Къде в Бургас? (46)

  • 95 348
  • 751
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 826
Момичета, къде може да се намери чиния за микровълнова фурна, че оригиналната отиде на кино  Mr. Green
преди няколко месеца купувахме нова микровълнова и мярнах, че продават отделно такива чинии в Технополис
на гърба на Атагена има магазин за резервни части ама как се казваше  newsm78 - там видях че има такива чинии

Благодаря ви  bouquet Ще отида да проверя, че без микровълнова трудно се живее  Laughing

# 676
  • Бургас
  • Мнения: 618
не,  качваш се по едно като пързалка - по същия път като продължиш влизаш във фитнеса, но като стигнеш на площадката вместо да продължиш към фитнеса свиваш  в ляво - виждат се през прозореца разни части на рафтове и наслагани по пода

Разбрах, благодаря! Мислех, че е само сервиз.

# 677
  • Бургас
  • Мнения: 618
Здравейте, търся човек или фирма, която да изнесе старата секция от дома - Славейков, да я натовари и премести на къщата в квартал на Бургас, със собствен транспорт. Може би дори и да я разглоби. Идеи?
Мишо се казва, групата са млади момчета, българи. Много съм доволна. 0884 473 746.

Супер, много ти благодаря! И на лични получих, ще ги прозвъним всичките Simple Smile

# 678
  • Мнения: 5 230
Мисля, че ще останеш доволна и ти. Simple Smile

Аз търся строителна фирма за обект в Банево. Някой може ли да препоръча някоя?

# 679
  • Мнения: 7 186
Здравейте!

Някой може ли да ми каже къде изработват оригинални и луксозни картички с пликове за пари за сватба?

# 680
  • Мнения: 7 037
Има два магазина за сувенири по Богориди, купувала съм от този по стълбичкте  Peace

# 681
  • Мнения: 1 423
Здравейте!

Някой може ли да ми каже къде изработват оригинални и луксозни картички с пликове за пари за сватба?

Има уникални картички ръчна изработка в сайта за хобита и ръчен труд, слагам го скрит. Но са като кутии, аз съм подарявала парички точно в такава и се получи много добре.
Скрит текст:
yaza.bg

И аз с въпрос: откъде мога да си купя червена/вишнева лачена чанта-куфарче за лятото  newsm78. Искам качество, а и да видя наживо.

# 682
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 678
Здравейте!

Някой може ли да ми каже къде изработват оригинални и луксозни картички с пликове за пари за сватба?

Тази жена прави много хубави неща, при това никога не се повтарят  КрАСИС Работилничка за хубави неща https://www.facebook.com/%D0%9A%D1%80%D0%90%D0%A1%D0%98%D0%A1-%D … 01077749/?fref=ts

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Нощници за бременни има в детския магазин, който се намира в уличката от Александровска към църквата Кирил и Методий. Магазинчето е в дясно.
Мисля, че продават и във всеки магазин за пижами, аз си купих от пазарчето до Велека.

# 684
  • Мнения: 3 951
Красиви картички има и в магазин Лалето под блок Краставицата.

Красис има ли магазин? Или през фейсбук се осъществява продажбата.
Наистина уникални неща прави.

Последна редакция: ср, 04 май 2016, 17:50 от This_season

# 685
  • Мнения: 2 494
Препоръчайте ми добър вик специалист. Ще сменяме батерията в кухнята и ще слагаме сушилня и пералня

# 686
  • Мнения: 1 280
И тази мацка ми е правила много красиви картички, пликове и кутии по различни поводи
https://www.facebook.com/Narinas-crafting-corner-1376030809329325/?fref=ts

# 687
  • Бургас
  • Мнения: 703
Къде има голямо разнообразие на детски чанти и портмонета за момчета? (възраст над 8 години)

# 688
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Преди време обсъждахте медицински педикюр, но не ми трябваше и не обърнах внимание. Моля за препоръки, че на мъжо му е врастнал нокътя, а освен това е и със счупен крак, та трябва да взема мерки, поне единия крак да е работещ.

# 689
  • Мнения: 5 128
Преди време обсъждахте медицински педикюр, но не ми трябваше и не обърнах внимание. Моля за препоръки, че на мъжо му е врастнал нокътя, а освен това е и със счупен крак, та трябва да взема мерки, поне единия крак да е работещ.
На мен много ми помогна Дафинка от студио Дафи, намира се на първия етаж на хотел България  Peace

Общи условия

Активация на акаунт