която съм си харесала :/ Смятам, че е напълно излишно да дам толкова пари.. до 1000-1500 е моят бюджет Simple Smile Интересуваше ме, като качество как са роклите на Atelie Ivoire Simple Smile Ако има някой купувал роклята си от там да сподели Simple Smile Май все повече клоня към шивашко ателие, което да ушие роклята ми.. Съвети за ателие? Simple Smile

# 101
  • Мнения: 122
momicheta znaete li dali  ima predstavitel na Berta v Bulgariq?v internet ne otkrivam nishto.mersi
__________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: пн, 23 яну 2017, 13:30 от AnMary

# 102
  • София
  • Мнения: 661
Аз ходих в Atelie Ivoire наскоро и просто нямаше нищо налично. 10-ина рокли, по-базовите модели. А на сайта им има красиви неща. Но няма как да пробваш.

# 103
  • Мнения: 38
Момичета, а какви са цените в магазините на Радичев? И друго, вярно ли е че броя на парашутчетата които трябва да се поръчат трябва да е задължително 33? Thinking

# 104
  • Мнения: 140
Когато аз ходих до Асеновград (август 2015 г.) имаше промоция в магазина на Радичев. Роклите бяха между 600-800 лева.

За късметчетата (парашутчетата) има различни тълкувания за бройките - годините на булката, нечетен брой, на гостите, 33 и т.н. Може би е най-добре да си изберете вие взависимост от броя на гостите, годините, ваше любимо число и т.н. Няма правило Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт