София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово

  • 114 618
  • 831
  •   2
Отговори
# 165
  • Мнения: 234
Благодаря, ще звънна в понеделник! Дано се оправи проблемът ви!

# 166
  • Мнения: 2 282
Интересува ме колко плащате за чистене на входа на блока си и дали сте доволни? Ако можете да ми препоръчате жена за почистване? Мерси Simple Smile

# 167
  • Мнения: 26
 Записвам се и аз да ви следя, след дълго умуване ще се местим в София. Съпругът ми получи по-добро предложение за работа, та ще стягаме куфарите в края на лятото, тогава му изтича договора. Очертава се да живеем в Бъкстон, аз никога не съм живяла в София, мъжът ми е учил там и я познава по-добре. С две деца сме, ще събирам информация от темата за спорт, училища и каквото още се сетя.  bouquet
 Да допълня,че сме от Варна иначе.

# 168
  • Мнения: 711
Момичета помагайте! Търся си личен лекар, не педиатър, а семеен лекар за мен, в района на Манастирски ливади или Борово. Моля за препоръки!

# 169
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 449
Е хайде и да попрочитате по страничка-две назад де! То кажи-речи само за това се пише в темата...

# 170
  • Мнения: 711
Пише главно за педиатър. Посочен беше един лекар, който не приема нови пазиенти  Peace

# 171
  • Мнения: 154
Aлександър Пацов. Кабинетът му е на ул. Царица Елеонора" №25( МЕДИКО-ВИТА-ООД), зад 20 ДКЦ

# 172
  • Мнения: 711
Aлександър Пацов. Кабинетът му е на ул. Царица Елеонора" №25( МЕДИКО-ВИТА-ООД), зад 20 ДКЦ

Благодаря  Hug

# 173
  • Мнения: 3 191
Сашка Йорданова също записва пациенти. Кабинетът е на ул. Искърски пролом, мисля беше номер 8

# 174
  • София, България
  • Мнения: 2 228
Аз пък се записах при доктор Гинка Стоянова в МЦ Княжево

# 175
  • София
  • Мнения: 2 705
Моля за препоръка за козметик, къде ходите на кола маска? Аз пробвах по препоръка на една приятелка в един салон близо до Пирогов, но не съм много доволна.

# 176
  • София, България
  • Мнения: 2 228
За пети път ще напиша - Вероника от Фиамма - на Красно село е!

https://www.facebook.com/%D0%A1%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BE-%D … -193694310723713/

# 177
  • София
  • Мнения: 451
За пети път ще напиша - Вероника от Фиамма - на Красно село е!

https://www.facebook.com/%D0%A1%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BE-%D … -193694310723713/

И аз ще потвьрдя за 5ти пьт, че сьм много доволна от нея  Wink

# 178
  • Мнения: 10 214
Знаете ли къде в района има кадърни техници за ремонт на малък електроуред?

# 179
  • София
  • Мнения: 9 969
Само веднъж съм влизала във въпросния магазин, но и аз останах с впечатлението, че не са от паралелен внос. Просто магазин за почистващи препарати и битова химия. Преди време магазин за паралелен внос имаше на Сусанин, малко преди бул. Бъкстон, точно преди магазина за велосипеди и спортна екипировка на ъгъла, но мисля, че го затвориха. Ако някой е минавал скоро оттам, нека сподели. Simple Smile
Няма го вече.



 Магазини за прахове - внос....на ул.Вихрен ли имаше или се бъркам?
На България/Гоце Делчев имам спомен че се пидвизава такъв?
Препарат за почистване на перални търся.
На ул. Вихрен, срещу Аванти има такъв магазин.

Не съм сигурна,че праховете и почистващите прапарати в този магазин са от паралелен внос.По-скоро не са,според мен.

Най-обикновен магазин, но имаше едни прахчета за пералня, но куче марка, за 4лв.

Остана Родопски извор.

Общи условия

Активация на акаунт