Коя ви е любимата марка за детски дрешки

  • 18 437
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 361
Нямам любима марка и честно казано никога не гледам какво пише на етикета. Като ми хареса нещо го взимам и това е! Peace
Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 2 623
За бельо - бодита Carter's са ненадминати - такова трико и такава изработка не съм виждала никъде другаде !
За дрехи нямам претенции - стига да е хубава и материята и изработката качествени етикета изобщо не ме интересува.

# 17
  • Мнения: X
Дрехите на бебо са предимно H&M и C&А. Качествени, нормални цени и страхотен дизайн. Като че ли вторите са с по-качествени материи - въпреки много честото пране, не са мръднали. Малкото български дрешки които имаме или са със страшно некачествени материи или шевове, или кройките са несъразмерни.

# 18
  • Мнения: 46 518
Не гледам марките  Wink

# 19
# 20
  • Мнения: 207
Нямам любима марка и честно казано никога не гледам какво пише на етикета. Като ми хареса нещо го взимам и това е! Peace
Peace

# 21
  • Мнения: 379
Марката не гледам, важното е да ми хареса и малкия човек да се чуства удобно.
Харесвам много нещата на Gap baby

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Тези WENICE не са ли тайландски?

# 23
  • Мнения: 4 068
Изобщо не гледам марките. Ако ми хареса нещо го взимам. Даже си нямам идея точно какви марки бебешки дрехи има. Рядко гледам етикета.
Иначе имам доста неща на Гап и ми харесват, но те са ми дадени от една мама.
Та така. Гледам, харесвам, купувам.

# 24
  • Мнения: 4 668
Основно му вземам на Дисни и съм много доволна . Имаме и доста дрешки на GERBER от USA , но не винаги марката е водеща при покупката . Много му купувам и от Адидас !  Hug

# 25
  • Русе
  • Мнения: 856
И двете марки са турски с много добро качество.
http://www.puledrokids.com/
http://www.wenice.com/

Последна редакция: пн, 10 апр 2006, 08:13 от russe

# 26
  • Мнения: 1 564
======================================================================= Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 1 873
Гледам, харесвам, купувам.
Cъщо и аз.

# 28
  • Мнения: 2 723
Едни от най-хубавите ни дрешки са марка B.B.Dept, Disney и H&M, за съжаление всички са купувани от чужбина, от тук му купувам Mini UFFY от бившия Рамстор в Лозенец и Захи. А иначе купувам и всичко друго, което ми хареса

# 29
  • Мнения: 1 446
Не гледам марката , а качеството.

Общи условия

Активация на акаунт