Спирала за мигли- 13 тема

  • 114 777
  • 779
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
И за мен не са кич,много харесвам как стои лилава спирала и преди много носех. Heart Eyes

# 691
  • HH
  • Мнения: 3 270

На МАС мога да препоръчам, но зависи какъв ефект търсиш. Zoom дава хубав обем и има малка четчица, обаче ако имаш много тънки и редки мигли може да се получи леко слепен ефект. Най-много съм подновявала нея. Тя ми е любима, но за жалост спряха водоустойчивата ѝ версия.
False Lashes издължава и дава обем и седи много естествено. Самият туш е малко по-сух и четката разделя много добре миглите.
От няколко дни ползвам In Extreme Dimension и за сега е ок. Четката е гумена, сравнително голяма. Придава обем и извива добре, но лично за моя вкус четката и самата ѝ дръжка можеха да бъдат и по-мънички.
Extended Play има супер готина и мъничка четка, но там има само удължаване/разделяне и никакъв обем.



Благодаря ти. Принципно избягвам гумените четни. Бях се насочила точно към false lashes и явно нея ще взема. Моите мигли са къси и не много гъсти и наистина искам малко повече обем. Мерси  Hug

# 692
  • SF
  • Мнения: 21 564
Може ли мнение за ето тази спирала?




# 693
  • Мнения: 1 436
След като ти похвали жълтата на същата марка, отидох да я взема, но я нямаше и избрах тази заради четката - мн ми беше любопитна  Rolling Eyes Crazy

За спиралата, по спомен: малко течна в началото, с допълнително разресване ставаше. Когато позасъхна разделяше добре и сама. Още я пазя заради четката, сега я погледнах, 7-8 м. след отварянето тушът не е изсъхнал, изглежда годен за нанасяне (не бих, защото за мен е стара).

Позволяваше наслагване, даваше обем, но не и дължина особено. Не задържаше извивката особено, ако се напласти, можеби това и липсата на значимо удължаване ме разочароваха. Иначе е една никак нелоша спирала, но не я повторих и едва ли ще го направя.

# 694
  • SF
  • Мнения: 21 564
Мерси! Купих си я. Утре ще я пробвам. Има я и жълтата. Ще ги сравня и ще споделя. Четката е много откачена Simple Smile

# 695
  • Мнения: 1 110
Случайно попаднах на тази, но ме изкуши  Simple Smile

http://www.bogen.bg/1428/estee-lauder-sumptuous-mascara-%D1%87%D … B8-28%D0%BC%D0%BB

От известно време нося само Лореалската х 4. Много си я харесвам  Heart Eyes А имам други, които стоят отворени и не се изпозлват.

# 696
  • София
  • Мнения: 23 129
feria99, От тази спирала.много отдавна съм изкушена. Няколко опаковки съм използвала и е една от любимите ми.

# 697
  • Мнения: 885
И на мен ми е една от най-любимите спирали. Heart Eyes

# 698
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Харесвам цветните спирали.
Модата им е била на приливи и отливи,  като първата вълна достигна ширината на България през втората половина на 80 години.
За мен най добрите цветни спирали са тези на Ив Сен Лоран.
Имам проблем с намирането на лилава спирала, цветът,  който търся е тъмно виолетово.Тоест лилаво отиващо към синьо.За жалост или са по светли от колкото искам има не са точно този свят.Някой има ли идея за марка, която го предлага.

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Обожавам лилави спирали Heart Eyes Heart Eyes

# 700
  • Мнения: 471
Шанел имат лилава спирала . Точно лилаво към синьо.  Преди месец си купих поредната ... Обожавам я... Вчера обаче на шега ( защото цената и беше 2,72 лв) си купих една на Голдън Роуз ( червена опаковка ) .... Като се прибрах я пробвах и направо  ме изуми . Така хубаво разресва  и подрежда миглите , дава приличен обем и дължина .... Днес съм със нея , още не мога да повярвам , че с няма и 3 лв мога да докарам такива мигли ...
Не съм сигурна , че тук е мястото , но да попитам , има ли някой който да си маже вечер рициново масло на миглите и дали би имало ефект? Вчера си купих и рициново масло  , снощи преди лягане пробвах, видя ми се лесно ... Мисля да продължа ..,

# 701
  • Мнения: 1 110
Благодаря момичета и аз много си я харесвам  Heart Eyes

# 702
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
 Benita благодаря  :bouquet:INIMITABLE INTENSE ли е Шанелската спирала, погледнах в нета, само тя има лилав вариант.

# 703
  • Мнения: 1 436
Мерси! Купих си я. Утре ще я пробвам. Има я и жълтата. Ще ги сравня и ще споделя. Четката е много откачена Simple Smile
Ще ми е интересно сравнението ти Peace въпреки че май скоро няма да сменя тази на Maybeline с друга...

# 704
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Тези дни доизхабявам една стара и почти напълно свършила спирала на 'Ив Роше" и мога да кажа, че отдаван ане са ми били толкова красиви миглите. Явно ми трябва сух туш, за да не се слепват твърде много.

Общи условия

Активация на акаунт