София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово

  • 116 367
  • 831
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 284
За тези които не знаят още, малко полезна информация - на ул. Кота 1050 има от няколко месеца медицинска лаборатория на Липогард, която работи в понеделник, сряда и петък до обяд.

# 751
  • София
  • Мнения: 11 812

Благодаря alina_si!Този е и аз се сетих за името,но за съжаление магазинът май не съществува вече.

# 752
  • Мнения: 1 109
За тези които не знаят още, малко полезна информация - на ул. Кота 1050 има от няколко месеца медицинска лаборатория на Липогард, която работи в понеделник, сряда и петък до обяд.

Аз дори я сефтосах веднъж, че ми е много близо до вкъщи. Останах малко изненадана от обстановката - никак няма стерилен или поне офис вид. Има някаква етажерка на стената, на нея наредена някаква плюшена играчка, вазичка... Масичка с мушама...Странно някакси. Уредът, в който сложи пробата да се обработва изглежда доста стар. Иначе резултатите ми излязоха в посочения срок. Това ми бяха просто профилактични изследвания, ако имам сериозен проблем не бих отишла там. Не твърдя, че не работят добре, но не ми вдъхнаха доверие.

# 753
  • Мнения: 2 284
Мерси за инфото. Аз си мислех, че носят пробите в някаква централа.

# 754
  • Мнения: 1 109
Суигурно някои ги носят. Със сигурност имат някакъв уред там, защото пред мен го включи и сложи нещото вътре (не помня дали беше кръв или урина).

# 755
  • София, България
  • Мнения: 2 228
А някой да знае къде мога да купя детска пижама /момчешка за 12 години/ в района около 20-та поликлиника  newsm78

# 756
  • София
  • Мнения: 9 842
А някой да знае къде мога да купя детска пижама /момчешка за 12 години/ в района около 20-та поликлиника  newsm78

Няма ли на пазара Борово? Или Красно село? Според мен и в Кауфланд може да има - купувала съм за възрастен и гледах, че имат и детски размери. В Немския магазин също е възможно да се намери, но не съм сигурна.

# 757
  • Мнения: 3 191
В базара до Бесо , точно до кинкалерията продават страхотни турски пижами - бебешки, детски, дамски и мъжки. Преди 2 месеца купих за моето момченце, цената беше около 23 лв по спомен. Трикото е плътно и не се развисва, щампата не мърда независимо от варварството на сушилнята.

# 758
  • София, България
  • Мнения: 2 228
Много благодаря, верно че там имаше. И магазин за чаршафи има един там. Някой купувал ли е спално бельо от там? От много странна материя са  newsm78

# 759
  • Мнения: 3 191
Не съм купувала, магазинчето за пижами го зърнах случайно, имах покупки в кинкалерията. Чаршафи купувам от Икеа, скъпи са, но цветовете и платовете не са мръднали, а ги купувай преди 4-5 години. За мен е важно да издържат тормоза на сушилнята, че нямам къде да простирам.

# 760
  • София, България
  • Мнения: 2 228
И аз купувам от Икея - наистина не мърдат и размерите са добри. В останалите магазини са ми малки чаршафите, там има по-големи - и от единичните и от двойните. Завивката ми е малко нестандартна - 220/220, леглото е голямо, и като купя чаршаф 200/220 и завивката ми се смалява и само я подръпваме с мъжо като се довлекът и децата сутрин при нас. А в Икея има 220/240 и ни супер тамън.

# 761
  • Мнения: 9 024
В момента в икеа има 20% на чаршафи в икеа.
В лидл също щенима другата седмица.

# 762
  • София, България
  • Мнения: 2 228
ееее, това намаление ако знаеш откога го чакам. И щях да го изпусна. Много ти благодаря, добре че се заприказвахме за тия чаршафи Simple Smile
Обаче не се включват завивки  Sad А аз точно завивка съм харесала  Crossing Arms

# 763
  • Мнения: 9 024
Завивка си купих от Юск страхотна, намалена от 99 лева на 25 лева, сега е 50 лева.
Виж и в Кауфланд имаше намалени.

# 764
  • София, България
  • Мнения: 2 228
няма толкова големи, трябва ми 220/240

Общи условия

Активация на акаунт