Любители на Котки Тема 103

  • 60 111
  • 737
  •   1
Отговори
# 525
# 526
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Преди време някой беше писал в темата не се сещам кой, че котето хапе необичайни предмети.
Малчо от известно време умира да хапе лаптопа, клетката си/ държим я до къщичката му и спинка в нея понякога/и телефоните. Издра протектора на "баща си", оня щеше да умре.  Joy Joy
Тотално откачи. След малко трябва да му дам да се нахрани, че само си обикаля купите не, че на вечеря не измуфти. Много е лаком. Laughing

# 527
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Привет!

Има ли надежда НЕгушливо коте да стане гушливо?

Моето се оказва голям дивак... искаме да я гушкаме и обичаме, тя не ни дава и дереее...
Кастрацията е забравена. Почна да дебелее и е вечно гладна.

# 528
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 962
Представих си ви  Joy Joy Joy


Някои НЕгушливи като малки стават гушливи и мързеливи като пораснат, но други си остават НЕгушливи цял живот. Томчето ми например хич не обича някой да го стиска, мачка и т.н. Обаче си мре той самият да се вре да целува и да се гали. 33uu

# 529
  • София
  • Мнения: 13 127
Има ли надежда НЕгушливо коте да стане гушливо?
Надеждата умира последна.  Mr. Green

Моето се оказва голям дивак... искаме да я гушкаме и обичаме, тя не ни дава и дереее...
И хапееее ...  Mr. Green

Твърде млади и енергични са. Някога ще се кротнат. Но едва ли ще са от типа "плюшена играчка". А и май "плюшените играчки" са рядкост. Дори супер спокойния Мъро не обичаше да го гушкаме. Даваше да го галим, но само когато той реши.

Ето един беляджия, че май забравихте как изглежда  Laughing :

# 530
  • Мнения: 9 616
Преди време някой беше писал в темата не се сещам кой, че котето хапе необичайни предмети.
Моето диване. Ама не хапеше, а облизваше - дърво, одеала. Близ, близ, близ.  Crazy
Мина за няколко дни и не се е повтаряло.

Добре бе, Таня, как успяваш да хванеш котка в позираща поза?  Crazy  Никога не може да се случи при нас.
п.с. Голям красавец е Наско.

# 531
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Вярно, че беше твоето Айс.

И аз това се чудя, абсурд да го хвана в такава поза.  Crazy
Голям сладур е.

# 532
  • Мнения: 14 286
И у дома лаптопът е нахапан  Mr. Green Нямам обяснение защо.

Наско е прекрасен  Heart Eyes Супер елегантен. И аз никакъв шанс да направя такава снимка  Laughing

# 533
  • София
  • Мнения: 11 537
Момичета, да ви се похваля. Не е левкемия, отрицателни са изследванията. Все още са по-ниски левкоцитите, но се вдигнаха и засега ще си е така, ако има оплаквания, тогава ще се мисли друго нещо, но засега си е здрава.

Последна редакция: ср, 23 мар 2016, 14:00 от Niya88

# 534
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Браво, радвам се.  Hug
Знам какво е, на малкия му правиха тест за левкемия и Хив, слава Богу се оказа отрицателен.

# 535
  • Мнения: 3 331
Малеее, каква напаст Joy
Вики винаги си е била негушлива, само когато тя си поиска дава да я галим. И аз да съм, и аз няма да обичам постоянно някой да ми виси на главата и да ме гали, аааа Crossing Arms Напълно я разбирам!
Niya88, чудесна новина!

# 536
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Напастта е като моя, същият е едно към едно.  Joy Joy
И Топчо не е гушлив.  Crossing Arms

# 537
  • Мнения: 257
Наскооо Heart Eyes Спря ли да кашля?

Иначе, Морис е гушлив като си поиска. Доста държи на гушене, мачкане, целувки. Само че не трябва да се правят откъм корема, защото понякога откача и забива нокти и зъби.

Като го вдигна, мога да го държа гушнат като малко бебе, ей така:

Скрит текст:





Само на моменти като му омръзне, избеснява и почва да се върти като шоглав - точно като малките деца, когато искат да избягат. Изскача ми от прегръдките и изпердашва нанякъде.

Ама най-обичам да хвана да го намачкам и да го нацелувам по мустаците, ушите, бузките, нослето Heart Eyes

# 538
  • София
  • Мнения: 2 092
Хехеее, направо да ви ожали човек hahaha Едновременно с това, да си похваля Луцката: няма такова добро по душа, и гушливо, и меко, и ... и ... Неам думи просто. Луцка, като дойде на леглото до мен, мога да я мачкам и обръщам както и колкото си искам, тя само се кефи и благоговее в ръцете ми. А като спра, се навира в ръцете ми и си проси още Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Няма такова мило писенце! bowuu Целуваме си и кратунката, и ушенцата, и лапките, и коремчето - особено коремчето, и всичко си целуваме. А когато не мога да я гушна, като й кажа - недей, не настоява повече. Ляга до мен и си мърка, че е близо до мама си. Абе, коте-мечта!

# 539
  • Мнения: 3 880
Здравейте.

Искам пак да дам на пиратя Цестал. Профилактика. Досега два пъти давах през две седмици. Мина месец май от последния път. Моля кажете ми трябва ли задължително да е гладен. И ако да колко време. И преди или след хапа?

Впрочем забравила съм да кажа. Направих си изследване за глисти. Отрицателно. Ама в лабораторията ми казаха, чеимало много видове. Моят въобще не искаше да си прави. Сиогурен бил, че нищо не сме хванали.

А! И малко данък. Да покажа пиратско наблюдение иззад пердето. "Самотен съм"

Общи условия

Активация на акаунт