Не мога да дишам

  • 2 973
  • 12
  •   1
Отговори
  • бургас
  • Мнения: 739
Здравейте мами,днес както си стоях започнах да кашлям и сега едва си поемам въздух какво да правя не знам,нямам си никаква идея и започвам да се шашкам дали да не отида в болницата

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 319
Ами да,трябва да отидеш.Помня,че вуйна ми имаше такъв период и бяха и изписали някакви лекарства.

# 2
  • Мнения: 2 450
А не,що да ходиш в болница, пиши си из нета, то кислорода е за плебеите.  Laughing
Сега сериозно  пии алергозан/кларитин ако мислиш, че е алергична реакция и иди на лекар, ако не можеш да дишаш, да.

# 3
  • Мнения: 1 326
В последните месеци от дебелина и аз не можех да дишам,ама чак да се закашлям не е било  #Crazy

# 4
  • бургас
  • Мнения: 739
Ми то е много странно аз сега станах,отворих терасата и ми мина

# 5
  • София
  • Мнения: 453
На мен ми се случи нещо подобно преди години, продължи няколо дни на приливи и отливи. Пратиха ме на пулмолог, който ми каза, че са се получили бронхоспазми. Не предписа нищо, каза, че ще мине за два, три дни, така и стана  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 237
Ами ако правиш пневмоторакс?

# 7
  • Мнения: 1 283
Блонди, ти не беше ли бременна в момента или се лъжа? За подобни случаи не се чака, отива се веднага на доктор.

# 8
  • бургас
  • Мнения: 739
Блонди, ти не беше ли бременна в момента или се лъжа? За подобни случаи не се чака, отива се веднага на доктор.
Да,точно така,ходихме на лекар и каза,че не било нищо притеснително можело да се получи от всичко - стрес,претоварване и казах да си ходим в къщи

# 9
  • Мнения: X
На мен често ми се случваше в края на бременността. Не съм кашляла, но не можех да дишам. Бебето ми притискаше диафрагмата.

# 10
  • бургас
  • Мнения: 739
Здравейте,мами искам да ви кажа колко съм потресена от служители в болница Токуда. Днес отидохме защото нищо не ми беше минало а ми излизаха пъпчици като алергия,без да ме питат какви симптоми имам тръгнаха да ми слагат системи. Първо алергозан и орбазон за алергията,после да ми свалят температурата и деган против гадене. Казах им,че малко ме боли абоката - как можело да ме боли да се лигавя. Не стига,че чаках 1 час. След това била съм развивал инфекция ама до последно не знаеха нищо

# 11
  • Мнения: 2 480
Моя доцентка се оплака, че точно в Токуда и спукали вена при вземане на кръв.

Колкото до затрудненото дишане, при мен понякога се случва. Започна през ученическите години. Веднъж се занимавахме с този проблем и моя позната лекарка от МА стигна до заключението, че е на нервна почва.

# 12
  • бургас
  • Мнения: 739
И при мен мислеха,че е така но се оказа,че развивам вирус със алергия,което е започнала при вируса

Общи условия

Активация на акаунт