Какво бельо харесвате ?

  • 4 519
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
боже, като чели сънувам !!
каде са тези жени !!!
Еми тука сме си...хихихихи...под прикритие

# 16
  • Мнения: 803
Предпочитам безшевните боксерки и бикини пред прашките. Удобни са ми сутиени с банели и твърди чашки, които да повдигат. Проблемът е, че трудно намирам сутиен като за мен и затова мразя да пазарувам този артикул (чашката ми е някъде м/у А и B, пък обиколката под самите гърди е 78  ooooh! )
Иначе като цветове обожавам черно и тъмно синьо, но харесвам и по-шарени неща, с разни дантелки, картинки и т.н. В гардероба си имам от всичко по малко Grinning

# 17
  • Мнения: 5 790
боже, като чели сънувам !!
каде са тези жени !!!

Тъй, тъй... Гладна кокошка - просо сънува!

# 18
  • Мнения: 4 733
боже, като чели сънувам !!
каде са тези жени !!!

Тъй, тъй... Гладна кокошка - просо сънува!
Хахахах...добре му го каза мила

# 19
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Любимото ми бельо са памучни прашки без дантели и памучен изчистен сутиен без банели.

# 20
  • Мнения: 6 155
Секси  Hug
Прашки - с дантели или без. Цветове - черно, бяло, червено, бордо и някои видове тигрови окраски Sunglasses
Сутиени - с твърда чашка.

# 21
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Нося предимно прашки и рядко боксерки. Сутиените ми всичките са с банел. Напоследък нося много бодита.

# 22
да е нещо удобно и секси newsm03 newsm03

# 23
  • Мнения: 3 356
Твърда чашка,с банел,определен модел,предпочитам изчистени,но може да ме грабне и дантела.Сега имам проблем с чашка D ,та не съм много взискателна  Laughing.
Обожавам спортните потници също.
Боксерки и шорти,но и прашки.Определено да  са ми удобни  Blush

# 24
  • Мнения: 18 542
Харесвам прашки, защото като обуя панталон, не ми се отпечатват на задника като бикини. Боксерки нося, но по-рядко. От материите предпочитам гладък памук или комбинация с ликра. Тантели нехаресвам особено. Цветове всякакви.  Grinning
Сутиените с банел и твърда чашка.  Flutter

# 25
  • София
  • Мнения: 2 530
Зимно време бодита и боксерки, лятото- прашки и спортни сутиени. Не обичам сутиени с подплънки, както и дантели,обривам се.

# 26
  • Мнения: 2 663
Нося само прашки,бикини никога,а боксерки един-два пъти в годината.държа да е секси
Купувам си само комплекти,като специално за белю давам доста големи суми-слабост си ми е
Фен съм na La Perla

# 27
  • Мнения: 183
а кюлоти някоя ?

# 28
  • Мнения: 7 186
Аз си падам по секси бельото- по- изрязани сутиени тип уодърбра или бриджитка с прашки или боксерки- плитък модел, бикините не ги харесвам. Като цветове харесвам различни, каквото е актуално за сезона, може и да е комбинация от няколко цвята. Иначе черното ми е любимо и винаги присъства в гардероба ми Hug. Харесвам и прозрачните бодита. Hug
Имам тук- там и по нещо по- спортно, колкото да не е без хич. . Не харесвам тези съвсем изчистените модели бельо, нещо ми простеят. Thinking

# 29
  • Мнения: 1 934
Аз си падам по секси бельото- по- изрязани сутиени тип уодърбра или бриджитка с прашки или боксерки- плитък модел, бикините не ги харесвам. Като цветове харесвам различни, каквото е актуално за сезона, може и да е комбинация от няколко цвята. Иначе черното ми е любимо и винаги присъства в гардероба ми Hug. Харесвам и прозрачните бодита. Hug
Имам тук- там и по нещо по- спортно, колкото да не е без хич. . Не харесвам тези съвсем изчистените модели бельо, нещо ми простеят. Thinking


И аз.

Общи условия

Активация на акаунт