София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово

  • 114 285
  • 831
  •   1
Отговори
# 90
  • София, България
  • Мнения: 813
Моля Ви дайте ми съвет за добър гинеколог в района, дори да не е в района - няма проблем.. Отказах цигарите предния месец, а сега имам закъснение с 10 дни...Направих си 3 теста до сега и трите са отрицателни и вече е време да се консултирам със специалист, но не знам към кого да се обърна.

# 91
  • Мнения: 711
Здравейте, може ли някой да ми препоръча ЛЛ в района на Манастирски ливади запад,по възможност около ул. Пирин. В краен случай и някой в 20та поликлиника. Става въпрос за джи пи за големи, не педиатър

# 92
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Моля Ви дайте ми съвет за добър гинеколог в района, дори да не е в района - няма проблем.. Отказах цигарите предния месец, а сега имам закъснение с 10 дни...Направих си 3 теста до сега и трите са отрицателни и вече е време да се консултирам със специалист, но не знам към кого да се обърна.

Аз ходя при д-р Любка Радева в Център за жената Св.Петка, на гърба на 20-та поликлиника. Работи с направления, има опит и е културна жена, харесвам я.

# 93
  • Мнения: 8 953
И аз следих там бременността си, но при доктор Стратиева. Радева също изглежда симпатична.  Работят с касата.

# 94
  • София
  • Мнения: 2 701
И аз ходя в МЦ Света Петка при др. Стратиева и съм много доволна, но за сега само за проследяване на бременност, нямам наблюдения по принцип как е.

# 95
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Мами, трябва да занеса някъде в района един килим /пътека/ да се поръби, защото се е разбригал отстрани. Знаете ли къде в района извършват такива услуги?

# 96
  • Мнения: 525
Момичета и момчета, трамвай № 5 минава ли по Борис? През Красно село?

# 97
  • Северозапада
  • Мнения: 5 475
Минава.

# 98
# 99
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Мами, трябва да занеса някъде в района един килим /пътека/ да се поръби, защото се е разбригал отстрани. Знаете ли къде в района извършват такива услуги?

Само да кажа, че намерих на Красно село, момчето много хубаво ми обточи пътечката. Намира се в големия блок до пазара, който има магазинчета и от двете страни, до детската площадка.

# 100
  • София
  • Мнения: 1 678
Не мога да си спомня дали е коментиран часовникар в района на Павлово, без да искам си изпрах часовника в пералнята и явно водоустойчивостта му не понесе това натоварване.. Та, ако някой може да ми каже къде има часовникар ще съм благодарна  bouquet

# 101
  • София
  • Мнения: 1 979
Здравейте и аз с питане.
Някой да препоръча златарски магазин в района.Този на Красно село в безистена на Гоце делчев до Цветарския ако се сещате е много скъп.99лв. за грам злато.
Ако някой се сеща за нещо друго ще съм благодарна да пише:)

# 102
  • Мнения: 2 271
Момичета, спешно търся тапицер, ако може в южните райони на София. Открихме, че ни е мухлясал дивана отдолу, предполагам че трябва да сменим само долната част.

# 103
  • Мнения: 8 953
Giada, пиша ти на лично съобщение.

# 104
  • Мнения: 1 109
Дами, знаете ли какво ще се появи на мястото на Junga Janga на кръговото в Павлово? Тече усилен ремонт...

Общи условия

Активация на акаунт