Мами в арбските страни-3

  • 16 899
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 269
Добре дошла Кремакула.Пу пу какъв сладур си имаш само да ти е жив и здрав.Я разказваи как мина раждането?Какво бебенце е Сами?пла4е ли много?
Лорекса да ти е жива и здрава момата пък третото момже да е мом4енце. Hug
Мъжо се потруди добре защото искахме моми4енце и мом4енце.Аз искам и третото мом4енце (по нататък) 4е маи са по кротки и спокоини бебета.Каката ми стига за 3  да е жива и здрава.
Ох тези гърнета.И ние по4ваме от утре пак с опитите пък да видим.Ако пак седи по цял ден на гърнето ще отложа за по късно.
Миме напълно те разбирам.И аз ве4е немога да спя.Все за България си мисля.Не остана още 3 седмици и си тръгваме.Сега по4вам да деиствам по въпроса с визите на децата(много неприятна процедура).
Настинката ни поодмина и пак ще ходим на плаж докато не са по4нали големите горещини.
Я кажете вие как сте с пазаруването за децата.Не мога да се спра.Купувам като за последно.Дрехи дрехи и обувки.Широки пръсти имама еи Money

# 16
  • Мнения: 927
stork-boy stork-boy stork-boy smile3525 Ма6алла, голям красавец е Сами. Да и е жив и здрав на Кремакула!!!!!!!! newsm67 newsm67

# 17
Марийче отивайте си в БГ и не се чуди!Тук малкия разбойник ще се побърка а и на теб ще ти писне да си само из центровете.И на мен ми се ходи но за сега сме тук,а и мъжа ми иска тази година да идем до Египет,май че брат му ще прави годеж и няма накъде.То не е лошо в Египет,но мен все си ме влече към вкъщи,а и той е бил само за сватбата в БГ и само София бяхме.Искам да го заведа на морето,на планина да разгледа малко повече,но май ще е догодина.Ако малкия има БГ паспорт няма да и,ате проблеми с оставането,ако не му направи и го ползвай само за влизане у нас.Виж дали може да ти слагат печатите за влизане и излизане от БГ в местния паспорт.Така де детето си има право на бг гракданство,защо да му вадите виза,а и тя е само за 3 месеа.

# 18
  • Мнения: 927
Хайде мили4ки идвайте си,4е ако имате път към старата столица да се видим непрееееменно!!!!! newsm51 newsm51 newsm51
Лек ден на вси4ки!!!

# 19
  • Мнения: 1 655
Смених си ника,
Самии е наи послушното бебе, горкияне може да пла4е а царка като малко пале!
Имаьх малко тревоги в болницата на 3тя ден се обрина целия аз ги дигнах на балон да вземат мерки веднага а те давали му кал4ии, ще го капят с калиев пермангенат, аз не млакнах , надух им главите да се вземат мерки и да ми изпишат лекарство та до вечерта станаха лоши папки и те ми го изписаха и като ми казват ама то е скапо това-10лв. щях да ги застрелям, за 2 дни се оправи-казаха че било от шампоана и олиото което сам занесла а беше Nivea baby и вобщте не плачка, папка и спинка!
Аз сам по зле от него, мног ме боли операцията, едвам ставам от леглото, добре че е маика ми, аз на моменти не мога на краката си да стоя,тя ми го капе, взема го от креватчето сменя го и ми дава да го кармя!
Много е сладак, ъсмихва се докато яде, прави много сладки физиономиики!
Сега спинка!
А аз трябва парво да ви изчета какво сте писали, че грам време нямам, и МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ЧЕСТИТКИТЕ!  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: вт, 11 апр 2006, 16:53 от Kremi_m

# 20
  • Мнения: 1 269
Браво на малкото юна4е.Послушен зна4и,да остави мама да си по4ива и възстановява от операцията.ти си по4иваи пове4е щом имаш и помощ  в къщи.
Стана ми едно такова мило като те 4ета.4ак ми се прииска още едно бебенце.  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 184
Креми, много се радвам, че малкия не ти дава зор. Така ще се възстановиш по-лесно.

Ох, момичета, имайте малко милост с тези ваканции. А ние, които няма да имаме ваканция какво да правим  Cry  Cry  Cry. Да направите много снимки, че и ние да се разтъжим малко. ОК???  Simple Smile

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 940
Moмичета, какво значи "хабиби" , че арабинът, от когото си купувам дюнер, всеки път ми го казва? newsm78

# 23
  • Мнения: 1 269
Хабиби е мил/а;любим/а,но също може да се каже и хабиби на приятел пр. мъж на мъж Grinning

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 940
Благодаря!  Grinning

# 25
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Добро утро от нас!

може и хабибти- за жена. но ако я познаваш Wink , иначе хабиби за всички Laughing


ще взема да се прибера в началото на юни пък ще видим....
много ми се ходи, но на втората седмица се започват-я някоя глупост, я мъжа ми ми липсва и се изнервям. знам, че съм голяма дрисня(с извинение), но все така става. ще хващам баирите или ще ви ходя на гости Mr. Green
малкия не искам да му вадя български паспорт, защото може да му вземат местния, не е разрешено двойно гражданство тук. има много случаи на местни с 2 паспорта, но не ми се рискува. ще е голяма глупост.
за мен още се чудя за тукащно гражданство. сега юни правим 3 години от подписването и имам право да кандидатсвам за паспорт, но не ми се бърза още. а и езика не знам много Sick ще изчакам сигурно зимата.

лек ден на всички!

само аз ли не видях снимката на Сами Sad?

# 26
  • Мнения: 1 269
И от нас добър ден ние отиваме на плаж(на басеина долу) да хванем малко тен.Времето е супер духа и лек ветрец.

# 27
  • Мнения: 1 655
Тук днес вали много готин пролетен дъжд.
Много съм доволна днес! Mr. Green
Първо се движа без помощ, биха имунизация  на Сами и преди 5 мин. идва ходжа в къщти да му каже името.
Аз не познавам мисулмани и случаино питах в един магазин на турци и те решиха да се заемат, много отзивчиви хора!
Намериха ходжа и до доведоха в къщти!
Нали първите дни му се казва именцето в ушенцето!
и ми каза че сега бил наполовина мисулманин, като го обрежем ще е пълен мисулманин.
Така каза мъжа ми!
Лек ден на всички!  bouquet

Последна редакция: ср, 12 апр 2006, 15:25 от Kremi_m

# 28
  • Мнения: 1 655

Наи после успях!
Ето го Сами!

# 29
  • Мнения: 1 655

това е малчо, спинка и папка само!дори като е напишан не гъква!
Дано да е само така!

Общи условия

Активация на акаунт