София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово

  • 114 621
  • 831
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5 825
Единственият лекар, от който имам наблюдения в района е д-р Матеева в 20та поликлиника. Не бяхме доволни, сложи ваксина на детето без да го прегледа и ... до там беше. Иначе кабинета и е на много удобно място. Докато чакахме за консултации нямаше тълпи от болни наоколо.
Може ли да ми кажеш къде е кабинета на д-р Матеева?
В поликлиниката е - 20та, но е на широко и проветриво място и никога не сме чакали всред бацили. Мисля, че беше в коридора вляво от входа, зад стълбите. Кабинета беше май предпоследния преди завоя на коридора.
Благодаря! Търся ЛЛ за нас с мъжа ми и не мога да избера още такъв.

# 136
  • Мнения: 711
Д-Р МАТЕЕВА с какъв график на работа е, някой знае ли?

# 137
  • София
  • Мнения: 9 970

 Магазини за прахове - внос....на ул.Вихрен ли имаше или се бъркам?
На България/Гоце Делчев имам спомен че се пидвизава такъв?
Препарат за почистване на перални търся.

# 138
  • София
  • Мнения: 1 511
На ул. Родопски извор, срещу 34 ОУ има магазин за прахове внос.

# 139
  • Мнения: 5 825
Да знаете къде има нотариус в Бъкстон?

# 140
  • Мнения: 528
Да знаете къде има нотариус в Бъкстон?
Не знам да има в Бъкстон, виждала съм табелка на Красно село, зад Фантастикото и на Гоце Делчев и България, срещу Крит, до Мтел.

# 141
  • Мнения: 45

 Магазини за прахове - внос....на ул.Вихрен ли имаше или се бъркам?
На България/Гоце Делчев имам спомен че се пидвизава такъв?
Препарат за почистване на перални търся.
На ул. Вихрен, срещу Аванти има такъв магазин.

# 142
  • София
  • Мнения: 11 805

 Магазини за прахове - внос....на ул.Вихрен ли имаше или се бъркам?
На България/Гоце Делчев имам спомен че се пидвизава такъв?
Препарат за почистване на перални търся.
На ул. Вихрен, срещу Аванти има такъв магазин.

Не съм сигурна,че праховете и почистващите прапарати в този магазин са от паралелен внос.По-скоро не са,според мен.

# 143
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 449
Само веднъж съм влизала във въпросния магазин, но и аз останах с впечатлението, че не са от паралелен внос. Просто магазин за почистващи препарати и битова химия. Преди време магазин за паралелен внос имаше на Сусанин, малко преди бул. Бъкстон, точно преди магазина за велосипеди и спортна екипировка на ъгъла, но мисля, че го затвориха. Ако някой е минавал скоро оттам, нека сподели. Simple Smile

# 144
  • София
  • Мнения: 2 132
Такъв магазин има на ул. Народен герой в една червена сграда, точно след мостчето над Владайска река.

# 145
  • Мнения: 5 825
Да знаете къде има нотариус в Бъкстон?
Не знам да има в Бъкстон, виждала съм табелка на Красно село, зад Фантастикото и на Гоце Делчев и България, срещу Крит, до Мтел.
Благодаря!

# 146
  • София
  • Мнения: 2 132
На мястото на строящия се търговски център на Борово имаше магазинчета. Знаете ли къде се е преместил магазина за дрехи? Продаваше една много учтива млад жена.

# 147
  • В долината на голямата река
  • Мнения: 72
Здравейте мами,

Предстои ми раждане през септември за това търся мнение за добър педиатър в района по възможност да е по ЗК. Важно ми е да е отзивчив, разговорлив, да дава съвети и не на последно място да си вдига телефона защото това е абсолютно нова материя за мен Simple Smile и ще имам нужда от компетентно мнение, а не само да прибира парите.
Предварително благодаря!

# 148
  • София
  • Мнения: 1 511
Постоянно в темата се "дъвчат" педиатрите в района.  Mr. Green
Върни се малко назад - все ще се спреш на някой.

Лека бременност!
 bouquet

# 149
  • Мнения: 477
Здравейте, около колелото на двойката има ли добре заредено място с различни марки бебешки пюрета?

Общи условия

Активация на акаунт