за пъпчетата при бременните

  • 1 540
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 992
Моят пъп започна да изкача в деветия месец.
Не мисля, че мазилата ще ти помогнат, не зависи от тях.

# 16
  • Мнения: 27 524
Мазането не помага.А иначе е индивидуално,на мен не ми изскочи изобщо,но и нямах голям корем,де.Няма страшно,като родиш,се оправя всичко,каквото и да стане с пъпчето ти  Grinning

# 17
  • Мнения: 2 910
Моят пъп също не изпъкна, макар, че корема ми беше огромен. Дори и да ти изпъкне, той ще се прибере след раждането.

# 18
  • Мнения: 153
моя пък изкочи и то много но съм сигурна че като родя ще се прибере.Не зависи от мазилата.

# 19
  • Мнения: 601
  Няма връзка с мазането и изкачането на пъпа.Моят не съм го мазала с нищо и не е изпъкнал.
  Това зависи от формата му,но няма начин да си стои същият с  учеличаването на корема.Най-малкото е да стои наравно с кожата и гладък все едно нямаш пъп.
  Сигура ще възстанови предишният си вид Peace след раждането

# 20
  • София
  • Мнения: 1 621
Моят пъп изскочи чак в деветия месец, но се прибра веднага след раждането. Peace

# 21
  • Мнения: 3 042
Не съм се мазала с нищо и през двете бременности, коремът ми и двата пъти е бил голям, но пъпът ми не е изкачал. Hug

# 22
  • Мнения: 3 478
Аз си се мажа редовно, но не мисля, че това има нещо общо с изскачането на пъпа. Моя така и не изскочи, така че не се перитеснявай, не е задължително.

# 23
  • Мнения: 1 489
Моят корем също беше голям,но пъпа не ми е изкачал.Според мен зависи как са ти го завързали като си се родила.Дали по-навътре или по-навън.

# 24
  • Мнения: 559
И моя не изкочи-с нищо не съм го мазала.

# 25
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
При мен и двата пъти изкочи макар и не толкова много, но като се напъвам да ствам без опора от леглото изкача и то  доста. едва ли може да го предотвратиш с нещо за мазане. Ама не разбирам какво толкова те притеснява, той после си се прибира да не мислиш, че остава така. Поне при мен се прибра, не виждам причина да си остане изпъкнал.   newsm78.

# 26
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
... Според мен зависи как са ти го завързали като си се родила.Дали по-навътре или по-навън.
А, това съм го пропуснала като отговор, ама определено не е вярно, защото при мен когато не съм бременна  Joy е много навътре и въпреки това по време и на двете бременности ми изкочи.

# 27
  • Мнения: 545
Моят не изскочи нито при първата бремнност, нито сега (коремът ми първият път беше направо огромен, а сега има чувстото че ще се пукна, така ми се е опънала кожата). Не смятам че има връзка с мазането, по-скоро някакви индивидуални физиологични особености. Колкото и да е неприявтно, да не те притеснява, ако се случи при теб - след раждането ще се оправи.

# 28
  • Мнения: 270
и моя не изскочи, но при мен пък нямаше изобщо пъп, така ми се беше опънал, че само можех да гадая къде е бил, преди да забременея, мисля че е еиндивидуално дали ще ти изскочи или не!
лека бременност!!!! Hug

# 29
  • Мнения: 4 668
Моят беше като копче изкочил , но веднага след раждането се оправи , така че споко !!!

Общи условия

Активация на акаунт