Арт Деко

  • 3 347
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 310
Ходих до рума на Младост, но за съжаление не продавали тази козметика  Sick
Но пък попаднах на друга доста интересна козметика на фирмата Essence... май така се пишеше  newsm78 имали балсам за устни който реално увеличавал обема на устните  Shocked беше свършил, но утре щяли да докарат, така че юруш към Младост  hahaha hahaha hahaha hahaha
Малко пощипвал, но ефекта си заслужавал  Joy Joy Joy

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
 Joy Joy
Само да не стане като с балсама за обем на Леокрема - всички си накупихме, ама джуки - нъц!  hahaha

# 17
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Пробвай в тая парфюмерия на бул. Витоша, дето я споменах по-горе. Обикновено няма кой знае колко клиенти и мацката вътре се почесва, така че би могла да порови и да потърси - там си намерих един цвят от сенките, матов, който никъде другаде го нямаше, само на мостра. Не беше скоро обаче newsm78.

# 18
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Joy Joy
Само да не стане като с балсама за обем на Леокрема - всички си накупихме, ама джуки - нъц!  hahaha
Crazy  Стига бе, как така експериментирате със себе си, мен ме е шубе  Stop
Я си представи свръх-ефект, ала Галка от 'Сатен', фереджета ще трябва да ходим после  hahaha

# 19
  • Мнения: 270
а кое се води основа? това с оттенъците ли? и кажи също защо толкова усилено го търсиш?!? светни ме с две думи:)

# 20
  • София
  • Мнения: 10 310
Joy Joy
Само да не стане като с балсама за обем на Леокрема - всички си накупихме, ама джуки - нъц!  hahaha
Crazy  Стига бе, как така експериментирате със себе си, мен ме е шубе  Stop
Я си представи свръх-ефект, ала Галка от 'Сатен', фереджета ще трябва да ходим после  hahaha
Аз и Леокрема си взех, днес  Embarassed хич ли не върши работа  Sick

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Питай Деяна, тя беше стриктна в ползването,  щото обещаваха ефект след 28 дни!  Crazy
Ох, ще умра от смях!  Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 10 310
Питай Деяна, тя беше стриктна в ползването,  щото обещаваха ефект след 28 дни!  Crazy
Ох, ще умра от смях!  Joy
Пак се прекарах  Mr. Green ама и аз съм будала  ooooh!

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Това е дребна минавка!
Не си купила хладилник, я!  Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 10 310
Това е дребна минавка!
Не си купила хладилник, я!  Laughing
Я сметни един месец по една минавка на ден и ето ти хладилник  Mr. Green

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Ееее, голям карък трябва да си всеки ден по 30 кинта минавки да реализираш! Все ще уцелиш с няколко покупки!

# 26
  • София
  • Мнения: 10 310
Ееее, голям карък трябва да си всеки ден по 30 кинта минавки да реализираш! Все ще уцелиш с няколко покупки!
Абе... преди две седмици се минах с дневен и нощен крем на Рок(60лв) имам лишеи от него... а ако ти кажа колко неща на Ейвън си взимам  ooooh! там поне не е съвсем минавка.. като не ми хареса нещо, го връщам  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 9 479
Ходих до рума на Младост, но за съжаление не продавали тази козметика  Sick
Nad съжалявам, че съм те заблудила Embarassed. Аз съм останала с впечатлението, че там съм ги меркала. Thinking

# 28
  • София
  • Мнения: 10 310
Ходих до рума на Младост, но за съжаление не продавали тази козметика  Sick
Nad съжалявам, че съм те заблудила Embarassed. Аз съм останала с впечатлението, че там съм ги меркала. Thinking
Споко, заслужаваше си разходката... толкова заредена парфюмерия отдавна не бях виждала!

# 29
  • София
  • Мнения: 9 479
Именно, аз може би и заради това съм останала с впечатлението, че И това има там Simple Smile. Ама не било така. Wink

Общи условия

Активация на акаунт